Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė DaliaRaimonda » 02 Spa 2017 06:57

Organizuoju meilenių užsakymą iš 'Fluwel' esnčios Olandijoje. Jau keli metai, kaip svogūnus siunčiamės iš jų ;) Kokybė visada buvo gera. Svogūnai dideli, atitinka pavadinimus ir kaina, palyginus su kitais augintojais, nėra aukšta.
Savo norus pateikite iki spalio 15 d. 24 val.. Manau, kad geriausia ką užsisakysite būtų rašyti šioje temoje, nes visi matys kas ką užsisako ir surinkus 3 ar 10 vnt. vienodų svogūnų, mes iš karto žinosime, kad gausime juos mažesne kaina.
Tad, kas auginate ar tik norite užsisakyti, kad ir vieną meilenį, rinkitės iš čia: https://www.fluwel.com/amaryllis" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Daugiau, kaip tris užsakė arba trūksta tik vieno iki trijų: Adele, Amadeus Striped, Amputo, Barbados, Celica, Cherry Nymph, Coral Beach, Daphne, Diva, Double Dream, Double King, Elvas, Emerald, Estela, Exotic Nymph, Exotic Star, Gervase, Jewel, Luna. Magic Green, Magical Touch, Marilyn, Misty, Monaco, Moscow, Nymph, Papilio, Premiere,
Pretty Nymph, Princess Claire, Purple Rain, Rebecca, Red Pearl, Rio Negro, Royal Velvet, Samba, Stardust, Sunny Nymph, Sweet Nymph, Yellow Star

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 02 Spa 2017 07:33

Ačiū, Dalia Raimonda, pakoreguotas mano galutinis sąrašas:
Alfresco
Exotic Nymph
Grand Diva
Jewel
Nymph
Amaryllis papilio

Tik dabar visur parašyta Sold, tai dar atsiras?
Naujokė aš meilenių auginime, pirmąjį auginau šiemet. Dabar jis gyvena šiltnamyje, užsiaugino 10 lapų. Kada jau jį reikės iškasti? Ir ką toliau su juo daryti?
Paskutinį kartą redagavo Esmiralda 15 Spa 2017 15:10, redaguota 2 kartą(us).

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 08 Spa 2017 08:28

Dar papildžiau savo sąrašą, tikiuosi paskutinį kartą.
Paėmiau ir mamai dovanų. Pernai savo pirmą meilenį pasodinau kovo antroj pusėj ir žydėjo kaip tik per mamyčių dieną. Gal pavyktų kitą pavasarį per Velykas mamai nuvežti, kad per mamyčių dieną žydėtų.
Dalia Raimonda, o kada Tu savus amarilius sodini? Visus iš karto, ar palaipsniui, kad prasilentų jų žydėjimas? Ar visos veislės panašiai užtrunka nuo pasodinimo iki žydėjimo?

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė DaliaRaimonda » 09 Spa 2017 08:00

Esmiralda, greičiau tai būtų dovana tavo mamai Kalėdoms :) Nors ir tai nėra garantijos, kad pražys būtent tam laikotarpiui. Bet iki gegužės tikrai nelabai ištempsi. Labai sunku prognozuoti su meilenių žydėjimu. Jis turi pas tave augti daug metų, tuomet jau žinant jo ritmą galima kažką prognozuoti. Kiekviena veislė turi skirtingą ramybės periodą. Jis trunka nuo 8 savaičių iki 2 ir daugiau mėn..
Aš visus sodinu iš karto į vazonus ir tai jie pražysta ne visi vienu kartu.
Kaip tu mane išgąsdinai su SOLD O.O O.O O.O Ne, viskas gerai, matomai puslapį savo jie tvarkė, naujienų pridėjo, tai dėl to gal atsirado, tas užrašas. dabar viskas gerai visi meileniai prekyboje :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 09 Spa 2017 08:44

