Summer Song

Anglų selekcininko David Austin išvestos rožės.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Reda
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 10 Lap 2010 13:24
Miestas: Vilnius-Telšių raj.

'Summer Song'

Standartinė Reda » 13 Sau 2012 11:21

Ypatingos spalvos rožė, nepaprastai žavi:
Paveikslėlis PaveikslėlisPaveikslėlis
L. atsiprašau, kad nepristatau tinkamai šios rožės, nes ji verta plačiau ją pristatyti (gal DR galėtų, ji ją taip pat augina :) ),
nes auginu dar neilgai (sodinau 2010 m. pavasarį, sodinukas iš Rosen-Direct), tik praėjusią vasarą atsiplėšė nuo žemės, buvo augesnė,
su keliom ilgom šakom, krūmas tikrai nebuvo vešlus. Pasodinta šalia Charles de Mills, kuris patapo krūmu-gigantu, nerimauju, kad ateity gali tekti perkelt į kitą vietą, nes augtų ji jam 'pažasty' :)
Tiesa, pastebėjau, kad viena jos šaka buvo šviesiai žalsva-gelsva, ar čia kokia liga kibo, ar kokių medžiagų trūko :( Ką manot?

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: 'Summer Song'

Standartinė Ignas » 13 Sau 2012 22:00

Pas mane irgi nedidelis krūmas, ko gero reiktų jas kelias vienoje vietoje sodinti, kad gražiau atrodytų. Na bet viską atperka puikus aromatas ir akį traukia žiedų spalva :)
Paveikslėlis
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Summer Song'

Standartinė Regina » 13 Sau 2012 22:20

Reda, siūlyčiau nieko nelaukiant (teisingiau būtų sakyt - sulaukus pavasario :) ) raut "Summer Song" ir nešt kuo toliau nuo Ch. de Mills.
Į spalvų derinimą aš žiūriu liberaliai -tai skonio dalykas, bet angliškų nereikėtų sodint šalia vienąkart žydinčių senovinių, jų augimo būdas visai kitoks. O turint galvoj, kad Ch. de Mills išaugs pusantro metro aukščio, o į plotį dar platesnė, tai vargšelės Summer Song nesimatys visiškai. Abejoju, ar ji kada bus daugiau kaip metro ūgio, visada bus siauras, retas, "kūdas" krūmas. Ši rožė nebūna vešli

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Summer Song'

Standartinė Rita » 13 Sau 2012 23:05

Pas mane"Summer Song" auga du krūmeliai,bet ji nei kiek ne menkesnė,negu kitos angliškos rožės,nors neaišku,kas bus kitais metais/šį rudenį jai suėjo metai/.Man ji labai graži,spalva,kad ir ryški,bet nerėkianti.Vienu metu aš net pykau ant jos,kas tik ateina,visi klausia,kas čia per tokia graži rožė?Aš rodau į" Pat Austin" ir sakau,kad man ši gražesnė,visi sako ne,"Summer Song "gražesnė ,paskui ir man ji pradėjo labai gražėti |( .Puiki rožė (flower) ,bet aš taip pat galvoju,kad ji prie senovinių rožių nelaba :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Summer Song'

Standartinė Jūratė » 14 Sau 2012 07:31

nesutinku su Regina, kad tai siauras krūmas, kad retas tai taip, bet pas mane ne siauras, o išsikerojusios visos 3 šakos į visas puses... |(

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Summer Song'

Standartinė LoretaA » 14 Sau 2012 13:56

Jūratė rašė:nesutinku su Regina, kad tai siauras krūmas, kad retas tai taip, bet pas mane ne siauras, o išsikerojusios visos 3 šakos į visas puses... |(
(xixi) (xixi) (xixi) Basiausiai platus :)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: 'Summer Song'

Standartinė Tadas » 14 Sau 2012 14:44

Pas mane ir siauras krumelis :) Jei daba sodinčiau ,kokius du-trys .

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Summer Song'

Standartinė Jūratė » 14 Sau 2012 16:33

Tai ir sakau, kad retas :D tik jo siauru niekaip negaliu pavadint, visos 3 šakos į skirtingas puses žiūri.... Ir dar jos nuo praeitos žiemos liko palei žemę labai supleišėjusios, bet nekirpau, nes nebūčiau mačius turbūt nei vieno žiedo, o gal ir visai būčiau rožę praradus. Bet ateinantį pavasarį tas supleišėjusias šakas kirpsiu negailėdama, žiūrėsiu, kas bus.

