Puslapis 11

Crown Princess Margareta

Parašytas: 30 Sau 2016 08:30
Rudenelis
Labai miela angliška rožė, 1999m. gimimo. Daug kas auginat, pripratot ir pamiršot, kad ji graži. Ir didelė, apie 2 m aukščio, atspari ligoms. Žiedai pradžioj ryškūs, abrikosiniai - oranžiniai, paskui gali išblukti iki šviesių, beveik kreminių.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Paveikslėlis Čia jos 2 šakos parimusios ant kitos rožės, todėl dauguma matomų lapų ne jos.

Paveikslėlis Paveikslėlis Kadangi ji auga ne viena, tai ir pasirodom su draugais.

Čia pirmas mano darbas su rožės aprašymu. Jei ką padariau ne taip, prašau pagrūmoti, pasitaisysiu :).

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 30 Sau 2016 08:45
Gema
Na ir žiedų!!! Kiek jai metų?

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 30 Sau 2016 09:37
Rudenelis
Sodinta 2011m rudenį.

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 30 Sau 2016 09:43
Esmiralda
Tikrai neapsakomai graži ir žiedų gausybė <3 <3 <3 Ir nuotraukos labai gražios (like) Maniškei tik du metai, nėra ką lygintis... Bet irgi labai labai džiugina <3

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 10 Vas 2016 09:30
Rūta
Rudenėli, nuostabi jūsų karūnuotoji princesė! (like)

Ši rožė tikrai gali būti „treniruojama“ kaip vijoklis. Pas mus ji auga rožyno gale – sudaro foną. Už mane gerokai aukštesnė. Žydi gausiai, gerai kartoja. Žiedai dailūs ir ilgai laikosi. Žiemoja neprasčiau už kitas angliškas. Visais atžvilgiais labai gera rožė :)

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 22 Vas 2016 21:19
DaliaRaimonda
Didelė ir galinga rožė. Savo angliškame rožyne buvau susodinusi jas dvi. Po 5 metų teko vieną iškasti ir perkelti kitur. Pradžioje dar bandžiau ją suvaldyti stipriai genėdama šakas, kad būtų siauresnė, bet supratau, kad rožės formos nelabai pakeisi.

PaveikslėlisPaveikslėlis

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 23 Vas 2016 08:28
Esmiralda
Dalia Raimonda, aš jau po 2 metų neįsivaizduoju kaip reikėtų persodinti, o kaip ištvėrė rožė persodinta po 5 metų ? |(

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 23 Vas 2016 09:16
DaliaRaimonda
Gyva ir jau antroje vasaros pusėje kaip reikiant žydėjo. Pirmoje nuotraukoje ir yra tos persodintos rožės žiedai. Bet man ją gerai su žemėmis (molis) iškasė. Tik aš ją buvau savo pusbroliui pažadėjusi, tai kokią savaitę ji stovėjo maiše, laukdama kada ją atvažiuos pasiimti. O po to supratau, kad tos rožės jam nereikia, tai pasisodinau pas save kitoje vietoje. Jei būčiau iš karto pasodinusi, tai rožė būtų nė nepajutusi persodinimo. Pas mane patirtis iškasinėti senas rožes ir jas sodinti vėl (xixi) Iš savo tėvų sklypo išsikasiau dar senesnes rožes ir susisodinau pas save. Auga ir žydi :) Nelabai bijo jos to persodinėjimo, jei tik jis nėra dažnas.

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 23 Vas 2016 09:28
Regina
Persodinimo nebijo, bet kaip gražiai iškasti tokią didelę, tai nelabai įsivaizduoju :? Ypač su visu molio gabalu. Reikia ekskavatoriaus ir dar krano, kad iškeltų iš duobės (xixi) Man visada visos žemės nubyra ir dar šaknis apkapoju.

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 23 Vas 2016 09:35
DaliaRaimonda
Regina, ne aš kasiau (xixi) , tai kai kitas svetimas kasa tai gali pareguliuoti ir nesusilaukti pabambėjimų (xixi) Šaknis ir mes apkapojome. Kitaip nelabai ir iškastum.

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 23 Vas 2016 09:36
Regina
Aišku :)

Re: Crown Princess Margareta

Parašytas: 23 Vas 2016 10:36
Esmiralda
DaliaRaimonda rašė:ne aš kasiau (xixi) , tai kai kitas svetimas kasa tai gali pareguliuoti ir nesusilaukti pabambėjimų (xixi)
Štai čia turbūt svarbiausia persodinimo dalis (like) pačiai sunku, savas bumba kodėl iškarto neapgalvotai pasodinta. Tik kur tą svetimą gauti |(