Daugiamečiai

Moderatorius: Rasa

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Daugiamečiai

Standartinė LoretaA » 06 Bir 2012 07:41

Kaip jums tokie gėlynai?
Eini ramiai visuomeniniu šaligatviu: iš vienos ir iš kitos pusės iki gyvo kaulo įkyrėjusi veja ir staiga vat taip :
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Čia kitoje tvoros pusėje:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Kai nėra kur dėti tai, kas liko iš nesijoto žvyro jį persijojus:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Daugiamečiai

Standartinė LoretaA » 06 Bir 2012 07:47

Už nuotraukų kokybę atsiprašau :$ Buvau susijaudinusi ir net nežvilgterėjau koks režimas nustatytas - matomai buvo saulė |(

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Daugiamečiai

Standartinė Jūratė » 06 Bir 2012 07:51

Kokie šeimininkai puikūs!!! Nuostabiai viskas gražu <3 Kiemelis labai jaukus <3 ir daržiukas koks! (flower)
(nuotraukos labai geros, nesikabinėk dėl kokybės :) )

rajonas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 20 Vas 2012 07:38

Re: Daugiamečiai

Standartinė rajonas » 06 Bir 2012 07:52

Daržas sužavėjo (rock) (xixi)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Daugiamečiai

Standartinė Regina » 06 Bir 2012 07:58

Super <3 (like)
Kažkodėl esam įsitikinę, kad tik užsienyje taip gali būti, o gal po savo nosim tiesiog nepastebim ir labai gražių dalykų :?
Nors mažesniuose miesteliuose ne taip ir retai tenka pamatyt labai gražiai prižiūrimą teritoriją ir už tvoros :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Daugiamečiai

Standartinė LoretaA » 06 Bir 2012 07:59

Šią sausą upę sukūrė mano brolis, kuris gyvenime nėra atsivertęs jokio apželdinimo žurnalo, nežiūrėjęs jokios panašaus profilio laidos ir net negirdėjęs apie kažkokią "sausą upę". Beje šiame mažame kiemelyje taip pat yra daržas, kuris geriausiai matosi paskutinėje nuotraukoje - dešinėje.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Daugiamečiai

Standartinė Regina » 06 Bir 2012 08:05

Šaunuolis tavo brolis (handshake) norint kurti grožį, visai nebūtina baigt specialius mokslus ar išstudijuot kalną apželdinimo ir landšafto dizaino literatūros ;) Grožį reikia jaust ir su meile jį kurt, o taip šiuo atveju ir yra :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Daugiamečiai

Standartinė Jūratė » 06 Bir 2012 08:07

na va ir paaiškėjo kieno tai rankų darbas :D Žinant vieną giminaitę, nė kiek nesistebiu kitų giminaičių sugebėjimais, išmone ir darbštumu (like)
Prašom perduoti broliui nuoširdžiausius linkėjimus! (flower)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Daugiamečiai

Standartinė LoretaA » 06 Bir 2012 08:13

Ačiū, Jūrate, būtinai šiandien ir perduosiu :*

Vartotojo avataras
Nijola
Pranešimai: 1268
Užsiregistravo: 11 Bal 2012 13:21

Re: Daugiamečiai

Standartinė Nijola » 06 Bir 2012 10:05

Labai gražu, taip pat siunčiu linkėjimus broliui :D labai jau šauniai pasidarbavo (like) tik Loreta neparašei kur čia taip ? kokiame LT kiemelyje :)

Aš kažkada tik nepamenu kokiame LT miestelyje žavėjausi Bijūnų gatve, nuosavų namų gatvė, kuri nuo pradžios iki galo ir iš vienos pusės ir iškitos palei gatvę bijūnais apsodinta, tuo metu žydėjo bijūnai - grožis neišpasakytas. Šaunuoliai tokie kaimynai, gyventojai puošia savo erdves.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Daugiamečiai

