Ar galima suderint šias rožes?

Rožės tarp rožių.

Moderatorius: Rasa

Skelbti atsakymą
Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Gema » 20 Kov 2012 11:51

Niekaip neperprantu, kokių spalvų/atspalvių rožės derėtų prie lašišinių - persikinių atspalvių rožių. Tokiu turiu kelias ir galbūt jų atspalviai nebūtinai tokie kaip parašiau: tai Abraham Darby, Felicia, Queen of Sweden ir Gertrude Jekyll. Šįkart norėčiau sužinoti tik apie rožių spalvų derinius, ne aukščių ar kitus derančius augalus.

Šias savo rožes esu mačiusi tik nuotraukose :? ir suprantu, kad žydint spalva keičiasi, o nuotraukose jos gali būti ne visai tiksliai atspindėtos.

Daugiausia turiu ivairaus intensyvumo rožinių (žinau, kad taip rašyti negalima! bet šis žodis man labai tiksliai nusako spalvą ;) ), taip pat keletą violetinių, bordo. Visos yra Austino ir senovinės. Raudonos - nė vienos ir dar nesiruošiu tokios įsigyti, nes labiau linkstu į senovines spalvas. Iš geltonų tik Aicha. Turiu dar keletą kitokių, bet apie jas dabar tyliu.

Tad kokių spalvų rožes patartumėt sodinti šalia Abraham Darby, Felicijos, Queen of Sweden ir Gertrude Jekyll?

Iš anksto labai dėkinga už visas nuomones, kad ir kategoriškai išsakytas! (party)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė LoretaA » 20 Kov 2012 12:16

Abraham Darby labai gražiai atrodo su Felicia (xixi) .
Gertrude Jekyll visiškai neturi persikinio atspalvio: tai mišinys daug rožinio ir truputis violetinio. Išoriniai šios rožės žiedlapiai lapai šviesiai rožiniai, o štai viduriukas ir yra tas intensyvusis mišinys. Paveikslėlis
Kadangi neparašėte kokias rožes turite, tai nežinau prie kokios ją galima sodinti. Man atrodo prie Charles de Mills
http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=21.120957" onclick="window.open(this.href);return false;
tiktų arba prie panašios - sunku pasakyti kokie deriniai jums patinka. Queen of Sweden labai švelniai rožinė, su vos vos juntamu persikiniu tonu, bet labai labai švelniu.

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Rūta » 20 Kov 2012 13:46

'Queen of Sweden' persikinis atspalvis gal tik menamas, o 'Gertrude Jekyll' tai tikrai neturi tokio atspalvio. Pastarosios rožės žiedai gana intensyviai rožinės spalvos – ypač šviečia viduriukai. Kai dar negalvojau apie rožių spalvų derinimą ir sodinau tiesiog taip sau, šalia Abrahamo pasodinau Mary Rose. Maniau netiks, nes Mary Rose rausvumas šaltas, Abrahamas labai šilto atspalvio. Vėliau pamačiau, kad atrodo netgi ir visai gerai - nereikės persodinėti. Iš tiesų pas mane visai šalia auga ir Abrahamas, ir Gertrūda, ir 'Queen of Sweden' :D Todėl derinant 'Queen of Sweden' patarčiau pagalvoti ne tik apie spalvą, bet ir apie žiedų formą, krūmo formų suderinamumą.
Paveikslėlis
'Gertrude Jekyll' ir 'Abraham Darby'

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Regina » 20 Kov 2012 14:05

Abrahamas, Gertrūda ir Queen of Sweden spalviškai kartu visai tinka, bet, kaip Rūta labai teisingai parašė, šiuo atveju labai reikia pagalvot apie Queen krūmo formą ;)
Parašykit, kokias turit violetines ir bordo, pasamprotausim :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Gema » 20 Kov 2012 16:03

Gemos rožių sąrašiukas

1. Abraham Darby
2. Celeste (sh)
3. Claire Austin
4. Eglantyne (sh)
5. Felicia (sh)
6. Fisher Holmes
7. Gertrude Jekyll
8. Harlow Carr (sh)
9. Hippolyte
10. Jacques Cartier
11. Louise Odier (sh)
12. Mary Rose
13. Quatre Saisons
14. Queen of Sweden
15. Redouté
16. Reine des Violettes
17. Shropshire Lad
18. Tuscany Superb (sh)
19. Violacea
20. Wisley 2008

Kur pažymėta “sh“, vadinasi, nebijo pusiau pavėsio (min 4 val.)