Taip taip, jau vėl atsirado, tai dar ir papildžiau savo sąrašą. Ir greičiau užsakinėk, kol dar kokių neužsimaniau :D
Ačiū :*

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Jūratė » 09 Spa 2017 08:47

Dalia, daviau tavo el.pašto adresą bendradarbei Karolinai, ji atsiųs kažkokį užsakymą, nes labai domisi meileniais :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Regina » 09 Spa 2017 09:43

Ir aš dar užmesiu akį :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 09 Spa 2017 10:01

Visada galvojau, kad man užtenka augalų lauke ir kambarinių nereikia, bet kai žydėjo tas pirmas mano meilenis - negalėjau akių atitraukti. Labai smagu kasdien matyti brinkstančius, besiskleidžiančius žiedus, nes jų nereikia niekur eiti pažiūrėti, jie tiesiog ant stalo džiugina. O tuo labiau žiemą (sun)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 09 Spa 2017 10:04

Dalia Raimonda, manasis dabar šiltnamyje. Ar jį dabar iškasti, nukirpti lapus ir kokiose durpėse rūsyje laikyti? Tik drėgnas mano rūsys. Ar tiks, ar ieškoti sausesnės vietos?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Regina » 09 Spa 2017 12:14

Man įdomus toks dalykas - ar šitie naujoviški gražuoliai visai neaugina vaikučių? Kažkada turėjau tų senovinių, kurių buvo galima atrasti beveik kiekviename bute, tai jie prileisdavo begales vaikučių. Bet laikui bėgant kažkaip sugebėjau juos išnaikinti. Lygiai taip pat neišgyveno daugybė svogūnų, pirktų Žalioj stotelėj. Sirgdavo ta meilenių raudonlige ir supūdavo. Dabar turiu išlikusius trejetą svogūnų, auga, žydi jau kelinti metai, bet net nemėgina vaikuotis. Beje, aš jų nemigdau, kiek nori, tiek žaliuoja. Kai kurie lapai nugelsta, kažkiek išlieka.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 09 Spa 2017 13:05

Vaje, jei taip sunkiai vaikučius auginasi, gal man Jewel kokius 3 užsisakyti, susodinti į vieną vazoną. Man jis labai gražus atrodo, meilė iš pirmo žvilgsnio (xixi)
Kadangi aš nelabai mėgstu kambarines gėles, tai man labai tinka meilenių auginimas pagal technologiją. Per žiemą pasiniančyti, o vasarą į šiltnamį susodinti, juolab ir laistymas su pomidorais sutampa.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė DaliaRaimonda » 09 Spa 2017 21:56

Esmiralda meileniams šiltnamyje -rojus (like) Gali juos iškasti kada nori, tik jie bijo šalčio, tad gerai būtų, kad šiltnamyje jie to šalčio negautų :) Lapų jokiu būdu negalima kirpti! Jie turi patys nudžiūti. Kai nudžius juos paprasčiausiai nuimsi. Geriau jau nelaikyk jų durpėse, o nukračiusi žemes padėk juos su visais lapais rusyje. Gal pakelk ir padėk ant kažko, kad oras šiek tiek cirkuliuotų. Drėgmė ramybės periodu nėra gerai. Geriau jau sausiau. Aš laikau rusyje su visais vazonais, bet žemė vazonuose būna visiškai išdžiuvusi.
Regina, jie tikrai sunkiai vaikuojasi. Kai kurie auginasi vaikus, bet tikrai ne taip, kaip tie mūsų močiučių auginami. Todėl ir jų kaina yra nemaža.
O Jewel nėra didžiažiedis. Jis priskiriamas prie smulkesnių meilenių, bet nuo to jo grožis nesumažėja. Jis labai gražus, labai elegantiškas. Užtenka ir vieno tokio grožio :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 10 Spa 2017 07:47

Labai ačiū, Dalia Raimonda, už patarimus (flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Rūta » 10 Spa 2017 08:08