Standartinė LoretaA » 06 Bir 2012 10:20

Ačiū, Nijole, ir tavo perduosiu :) . Tave brolis labai gerai atsimena, nes buvai su tooookiu fotoaparatu (xixi)
Kaip gi neparašiau |( Mano mamos pirmoji dalis: gatvės bei kiemo apželdinimas ir brolienės bei brolio - miniatiurinis kiemelis su sausa upe, gyvenamasis kiemas Kaune :)
Beje, tai tas atvejis, kai natūroje atrodo žymiai gražiau - nuotraukos visiškai nepavyko :( . Niekada nebuvau mačiusi pas juos taip - ypač gatvės apželdinimo - matomai tokiu metu neatvažiuodavau. Išlipau iš mašinos ir vos neiškritau. Augaliukai visiems gal būt ir įgysę, bet patikėkit, vaizdas tikrai pritrenkiantis. Tik bijūnų beveik visus bumbulus vaikai nurovė - žiedų bus vos vienas kitas :(

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Daugiamečiai

Standartinė Rūta » 06 Bir 2012 11:15

Na tada net sunku įsivaizduoti, koks iš tiesų grožis, jei sakai, nuotraukos jo neperteikia :) Tokie akiai malonūs deriniai! Išties nuostabu. Šaunuolis ir brolis, ir kiti, kas sukūrė tokį grožį <3

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Daugiamečiai

Standartinė DaliaRaimonda » 06 Bir 2012 15:35

Iš tiesų nuostabūs vaizdai, labai gražu ir kas savarbiausia- jauku :) . Loreta, heucherų "tako" nenufotografavai. Kai pernai pas jus buvau, man jos labai patiko :)

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Daugiamečiai

Standartinė Aleksandra » 06 Bir 2012 19:53

Saunuolis brolis :) manau kad ne be brolienes :) labai grazu :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Daugiamečiai

Standartinė LoretaA » 06 Bir 2012 21:13

Be abejo, ne be brolienės :)
Heucheros tuo metu buvo nefotogeniškos, tiksliau pačiame privažiavime stovėjo mašina ir šiaip visokio šlamšto po kiemo dangos remonto.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Daugiamečiai

Standartinė Rasa » 07 Bir 2012 04:28

Kaip gražu, kai žmonės taip tvarkosi <3 Sodas labai gražus, bet jau šaligatvio 'apiforminimas' rodo tikrus estetus. Juk iš tikro, nereikia kažkokių įmantrių augalų, o atrodo kaip už milijoną. Sveikinimai :)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

mamaviete
Pranešimai: 258
Užsiregistravo: 08 Lap 2010 14:17

Re: Daugiamečiai

Standartinė mamaviete » 07 Bir 2012 06:19

Na va- pasirodo , ne man vienai patinka toks stilius :) Prieš porą savaičiu teko lankytis tame rojaus kampelyje- buvau suzaveta <3 Ir dar gelemis apdovanota (flower) . Man ypač patiko tarplysviai, apzeldinti saulutemis. Ir išvis- kai tarp augalu vos gali praeiti- tai man NEAPSAKOMAI grazu (like) . Dabar vis atkreipiu demesi i ta namuka- kiemuka, mat tenka laime pravaziuot ta gatve (vyras megsta tą maršrutą - gyvenam visai šalimais :) )Pabendravus su Loretos mama - visai nenuostabu, kad Loreta turi toki grozio pajautimą, ir tiek meiles augalams...

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Daugiamečiai

Standartinė Gulbe » 07 Bir 2012 06:30

Pažiūrėjusi nuotraukas galiu tik apgailestauti, kad ne Kaune gyvenu :) Pritariu Rasai - vaizdas kaip už milijoną (like)
Už metų - kitų gal ir aš išsiplėsiu užu tvoros ir imsiu formuoti gėlynus :)
Dabar norėjau pasiguosti, kad mano žemė netinka snapučiams - visi kažkokie nelaimingi, apatiniai lapai nugelsta - nurausta - nurunda, viršutiniai - su rudomis dėmėmis, pernai du Baby Blue nukirpau po žydėjimo, ataugo tik vienas, šiemet Orionas - apgailėtino dydžio, Bety visi lapai rudai taškuoti, Sabani Blue vieno iš dviejų žiedai nuvyto vos prasiskleidę, nemėgsta jie molio turbūt? Kaip pagelbėti ir turėti gerą vaizdą?