Kitąmet žadu užsisakyti galikų, daug kitų senovinių, DAustino, šįkart per vėlai sugalvojau, buvo jau užsakytos.

Bus trys gėlynai, visi po 9 m ilgio (tokio ilgio yra namo siena):

Rytinis: saulė iki pietų, sienos ilgis - beveik 9 m, palangių aukštis - nuo 1,25 m iki 1,55 m.

Vakariniai, vienas priešais kitą (per vidurį takelis), nuo pietų - plika saulė iki pat saulėldyžio:
A. Prie namo sienos, palangių aukštis – 1,10 m
B. Aukštis beveik neribotas, tik kad aklinai neužstotų vaizdo už gėlyno.

Gėlynuose bus gausų užpildų tarp rožių - raganių, katžolių, hortenzijų, snapučių, piliarožių, vienmečių, ir t.t. ir pan. - visko, kas tik tilps. (Duok Dieve, kad tik augtų!) Man patinka angliško kaimiško darželio principas: ko šeimininkė turėjo, kas jai labai patiko, ko gavo iš dvaro, to ir prikišo.

Reikės rožių ir kitur, tad nebūtina visas sukišti į šiuos tris gėlynus, plius kitąmet nusimato pagausėjimas.

Čia ne visos, nes kitas sodinsiu toliau nuo namo, pvz., Trigintipetala (sh) – į sodo pakarštį ir pan., Therese Bugnet, Aicha irgi turiu numačiusi maždaug kur.

Keli vijokliai (maždaug aišku kur): New Dawn, Airshyre Splendens, Laguna (gal padovanosiu, jeigu nerasiu kur įkompnuoti toliau nuo namo), Giardina.

Gal kitąmet ir geltonų įsigysiu.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė DaliaRaimonda » 20 Kov 2012 16:51

Mano pasiūlymas būtų nemaišyti angliškų rožių su kitomis. Jas sodinti atskirai, kažkuriame rožyne. O eiliškumas būtų toks: 1."A Shropshire Lad" (170) 2. "Abraham Darby" (150) 3. "Claire Austin" (120) 4. "Queen of Sweden" (100) 5. "Wisley 2008" (150) 6. "Eglantyne" (120) 7. "Harlow Carr" (125) 8. "Mary Rose" (130) 9. "Gertrude Jekyll" (220)
"A Shropshire Lad" rožę galima sodinti ir tarp 8. "Mary Rose" ir 9. "Gertrude Jekyll". "Eglantyne" rožė turi kitokią žiedo formą, tai jei nepatinka visas angliškas kartu sodinti, ją galima įkišti ir prie senovinių rožių.

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Rūta » 20 Kov 2012 18:36

Kaip ir Dalia Raimonda taip pat patarčiau atsargiai maišyti angliškas su senovinėm, o geriau to nedaryt išvis :) Tikriausiai aš skaidyčiau į tam tikras zonas, o jos jau pas Jus ir taip yra kaip atskiri rožynai. Pačioj ryškiausioj, labiausiai į akis krintančioj vietoj sodinčiau puošniausias ir gausiai pakartotinai žydinčias rožes, o kitose zonose, pvz., atitinkamai senovines derinant vienąkart žydinčias su pakartotinai žydinčiomis. Beje, Loretos pasiūlytas Abrahamo ir Felicijos derinys tikrai vertas dėmesio ;)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Gema » 21 Kov 2012 04:54

Iškart akyse prašviesėjo (yes), rožių surūšiavimas paaiškėjo: senov - mod atskyrimas, puošnusis gėlynas - egzotiškas (senov) gėlynas.

Tikriausiai žiedus galima taprusavy derinti tiek pagal panašumą, tiek pagal kontrastą?

O gal krūmo forma svarbiau už spalvą ir žiedo formą?