Matot, kaip vis tik gerai tie LRD seminarai – ir kitiems gražias žinias skleidžiam, ir patys naujas aistras atrandam :) Ačiū, Dalia Raimonda! :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Regina » 13 Spa 2017 12:50

Tai ar kas nors dar nori meilenių, ar tik Esmiralda? Dalios Raimondos nurodytas terminas baigiasi. Aš vis dar dvejoju, nes kai pradedu norėti, tai 1-2 niekada neužtenka (xixi)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė DaliaRaimonda » 14 Spa 2017 09:30

Pirmoje žinutėje (viršuje) įdėjau, tai kas ką planuoja užsisakyti. Dar galite rinktis iki rytojaus nakties :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 14 Spa 2017 12:33

Dalia Raimonda, ar pirmoje žinutėje ilgame sąraše mani meileniai jau įtraukti?
Jei taip, nematau Grand Diva.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė DaliaRaimonda » 14 Spa 2017 13:17

Ne, dar neįtraukti. Neįtraukti visi kas yra šioje temoje.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 15 Spa 2017 11:43

Kaip matau, šalia meilenių, užsakyme bus ir kitų svogūninių. Apsižiūrėjau kad šalia tulpių ir narcizų per mažai turiu smulkių gėlyčių. Todėl šalia savo meilenių norėčiau dar šių

Lilium pumilum 5vnt
Muscari neglectum Baby's Breath 25vnt
Scilla mischtschenkoana 25vnt
Ipheion uniflorum Alberto Castillo 25vnt

Tikiuosi neužtruks atvykti, spėsiu susodinti (sun)

Alinda
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 10 Geg 2013 11:47

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Alinda » 15 Spa 2017 13:39

Ir aš norėčiau prisijungti prie kompanijos :) .Mano sąrašiukas :
Adele 1vnt.
Cherry Nymph 2 vnt.
Moscow 2vnt.
Papilio 1vnt.
Premiere 1vnt.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė DaliaRaimonda » 15 Spa 2017 17:52

Dabar apsižiūrėjau, kad lelijos, jurginai užsakomi bus tik kitiems metams. Tad, kas jų norėjote- norus perkeliame kitam laikui :)
Esmiralda ir visi kiti, kad užsakinėjote Muscari neglectum Baby's Breath žinokite, kad tai augalas 9 zonos. Reikia dengti!!!

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 15 Spa 2017 19:09

DaliaRaimonda rašė: Esmiralda ir visi kiti, kad užsakinėjote Muscari neglectum Baby's Breath žinokite, kad tai augalas 9 zonos. Reikia dengti!!!
Ar tikrai ? Radau parašyta 4-9

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Esmiralda » 15 Spa 2017 19:20

Surizikuosiu ir jų dar užsisakysiu. Pakišiu dalį po apdangalais, dalį - ne ir bus matyti.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė Regina » 15 Spa 2017 20:39

Sunku atsilaikyti prieš tokį grožį (flower)
Mano sąrašiukas:
Barbados
Elvas
Gervase
Nymph
Papilio
Royal Velvet

Ačiū, Dalia :*

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Meilenių užsakymas iš 'Fluwel'

Standartinė DaliaRaimonda » 16 Spa 2017 10:03

Na, va labai skubėjau su užsakymu, bet pasirodo, kad užsakyti galiu tik nuo lapkričio 1 d. (hit) Tad, spalio 31 d. 24 val. ir užsakinėsiu. Kadangi užsakymai kiekvienais metais vis didesni, tai norėčiau, kad pinigėlius už meilenius pervestumėte iki spalio 30 d.. O siuntimo išlaidas susivesime vėliau, kai jau meileniai bus pas jus. Apie sumas parašysiu kiekvienai AŽ.
Beje, dar galite rinkti iki mėnesio galo.

Skelbti atsakymą

Grįžti į