'Jayne Austin'

Anglų selekcininko David Austin išvestos rožės.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

'Jayne Austin'

Standartinė LoretaA » 04 Vas 2016 20:34

Išvesta David C. H. Austin , Didžiojoje Britanijoje 1993.
Parašau šį trafaretinį sakinį, nes be Austino neturėtume tokios grupės "angliškos rožės"
Turiu ją labai senai, bet tik šiemet ji buvo labai graži. Nuotraukų gražių nėra - vis atidėliojau ir nespėjau nufotografuoti visame gražume. Toli gražu ne visos Austino rožės pasižymi puikia krūmo forma, šioji maloni išimtis. Rožė, kurios krūmo forma kaip didžiulė puokštė - jokių atramų nereikia. Jai reikia laiko, daug laiko arba geros vietos, kad grožis atsiskleistų anksčiau. Žvyras turbūt ne geriausias gruntas rožei, o šioje vietoje nelabai ko daugiau ir buvo.Ypatingai sveika. Vis atidėliojau jos nulapinimą, nes lapai nei dėmėjosi nei krito. Pabandžiau nupešti - nesipešė, galiausiai, turbūt vos ne pačiai paskutinei, nukarpiau juos. Kvepia mira - man taip atrodo, nes nežinau kaip ji kvepia |( .
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Taip atrodė lapkričio 21 dieną. Po krūmu guli keli lapeliai, kuriuos pavyko nupešti lapkričio pradžioje.
PaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Rūta » 10 Vas 2016 08:39

Įspūdinga rožė! :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Regina » 10 Vas 2016 08:48

Taip, tikrai įspūdinga <3 Jau pradedu visai rimtai norėti (xixi)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Esmiralda » 10 Vas 2016 09:19

Įdomu kodėl aš jos neturiu |( Reikės pasitaisyti (xixi)
Kaip tik vakar vyrui sakiau, kad pradžioj rinkdamasi rožes žiūrėjau tik į žiedą ir jo kvapą, dabar jau kreipiu dėmesį ir į spyglius, krūmo formą ir atsparumą ligoms :)
Pasiskaičiau ir internete, kad Jayne Austin pasižymi savo sveikata ir gražiu krūmu.
Labai gražios Loretos nuotraukos <3 Netikiu, kad šita rožė šiemet pirmą kartą buvo graži ;) Man atrodo, kad ji auga pas Loretą šalia Pat Austin'o, prie įvažiavimo, tai šeimininkei retai ant tako pasipainioja :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Jūratė » 10 Vas 2016 09:24

Esmiralda rašė:Įdomu kodėl aš jos neturiu |( Reikės pasitaisyti (xixi)
(like) (like) (like) aš ir taip galvoju, bet jau nebeturiu kur sodinti... :|
įdomu, kodėl pas Austin'ą prie šios rožės nėra ženkliuko "Highly Recommended by David Austin Roses"?.. :?

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė LoretaA » 10 Vas 2016 09:32

Regina rašė:Taip, tikrai įspūdinga <3 Jau pradedu visai rimtai norėti (xixi)
Regina, kai pas mane buvai, sakei, kad turi, bet įspūdžio nepadarė. Aš ją išsirinkau, nes Paul Barden ją girė ir naudojo selekcijai. Deja, dabar jau P.Bardenas selekcija nebeužsiima. Labai gaila, nes tikrai yra nuostabių jo išvestų veislių.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Regina » 10 Vas 2016 09:39

Esmiralda, jei tu "taisysies", tai gal ir aš susigundysiu prie tavęs prisijungti (stupid) Tik kad sodinti neturiu kur (xixi)

Loreta, tuomet sumaišiau ją su "Sweet Juliet", o 'Jayne Austin' neturiu.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Esmiralda » 10 Vas 2016 09:45

O aš rudenį pasisodinau Sweet Juliet. Gaila, jei Reginos ji nežavi. Bent jau dėl pavadinimo verta turėti :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė LoretaA » 10 Vas 2016 09:45

Nebuvau perskaičius i Esmiraldos komentaro. Na taip, ji tikrai pas mane prie įvažiavimo netoli Pat Austin, bet ne šalia. Pasakysiu kaip jos atrodytų šalia: kaip išplerzėjas pusamžis vyruks šalia manekenės. Jayne Austin žiedus, t.y. galvas visada laiko aukštai pakėlusi, nugara tiesi kaip balerinos, o Pat Austin visos galvos žiūri į žemę, kūnas beformis. Nors nėra ji (Pat Austin) skysta, ar trūktų šakų, tiesiog, visai kitokios formos, sakyčiau kiek išdrikusi į plotį.
Praėjusią vasarą pas mane atvažiavo draugės ir viena sako - oi, tokią rožę prie pat kelio pasodinai, ar kas nuapskina. Dar baldus atvežė žmogus, kartu su žmona atvažiavo, tai toji pamačiusi šią rožę užsimanė rožių ir netgi užsisakė iš Sibirkos rožyno (yes) :) Žodžiu nemeluoju, iš ties labai graži rožė <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Regina » 10 Vas 2016 09:48

:D :D :D
Juokiausi už pilvo susiėmus iš tavo, Loreta, palyginimo :D :D :D Tikrai labai taikliai (like) Ypač apie vyruką (xixi)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Esmiralda » 10 Vas 2016 09:50

Ačiū, Loreta :* Taisysimės, Daila ją turi ;)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Regina » 10 Vas 2016 09:53

Esmiralda rašė:O aš rudenį pasisodinau Sweet Juliet. Gaila, jei Reginos ji nežavi. Bent jau dėl pavadinimo verta turėti :)
Dėl pavadinimo jau turiu ją keletą metų :)
Pas mane ji tikrai beveik nepastebima, tiesą sakant, tik praeitą vasarą ją pamačiau. Gal kažkas nepatinka, gal kitos rožės stelbia. Blogiausia, kad žiedai kažkodėl dažniausiai supūna iš vidaus, nors ir išsiskleidę. Net lietaus nereikia. Gal net neturiu nė vienos nuotraukos.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė Esmiralda » 10 Vas 2016 10:14

Tai gerai, kad bent kaina šios rožės serbiška... O gal visgi dar suklestės - juk Džiuljetai reikia laiko, kad išgražėtų ;)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: 'Jayne Austin'

Standartinė klevo lapas » 10 Vas 2016 14:08

tikrai šmaikščiai Loreta aprašė :D
reiks vasarą visus kampus ir pašales išžingsniuot, ir surast po vietelę keletui taip gerai pailiustruotų rožių....!

Skelbti atsakymą

Grįžti į