Vandens lelijos

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
andriuxplind2
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 18 Bir 2012 08:54
Miestas: Vilnius. Justiniškės - Buivydiškės
Susisiekti:

Vandens lelijos

Standartinė andriuxplind2 » 19 Bir 2012 07:22

Sveiki visi. Kas mane pažysta ir kas dar ne. Šiemet labai rimtai apsikrėčiau rožėmis, pradėjau įsirenginėti rožyną, tai reiks nemažai informacijos išsinagrinėti. Bet dabar norėjau paklausti ne apie tai. Įsirengiau dekoratyvinį baseiną ir dabar ieškau, gal kas Vilniuje turėtų atliekamų vandens lelijų?
Galimi mainai, pirkimas. Dovanos irgi labai nudžiugintų.

Off topic:

P.S. Nijole, tavo rožynas dieviškas. Seniau buvo gražus, dabar - tobulas...

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Vandens lelijos

Standartinė Nijola » 19 Bir 2012 14:48

|( |( |( nesupratau |( o kur jūs jį matėt |( |( labai cekava pasidarė :D
tai jei matei rožyną, tai reiškias žinai ir kur vandens lelyjų gali pasižvejoti, tik reiks nardyt, aš nenardau :D

Vartotojo avataras
andriuxplind2
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 18 Bir 2012 08:54
Miestas: Vilnius. Justiniškės - Buivydiškės
Susisiekti:

Re: Vandens lelijos

Standartinė andriuxplind2 » 20 Bir 2012 10:00

Nijolė rašė:|( |( |( nesupratau |( o kur jūs jį matėt |( |( labai cekava pasidarė :D
tai jei matei rožyną, tai reiškias žinai ir kur vandens lelyjų gali pasižvejoti, tik reiks nardyt, aš nenardau :D
Rožyną mačiau tik nuotraukose, bet įsivaizduoju, kaip tai atrodo gyvai. Kiek matosi, ten toliau vanduo yra, bet nardyt tai aš nemoku :D

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Vandens lelijos

Standartinė Nijola » 20 Bir 2012 22:37

andriuxplind2 rašė:
Nijolė rašė:|( |( |( nesupratau |( o kur jūs jį matėt |( |( labai cekava pasidarė :D
tai jei matei rožyną, tai reiškias žinai ir kur vandens lelyjų gali pasižvejoti, tik reiks nardyt, aš nenardau :D
Rožyną mačiau tik nuotraukose, bet įsivaizduoju, kaip tai atrodo gyvai. Kiek matosi, ten toliau vanduo yra, bet nardyt tai aš nemoku :D
O aš jau pagalvojau kad svečių nepastebiu :D

Skelbti atsakymą

Grįžti į