Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė Rita » 29 Rgs 2017 09:18

Aš kažkur dėkojau visoms ,kurios užsakė,surūšiavo,atvežė/prie susirašinėjimo apie bijūnus/,bet nematau savo rašliavos,todėl dar kartą dėkoju ir Gemai,ir Loretai,ir Daliai,ir Daivai,visoms,kurios tiek daug prisidėjo prie to džiaugsmo.Didelis ačiū,mielosios :) :*
Pritariu Loretai,jau svogūnų grožis,didumas,pasaka <3 <3 <3 Originalių pakuočių nemačiau,bet vis tiek labai viskas aukštam lygyje <3
Dabar prašymas,gal galit pasidalinti,kada ir kaip sodinti plukes,kurias gavom,skaičiau internete rašo,kad pavasarį, reikia mirkyti ir sodinti ant šono,ar teisybė?

Ausra
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 09 Spa 2016 23:18

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė Ausra » 29 Rgs 2017 09:32

Rita rašė:Aš kažkur dėkojau visoms ,kurios užsakė,surūšiavo,atvežė/prie susirašinėjimo apie bijūnus/,bet nematau savo rašliavos,todėl dar kartą dėkoju ir Gemai,ir Loretai,ir Daliai,ir Daivai,visoms,kurios tiek daug prisidėjo prie to džiaugsmo.Didelis ačiū,mielosios :) :*
Pritariu Loretai,jau svogūnų grožis,didumas,pasaka <3 <3 <3 Originalių pakuočių nemačiau,bet vis tiek labai viskas aukštam lygyje <3
Dabar prašymas,gal galit pasidalinti,kada ir kaip sodinti plukes,kurias gavom,skaičiau internete rašo,kad pavasarį, reikia mirkyti ir sodinti ant šono,ar teisybė?
Prisidedu prie padėkos <3 . Dėl plukių Fluwel rašo: Planting season - fall, reiškia, rudenį reikia sodinti (flower).

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė LoretaA » 29 Rgs 2017 09:32

Pažiūrėjau Fluwel puslapyje. Nukopijavau ką jie rašo:

Planting season
Fall
Planting depth
5 - 10

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė Rita » 29 Rgs 2017 11:37

Ačiū labai,na kodėl aš negalėjau pati čia susirasti,visiška kvailė |(

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė DaliaRaimonda » 29 Rgs 2017 11:52

Fluwel kokybė man visada patinka ir nors jie, kai užsakai didelius kiekius, niekada neįdeda dovanų :P aš vis tiek visus svogūnus iš jų užsisakau :)
Planuoju spalio gale iš jų užsakinėti meilenius, gal dar kas kažko nori?

Virginija
Pranešimai: 1459
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė Virginija » 29 Rgs 2017 18:37

Ir aš labai dėkoju Daliai Raimondai, kuriai teko gerokai paplušėti, kol "suvaldė" visų mūsų norus, o paskui dar ir išdalinti :( . Nežinau, kaip jie atkeliavo į Vilnių, bet irgi labai ačiū tiems, kas prisidėjo.
Labai smagu, kad mūsų rožininkės tokios šaunios organizatorės, ir pavasarį mūsų soduose pražys daug grožybių (flower) <3 .
Labai labai ačiū :* .

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė DaliaRaimonda » 29 Rgs 2017 20:42

Man tai labai patinka organizuoti užsakymus (xixi) Sėkmingo sodinimo Virginija :) Tikiuosi, kad visi pražys taip, kaip ir turi būti. Tai yra visi mūsų svogūnai atitiks pavadinimus (like)

aldam
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 10 Spa 2012 10:08

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė aldam » 01 Spa 2017 13:32

Nuosirdus aciu Daliai uz augaliuku uzsakyma ir Loretai, kuri perdave man.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė Jūratė » 02 Spa 2017 07:18

Ačiū Daliai už plukes! oi kaip sudėtinga ten susigaudyt, kur šaknelės, kur viršūnėlės :) jaučiu, sodinsiu visas "ant šonelio" :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė Esmiralda » 02 Spa 2017 07:38

Ačiū labai Daliai Raimondai už organizavimą šito užsakymo :* (flower) (flower) (flower) Nors dar nieko nepasodinau, bet pakuotės labai gražios, tvarkingos, o jau svogūnų grožis! Ypač narcizai - vietoj vieno narcizo visa puokštė (like)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė Regina » 03 Spa 2017 14:00

Pagaliau ir aš namuose. Nelabai susigaudau, kas čia vyksta, tik žinau, kad visi mano augalai iš visų vietų suskrido pas Jūratę ir saugiai ten gulės iki savaitgalio :)
Nuoširdžiausias ačiū Daliai Raimondai už jos vargą ir visoms, kurios prisidėjo skaičiuojant, skirstant ir parvežant. Kad nereikėtų kartotis visose temose, tai ši mano padėka skirta visoms, kuo nors prisidėjusioms prie didelio ir kruopštaus darbo, kad visi mūsų norai būtų patenkinti ir augalai iš Bulbi, Fluwel ir Darwinplantz galiausiai pasiektų mūsų sodus :)
Labai, labai ačiū :* :* :*

mozaika
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 19 Lie 2017 20:41

Re: Svogūninių augalų užsakymas iš Fluwel

Standartinė mozaika » 16 Rgs 2018 18:53

Ar šiemet rožininkai svogūninių užsakymą organizuos? :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į