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė DaliaRaimonda » 21 Kov 2012 06:41

Spalviškai galima derinti, kaip tik patinka. Čia panašiai, kaip tau patinka rengtis ir tarpusavyje derinti spalvas :D . Žiedo formas taip pat galima derinti tarpusavyje įvairiai. Pats svarbiausias dalykas tikriausiai yra krūmo forma, kuri neauginant tų rožių, iš vis yra nenusakoma ir nelabai suprantama :? Todėl ir buvo siūlymas atskirti senovines nuo kitų rožių, mat jos susaugę galingos būna. Joms reikia erdvės, kad jos matytusi ir atskleistų visą savo grožį. Na, ir labai svarbu krūmo aukštis.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Jūratė » 21 Kov 2012 08:01

Bet vėl gi - neglima visiškai aklai pasikliaut patarimais, kad ta ar ana rožė išauga į tam tikrą dydį. Dėl nesuprantamų priežasčių gali būti, kad ji pas Jus niekada tokia neišaugs, o kita, kuriai buvo prognozuotas mažas ūgis, kaip tik pasirodys atvirkščiai. Pvz., Alchymistas pas mane žirnis palyginus su Loretos, ir niekada didesnis neišauga ir turbūt neišaugs. Arba maniškė Grace - niekingas spirgas palyginus su Reginos :D , o ir dengiama ir prižiūrima... Taip, kad čia viskas yra gan labai individualu (kaip ir sakiau, dėl visai man neaiškių priežasčių) ;)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Regina » 21 Kov 2012 08:02

Visiškai sutinku su DaliaRaimonda :) Spalviškai galima derint įvairiausiai ar visai nederint. Juo labiau, kad tarp Jūsų rožių nėra labai ryškių, rėkiančių spalvų, o rožynas bus mišrus kaimiškas, kuriame dar augs įvairūs daugiamečiai. O krūmo aukštis ir forma labai svarbu. Pvz. spalviškai Mary R. gražiai atrodys tiek pasodinta šalia A.Darby, tiek augdama prie G.Jekyll ar Redoute. Bet jei prie Abraham Darby ar Eglantyne pasodinsit Queen of Sweden, tai pastarosios galit nepamatyt ne tik žiedų, bet nerast ir pačio krūmo :D Niekaip neįsivaizduoju, kaip ji galėtų būti 1 m, t.y. iki juosmens, pas mane ji vos iki kelių, Rundalės rožyne irgi tokią pat mažą mačiau. Jei rožės šakos labai plonos, liaunos, tai net ir būdama nelabai augi, ji guls ant kitų rožių. Tokią reikėtų sodint iš krašto ir leist laisvai svirt arba jai reikės atramų. Būtent tokia yra Claire Austin.
Visos rožės, kurias persodinau, buvo perkeltos į kitą vietą ne dėl spalvos, o būtent dėl krūmo aukščio ir formos nesuderinamumo. Dar keletas tokių laukia savo eilės. Čia kalbu apie angliškas rožes, nes minimų senovinių neturiu arba dar neturiu ką apie jas pasakyt (išskyrus Jacques Cartier, Louise Odier ir Reine des Violettes).
Beje, apie Reine des Violettes. Turiu jas dvi ir jos yra visiškai skirtingos tiek ūgiu, tiek krūmo forma, tiek augimo būdu.

Nijola

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Nijola » 21 Kov 2012 08:15

Noriu užtarti Queen of Sweden :D ji pas mane auga siauru krūmu bet siekia 1,2m :D :D ir visai nesvyra į jokius šonus ;) vat ir skirtumai tos pačios rožės, ir dar šią rožę kad ji matytūsi reik sodinti tryse (tris krūmus) ir arti viena kitos kad sudarytų vieną didesnį krūmą.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Jūratė » 21 Kov 2012 08:20

Nijole rašė:Noriu užtarti Queen of Sweden :D ji pas mane auga siauru krūmu bet siekia 1,2m :D :D ir visai nesvyra į jokius šonus ;) vat ir skirtumai tos pačios rožės, ir dar šią rožę kad ji matytūsi reik sodinti tryse (tris krūmus) ir arti viena kitos kad sudarytų vieną didesnį krūmą.
Būtent. O dėl QoS tai tikra tiesa - neužtenka jos net dviejų krūmų, sodinsiu ateity dar viena šalia jų, gal tada kiek matysis...

