Scepter'd Isle

Anglų selekcininko David Austin išvestos rožės.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Scepter'd Isle

Standartinė LoretaA » 12 Rgp 2014 17:16

Puiki rožė Ispanijos klimatui, kuris šią vasarą atkeliavo į Lietuvą. Nepastebėjau jokio nepasitenkinimo svilinančia saule - gaivi iš ryto, nuostabi vidudienį ir lygiai tokia pati žavinga vakare. O žiedlapiai iš pažiūros tokie lengvučiai, permatomi, kad rodos akimirksniu nuo kaitrios saulės spindulių turėtų virsti traškučiais. Žydi iš ties visą vasarą be pertraukos, tik kartais žiedų daugiau, kartais kiek mažiau. Labai gražūs puodelio formos žiedai su šviečiančia akute centre. Mano sode daugiau plati iki 1,5 m, nei aukšta - maždaug 1,3 m. Krūmas retokas, šakos laiko lengvučius žiedus be jokio paramstymo, todėl tinkama sodinti gėlyno užbaigimui.
Nuotraukos visiškai nesigavo ir neatspindi nei pusės šios rožės žavesio :( Rašau ir rodau tik todėl, kad ši rožė tikrai verta būti auginama.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Scepter'd Isle

Standartinė Esmiralda » 12 Rgp 2014 18:03

Aš šia rožę auginu pirmą vasarą, tikrai ją labai pamilau už visas Loretos išvardintas savybes, ir be to - ji labai labai skaniai kvepia <3
Tikrai nuostabi rožė (flower)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Scepter'd Isle

Standartinė Regina » 13 Rgp 2014 07:19

Labai tikslios Loretos charakteristikos (like) Tik krūmo forma pas mane kiek kitokia - labiau į aukštį nei į plotį, maždaug 150/80.
Labai graži rožė, nuotraukos - taip pat <3

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Scepter'd Isle

Standartinė Gema » 11 Sau 2015 12:57

Gerai, kad užauga aukštesnė, nebereikės man tiek lankstytis - iš visų rožių ją uostau dažniausiai, ir jūs gal tą patį imsite daryti, kai perskaitysite apie mirą, kurios aromatas šioje rožėje ypač stipriai reiškiasi. Už kvapnumą net yra gavusi apdovanojimą.

http://lt.wikipedia.org/wiki/Mira_(derva" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Scepter'd Isle

Standartinė LoretaA » 28 Spa 2015 06:57

Labai gera ir labai graži rožė.
Priešais ją (aksominiais raudonais žiedais) "Dusky Maid". Šiaip jau ligonis, bet šią vasarą neturėjo nei vieno dėmėto lapo ir dabar su lapais - žinoma, jau su dėmėmis.
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į