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Daugiamečiai

Standartinė Rasa » 07 Bir 2012 06:43

Jei snapučiai sodinti šiemet, tai gali būti adaptacinės problemos, turėtų susitvarkyti. Bet jei pernai, reikia ieškoti problemų šaknyse.
Dėl jų nenoro augti molyje, tai kažkaip sunku patikėti, nebent ten balos stovi amžinos (bet jei rožės auga, tai vadinasi nestovi). Labai daug šių snpučių (Orion, Brookside, Nimbus) esu prisodinusi Sibirkoje rožynuose, kur žemė tikrai sunki, o anksčiau, kol nebuvo rožynų toje vietoje, ir pakankamai šlapia - o visi auga net spirga. Vakar mačiau kokio 1,5m 'Orion'ą (yes) - dar tokio 'čiudo' nesu mačiusi. Na ir visi kiti tokie įmitę
Reiktų iškasti tuos snapučius, kur sodinti pernai, bet vargsta; atsirinkti gabalus su geromis šaknimis, į duobę dėl visako pamaišyti smėlio/žvyro, ir vėl sodinti. Jei nėra gabalų su geromis šaknimis, tada rašyti man į AŽ , ir žiūrėsim, ką galima padaryti :B
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Daugiamečiai

Standartinė Regina » 07 Bir 2012 06:58

Mano pernykščiai snapučiai Orion ir Brookside taip pat kažkodėl šiemet neklesti :( Krūmai, ko gero, šiemet triskart menkesni nei pernai. Pradeda žydėt, o tų žiedelių - tik vienas kitas. Pernai visaip ramsčiau, rišau, kėliau, nes dižiuliai krūmai virto į visas puses, o šiemet nėra ką...

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Daugiamečiai

Standartinė Rasa » 07 Bir 2012 07:07

Hmmm, gal visgi sunki dirva jiems nepatinka :? Nes 'Orion' ir 'Brookside' auginu gal 10 metų - jei jie dar sėtųsi, tai sakyčiau, piktžolė. Bet jie pas mane gyvena kūdai.
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Daugiamečiai

Standartinė Rita » 07 Bir 2012 11:34

Loreta,nuostabu <3 Šaunuolė mama,jei ne jos pavyzdys,kažin ar taip gražu būtų kiemelyje :)
Dėl snapučių-pas mane ir pernai ir šįmet nuostabūs,nepaprastai gražiai atrodo,o jau vešlūmas,neišpasakytas (flower) Mano du "Orionai" taip susidraugavo su gebenėmis,kad jau tapo kiemo puošmena,visi jais žavisi,o tik paskui pagiria rožes.Marčios kieme snapučiai,katžolės,šalavijai,vilkdalgiai ir rasakilos kaip išprotėję,užkariavo visą kiemą,dabar ten toks mėlynumas,kad net akys raibsta,šiandien eisiu gelbėti rožių,nes jos vargšės visai užgožtos :D
Pas mus dauguma rožių jau žydi,širdis dainuoja,nuostabus grožis,jei bus gražus vakaras šiandien darysiu nuotraukas,o rytoj džiaugsiuos su jumis (flower)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Daugiamečiai

Standartinė Jūratė » 07 Bir 2012 12:01

pas mane gan sunki žemė, priemolis. Na gal laikui bėgant ir kažkiek pasigerina nuo mulčo, bet snapučiai auga normaliai. Šiuo metu karaliauja šis nežiniukas Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Daugiamečiai

Standartinė Rasa » 07 Bir 2012 12:43

Nežiniukas yra puikusis snaputis, Geranium magnificum
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Daugiamečiai

Standartinė Jūratė » 07 Bir 2012 12:49

Rasa rašė:Nežiniukas yra puikusis snaputis, Geranium magnificum
Ačiū, Rasa :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į