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Regina » 21 Kov 2012 08:22

Aš ir nesakiau, kad Queen of Sweden svyra į šonus. Kaip tik ji stačia kaip šluotražis, labai prastos formos krūmas. O dėl aukščio - tai bus matyt, persodinau ją į kitą vietą

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Rūta » 21 Kov 2012 08:46

Labai tiksliai Regina pasakė apie 'Queen of Sweden' – kaip šluotražis :D Pas mane, kaip ir pas Nijolę jos aukštis apie 120, gal net kiek aukštesnė. Nors vienoj vietoj auga 3 krūmeliai, dekoratyvaus vaizdo vis tiek nėra – tiesiog plati šluota :) Žiedai visai nesvyra ir nedidukai palyginti su kitų angliškųjų rožių. Kažkada Vilmantas išsakė tokią mintį, kad šią rožę gal galima auginti antroje eilėje, o priekyje žemesnes, kad nekristų į akis krūmo liesumas, o žiedai matytųsi (tik tada, žinoma, vieno krūmelio neužtenka). 'Queen of Sweden' nesiūlyčiau paradiniam rožynui :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Virginija » 21 Kov 2012 09:23

Norėjau iškart parašyti, kad Queen of Sweeden geriausiai sodinti atskirai nuo kitų angliškų, ir man ji nepatinka tuo stačiu krūmu, pernai pas mane aukštis buvo ne mažiau 1,3 m, tai tikrai ne mažutė :) Be abejo, krūmų dydis priklauso nuo dirvos ir agrotechnikos, bet kartais būna nesuvokiamų priežasčių. Na, o dėl spalvų tai visiškai sutinku, visos rožių spalvos derinasi.
Be abejo, kiekvienas turi savo grožio ir puošnumo suvokimą, bet vistiek pakritikuosiu :) Jei šias turimas senovines rožes vadinat puošniuoju rožynu, tai tikriausiai apsiriksit, čia beveik visos vienąkart žydinčios. Puošniausios, ko gero, burboninės rožės, bet irgi daro nemažą tarpą tarp žydėjimų. Man labai patinka visos mano vienąkart žydinčios rožės, bet nesodinčiau jų paradiniame rožyne, visgi vasara pas mus gerokai ilgesnė už jų žydėjimo laiką. Mano supratimu, pagal Dalios Raimondos nuotraukas angliškas rožynas būtų gana blankus, o tarp daugybės kitų augalų rožių išvis nesimatytų, tokiu atveju jos turėtų būti ryškesnės.
Bet iš tiesų tai tiek rožių trims rožynams per mažai, ar sodinsit viena eile? Jei šias rožes išdėstyti trijuose rožynuos ir dar prisodinti kitų augalų, tai čia nėra ką derinti, sodinkit bet kaip (palaikau, kad reikia atskirai sodinti senovines ir angliškas). Bet kadangi dar ruošiatės pirkti, tai mūsų patarimai beveik beverčiai, nes vėl reikės iš naujo derinti :)

Na, o kad dengiama Alchymist neauga, tai tikrai negirdėta per visus rožių forumus :?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Jūratė » 21 Kov 2012 09:32

aš nesakau, kad neauga :) auga kasmet beveik nuo nulio, na ne visai nuo nulio, bet kasmet praranda dvimetrines šakas. Pirmus metus nušąlo, antrus žiauriai suplyšo žievė apačioje, šaos sunkiai sprogo, tai kirpau negailėdama, trečiais rožės apačios labai stipriai nuraudonavo (tiksliau nuvioletinavo) nuo infekcinio nudegimo ir vėl viskas iš naujo... Šalia auga Mme Isaac Pereire, kuri visiškai tokiomis pačiomis sąlygomis žymiai geriau žiemoja ir atlaiko pavasarį |( Vat ir suprask, kame čia reikalas....

