Ar galima suderint šias rožes?

Rožės tarp rožių.

Moderatorius: Rasa

Skelbti atsakymą
Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Tadas » 25 Kov 2011 19:52

Kaip galima būtu sudeliot :) kad kas nors panašaus gautusi. :)

Paveikslėlis

1 Aspirin rose 60 - 80 cm
2 Amulett 40 to 60 cm
3 Berstein Rose 50 - 70 cm
4 Lions Rose 80 - 100 cm
5 Schneewittchen' 1901 50cm
6 Cecile Brunner 60-120cm
7 Crimson Glory 75 to 200 cm
8 Viscountess Folkestone

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Ar galima suderint šias rožes

Standartinė DaliaRaimonda » 26 Kov 2011 09:04

Sudėlioti galima, tik kaip sodinsite neaišku? Ar visas viena eile, ar po kelias į vieną eilę?

Viscountess Folkestone, Crimson Glory , Schneewittchen, Cecile Brunner, Aspirin rose, Amulett, Berstein Rose, Lions Rose.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Tadas » 27 Kov 2011 17:39

Ačiū :) (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė LoretaA » 27 Kov 2011 18:27

Nežinau Tadai, kaip pas jus augs, bet pas mane Cecile Brunner labai silpna. Aš ją išmesčiau iš šios grandinės |(

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Tadas » 27 Kov 2011 18:38

Ačiū.O ko jei trūksta? Silpna ,gavote nekokia? Bandykite palaistyti augimo stimuliatoriumi.Čia tie pokučiai kur prie sėklų parduotuvėse kabo.Kelias taip atpeipeliojau.Žymiai pasimato rezultatai.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė LoretaA » 27 Kov 2011 19:08

Laisčiau, glosčiau, bučiavau - nieko :D P.Bealas, taip pat rašo, kad su charakteriu |(

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Tadas » 27 Kov 2011 19:13

koala rašė:Laisčiau, glosčiau, bučiavau - nieko :D P.Bealas, taip pat rašo, kad su charakteriu |(
:D Matyt moters būčinys nekoks ...(šutka) .Reiks vyriškai bučiuoti.... :D

Nijola

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Nijola » 27 Kov 2011 20:52

IMG_8625.jpg
Cecile Brunner auginu vazone nedidelė :)
tarp kitko ji dabar pas mene žydi :) nuotrauka daryta šendiena :)

Tadas
Pranešimai: 692
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 20:11
Miestas: Utena

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Tadas » 28 Kov 2011 12:55

Gražiii (flower) Tai reiškia pas tave jau sezonas atidarytas :) Matyt ir man teks į vazoną sodint

Nijola

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Nijola » 28 Kov 2011 13:52

Tadas rašė:Gražiii (flower) Tai reiškia pas tave jau sezonas atidarytas :) Matyt ir man teks į vazoną sodint
:D jo sezonas atidarytas trys rožės žydi Cecile Brunner, Alice Hoffmann ir The Fairy White

Vartotojo avataras
dale
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 13 Gru 2010 20:19

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė dale » 28 Kov 2011 20:11

Na Jūs ir šelmiai rožininkai:):) vis mane užvedate naujoms mintims.... tokios grazios rožės, tokie gražūs eileraščiai.

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Plepalai apie rožes

Standartinė Aistė » 08 Bal 2011 15:32

Kaip Jus manot, šalia Angelos tiks Rhapsody In Blue (smoke)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Rūta » 08 Bal 2011 16:03

Melsvų atspalvių turinčios rožės greta intensyvių spalvų rožių atrodo tarsi „nuskalbtos“. Angela tikrai labai ryškios, tiesiog šviečiančiai rožinės spalvos, užstelbs ji Rhapsody in Blue.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė LoretaA » 08 Bal 2011 16:19

Jos ir savo figūromis nelabai, Angela - krūmas, Rhapsody in Blue kelios ilgos šakos su žiedais viršuje |(

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Aistė » 08 Bal 2011 16:40

Aišku, ačiū. Tai reiškiasi aš ją sodinsiuu vieną, taip kaip ir buvo suplanuota :)

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Aivė » 17 Bal 2011 09:15

Sveiki!
Noriu patarimo kokias rozes butu galima pasodint salia jau auganciu William Shakespeare 2000 (2krumai) ir Wildeve (3 krumai), o siek tiek toliau 1 kr. Eglantyne. Pridedu nuotraukyte padaryta su 'fotoshopu' kad butu vaizdziau :D
Mane glumina per ryskus Shekspyras pirmame plane is 2 krumu. Galvoju kad prie sio derinio reiketu arba kazka ryskesnio (bordo spalvos) arba atvirksciai balto (Winchester Cathedral). Bet labai nenoriu kad butu per daug marga. Tai gal Mary Rose? :D Zodziu pasimetus :D
p.s. Vietos yra iki takelio, kuris pazymetas ruda linija - mazdaug 2-3 krumams.
Prikabinti failai
Rozynas2.jpg
Rozynas2.jpg (224.56 KiB) Peržiūrėta 24040 karus(ų)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė vilmis » 17 Bal 2011 10:51

Man labiau patiktų baltos rožės. O jei dar rausvas rusmenes pakestumėt baltomis tai manau gautųsi pats tas - pastelinių atspalvių rožynas su akcetu (t.y. William Shakespeare 2000)