Nijola

Re: 'Summer Song'

Standartinė Nijola » 16 Sau 2012 08:28

Jūratė rašė:Tai ir sakau, kad retas :D tik jo siauru niekaip negaliu pavadint, visos 3 šakos į skirtingas puses žiūri.... Ir dar jos nuo praeitos žiemos liko palei žemę labai supleišėjusios, bet nekirpau, nes nebūčiau mačius turbūt nei vieno žiedo, o gal ir visai būčiau rožę praradus. Bet ateinantį pavasarį tas supleišėjusias šakas kirpsiu negailėdama, žiūrėsiu, kas bus.
jei būtum nugenėjus nieko jai nebūtų nutikę, nereik bijoti angliškas rožes trumpai nugenėti, jei tam yra būtinybė, per sezoną puikiai atauga ir žydi, gal pirmas žydėjimas vėluoja, bet žydi. Dažnai pagailėtos ir paliktos nesveikos šakos tik vargina rožę, ir ji neauga, neaugina kitų naujų stiprių šakų, nes visas jėgas atiduoda pažeisų šakų išlaikymui.

Ir aš juokiausi iš Jūratės pasakymo :D kaip ir Loreta :D

Sommer Songas tikrai siauras ir retas krūmas užaugo pas mane apie 1,2m pločio apie 90cm

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Summer Song'

Standartinė Jūratė » 16 Sau 2012 08:37

hm, pasižiūrėjau su liniuote, kiek iš tikro yra 90 cm :D. Jei pas mane visos angliškos būtų nors tiek, tai sakyčiau vajetau, kaip išbujojusios. 90 cm labai daug - bent jau mano rožynuose ;)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Summer Song'

Standartinė Jūratė » 14 Rgp 2012 08:44

viena ir kartu su The Pilgrim
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: 'Summer Song'

Standartinė Gema » 14 Rgp 2012 12:25

Labai graži, ir, sakyčiau, labai įdomi spalva - lyg "morkava" :?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Summer Song'

Standartinė Jūratė » 14 Rgp 2012 12:59

Ji tikrai labai labai ryški, tik pabuvę jau žiedai kažkiek išsiplauna

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Summer Song

Standartinė Regina » 28 Sau 2016 15:47

"Deganti" rožė :) Spalva sunkiai nusakoma, visai nebūdinga angliškoms rožėms, o ar ji patiks - tai čia jau skonio dalykas. Puikiai dera ir prie geltonų, ir prie abrikosinių rožių, o mėlyni snapučiai dar labiau ją išryškina. Jos tiesiog neįmanoma nepastebėti! Bet krūmas visai niekam tikęs - kelios gana liaunos, griūvančios šakos, žiedai tų šakų galuose. Keista, bet rusai piešia labai gražią krūmo formą :? Pas mane maždaug metro ūgio.

PaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Summer Song

Standartinė LoretaA » 28 Sau 2016 19:28

Reikia kokį trejetą į krūvą pasodinti ir bus gražus krūmas. Ne į vieną duobę, bet per kokius 20 -25 cm.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Summer Song

Standartinė Esmiralda » 28 Sau 2016 20:06

Pas mane gelsvąjame rožyne ji puikiai žiūrėjosi kaip akcentas. Tiksliau akcentėlis (xixi) Todėl rudenį pasisodinau dar dvi šalia, bet šiek tiek plačiau nei per 20cm

Vartotojo avataras
Gina
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 10 Kov 2011 21:33
Miestas: Klaipėda

Re: Summer Song

Standartinė Gina » 28 Sau 2016 20:19

Žiedai nepaprastai gražūs ir kvapnūs. Krūmas tikrai varganas: kelios liaunos šakelės, kuriu galuose nulinkę žiedai. Rudeniop šiek tiek dėmėti lapai. Pas mane 5 vnt šalia vienas kito, gal kas 15 cm, greta auga kitos rožės. Tikiuosi kažko panašaus į normalesnį krūmelį kai suaugs.
Šiaip jau kitą seniai būčiau ištrenkusi, bet šitai galima daug atleisti, toooookia spalva !

Skelbti atsakymą

Grįžti į