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė LoretaA » 21 Kov 2012 09:35

Antose, pas mane daug rožių ir dengiamos, ir popinamos, ne tik, kad neauga, bet žūva visai. Taip, kad pasakyti, kad negirdėta, kad dengiamas Alchymista neauga - gerokai perlenkta.
Kad būtų nors kas nors į temą, tai pridėsiu, kad aš sodinu senovines su angliškomis ir visom kitom. Man jos vieną kitas papildo: vienos krūmo tankumu (senovinės), kitos pakartotiniu žydėjimu. Bet, kad ir kiek mes čia patarinėsim, vis tik reikia paauginti rožes pačiai ir pamatyti kaip jos atrodo, tik tada atsiras pojutis kaip jus norite kad atrodytų jūsų rožynas - gėlynas ir tada pradėsit kūrti pati :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Virginija » 21 Kov 2012 09:45

Dėl Alchymisto- ne taip supratau, reiškia, tik nepavyksta išsaugot, nors irgi stebiuosi, nes pas mane ji prilenkiama tik iki metro aukščio, uždengta žiemoja gerai.
Tiesą pasakius, Loretos patirtis man nesuvokiama :? , pas mane aną šaltąją žiemą žuvo trys rožės, iš jų viena buvo nedengta. Yra, kad auga prastokai, yra visai neprižiūrimų, bet - visos gyvos.
Na, šiemet rezultatų dar nežinau :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Regina » 21 Kov 2012 09:55

Loretos patirtis labai įdomi ir nevienareikšmė ;)
Pas ją rožės arba visai miršta dėl ne visai aiškių priežasčių, arba klesti ir auga, pranokdamos visus tarptautinius standartus ir Lietuvos augintojų vidurkius (flower)

Nijola

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Nijola » 21 Kov 2012 09:57

Merginos, visų patirtis labai skirtinga, bet tuo pačiu aukso vertės, nes gyvename skirtingose LT vietose ir vedame skirtingus gyvenimo būdus, o nuo mūsų gyvenimo būdo, net gi nuo mūsų pačių charaktrio labai priklauso rožės :B Dar pas visus skirtingi gruntai ir t.t. ir juose skirtingi parazitai ir geri gyventojai gyvena kurie įtakoja į augalų auginimą :D nėra taisyklių kurių negalima būtų laužyti, nėra apsoliučios tiesos ;) Yra kaip yra :)

Aš taip pat pamaniau kad bus blankus rožynas (mano skoniui) bet patylėjau, (šiuo gyvenimo etapu labiau patinka tylėti :D ) bet antosei pritariu.
Dėl senovinių rožių ir modernių derinimo reik geriau apgalvoti ir viską galima gerai suderinti, tuo labiau jei yra dideli plotai erdvė.
O kodėl atmetama mintis apie vienspalvius rožynus ? pavyzd. balta pilka, geltona mėlyna ir t.t.?

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Virginija » 21 Kov 2012 10:03

Dar vienas dalykas, dėl kurio šiek tiek "kankinuos". Kadangi pas mane smėlis, tai mano visos rožės pasodintos giliau, o kadangi niekad nematuoju, tai pradėjau galvoti, kad kai kurios prastai auga, nes -per giliai. Buvau bepradedanti galvoti, gal net pakelti, bet darbo daug (:| , gal geriau sodinti naujas :D

Nijola

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Nijola » 21 Kov 2012 10:09

antosė rašė:Dar vienas dalykas, dėl kurio šiek tiek "kankinuos". Kadangi pas mane smėlis, tai mano visos rožės pasodintos giliau, o kadangi niekad nematuoju, tai pradėjau galvoti, kad kai kurios prastai auga, nes -per giliai. Buvau bepradedanti galvoti, gal net pakelti, bet darbo daug (:| , gal geriau sodinti naujas :D
Per gilus pasodinimas labiau kenkia sunkiuose gruntuose, o kiek per giliai ? kiek ta gera žemė dengia rožės kaklelį 20 cm ?

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Virginija » 21 Kov 2012 10:11

Na, ko gero panašiai- yra turbūt ir 20 cm, nes pas mane gal dar "įtraukia".
.
Paskutinį kartą redagavo Virginija 21 Kov 2012 11:41, redaguota 2 kartą(us).

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė Regina » 21 Kov 2012 10:13

Taip, Antose, ir man tokia mintis kirba. Mano visos rožės labai giliai, tikrai ne 5 ir ne 10 cm. Ir ne todėl, kad smėlis, o kad taip gaunasi :D
Nežinau, gerai tai ar blogai... Kažkada Dovilė sakė, kad mažųjų nereikėtų per daug įgilint, jas pakėliau, o kitos giliai

Skelbti atsakymą

Grįžti į