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Aivė » 17 Bal 2011 11:14

vilmis rašė:Man labiau patiktų baltos rožės. O jei dar rausvas rusmenes pakestumėt baltomis tai manau gautųsi pats tas - pastelinių atspalvių rožynas su akcetu (t.y. William Shakespeare 2000)
Aciu, pabandziau ir stai kas gavosi :)
Gaila tik rausvos rusmenes jau pasodintos, o baltu neturiu...
O kokie dar galetu but variantai su rozemis?
Prikabinti failai
Rozynas33.jpg
Rozynas33.jpg (249.47 KiB) Peržiūrėta 24034 karus(ų)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Rūta » 17 Bal 2011 19:00

Aive, esu susižavėjusi ir priblokšta Jūsų gebėjimų sodininkystei panaudoti moderniąsias technologijas (bravo) :)

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Aivė » 18 Bal 2011 08:25

Aciu, tenka dometis nes tai mano darbas :)
Tik rozemis uzsikreciau visai neseniai :$
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Nijola

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Nijola » 18 Bal 2011 09:35

deriniai labai subtilus dalykas ir visada labai sunku rekomenduoti, bet jei nesupyksi kaip aš matau :D tik vėl sakau man gali atrodyti kitaip o jums dar kitaip skonio reikalas.
man šis gėlynėlis gražus, bet nuobodokas :P jei nori gėlynėlio (pagal šį piešinį sprendžiant ) atsikartojančio tai man dar tūksta dešiniame kampe trečios raudonos rožės William Shakespeare 2000 vetoje katilėlių ji tinkama augti iš krašto maža. Winchester Cathedral ir eglantyne viena prie kitos visai tiktų jų ūgiai panašūs, mano akims žiūrint Mary rose ( aukštesnė) geriau 'Princess Alexandra of Kent' auganti apie metrą gal labiau tiktų. Pilką augaliuką vieną aš išimčiau arba atkartok jo ir kitose vietose. O dar geriau sodinti vienos veislės po tris, raudonos trys- šekspyrai, eglantyne tris, prinsese tris. Gėlyno vyraujančios spalvos būtų raudona, rožinė, šviesiai rožinė -(eglantine rusmenės) mėlyna -lavandos katilėliai ir dar pasodinčiau mėlynų delfiniumų, kad gautūsi nevisai horizantaliai bet ir vertikaliai :)
nežinau ar supratai :D

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Rasa » 18 Bal 2011 09:45

Iš rožių aš irgi rekomenduočiau 'Princess Alexandra of Kent'. O iš daugiamečių tiktų Knautia macedonica - ji žydi smulkiais bordiniais žiedeliais, kurie susišauktų su WS spalva
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Aivė » 18 Bal 2011 11:42

Nijole rašė:deriniai labai subtilus dalykas ir visada labai sunku rekomenduoti, bet jei nesupyksi kaip aš matau :D tik vėl sakau man gali atrodyti kitaip o jums dar kitaip skonio reikalas.
man šis gėlynėlis gražus, bet nuobodokas :P jei nori gėlynėlio (pagal šį piešinį sprendžiant ) atsikartojančio tai man dar tūksta dešiniame kampe trečios raudonos rožės William Shakespeare 2000 vetoje katilėlių ji tinkama augti iš krašto maža. Winchester Cathedral ir eglantyne viena prie kitos visai tiktų jų ūgiai panašūs, mano akims žiūrint Mary rose ( aukštesnė) geriau 'Princess Alexandra of Kent' auganti apie metrą gal labiau tiktų. Pilką augaliuką vieną aš išimčiau arba atkartok jo ir kitose vietose. O dar geriau sodinti vienos veislės po tris, raudonos trys- šekspyrai, eglantyne tris, prinsese tris. Gėlyno vyraujančios spalvos būtų raudona, rožinė, šviesiai rožinė -(eglantine rusmenės) mėlyna -lavandos katilėliai ir dar pasodinčiau mėlynų delfiniumų, kad gautūsi nevisai horizantaliai bet ir vertikaliai :)
nežinau ar supratai :D
Aciu, labai vertinu visas pastabas :)
Kaip ir rasiau pradzioje tie 2 krumai Skespyro kazkaip ir man nesiziuri, o nesodinau 3 del to kad issigandau simetrijos :) Nes jau augo 3 Wildewe krumai plius planuoju pasodinti 3 rutulinius busmedzius. Dabar viskas sudeliota per daug tvarkingai, bet tikiuosi daugiameciai sugadins visa tvarka :) Padariau klaida kad per retai pasodinau vienos rusies rozes . (Tas pilkas augalelis buvo pamirstas uztusuoti tai padziuvusi levanda - nutariau cia ju nesodinti, nes pavasari sausi krumeliai labai gadina vaizda). Paveiksleli dar matosi snapuciai ir priekyje salavijai.
Pabandysiu iterpti Princess Alexandra of Kent ir Knautia macedonica ;)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Aivė » 21 Bal 2011 06:49

Sveiki, idedu jauja varianta :) Su Princess Aleksandra of Kent (cia beveik nesiskiria nuo Wildeve :) ) ir Knautia. Gal turite daugiau pastabu ar variantu? ;)
O kur galima isigyti Knautija? niekad jos nemaciau 'gyvos' :)
Prikabinti failai
Rozynas44.jpg
Rozynas44.jpg (231.22 KiB) Peržiūrėta 23913 karus(ų)
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Rasa » 21 Bal 2011 07:36

Pas mane kartais būna Knautia :) bet šiemet dar nespėjau suinventorizuot kiek turiu, kažkiek jau užsakyta. O pernai išmečiau nemaža į kompostą :$
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Skelbti atsakymą

Grįžti į