'John Cabot'

Išvestos Kvebeko ir Ontarijo bandymų stotyse.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
zebenkstiejka
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 08:17
Miestas: Vilnius-Molėtų raj.
Susisiekti:

'John Cabot'

Standartinė zebenkstiejka » 14 Bal 2011 01:09

antosė rašė:Visur rašoma ir aš labai tikiuosi, kad tai vienintelė vijoklinė rožė, galinti žiemoti stačia (aukštis iki 3m)
Gal čia biski ir ne į temą, tačiau..o kaži kaip dėl kitos kanadietės vijoklio- John Cabot (aukštis iki 2,5m), tiesiog įdomu- ji skaitosi mažiau atspari, ar kaip. Ar per žema kad skaitytųsi vijokliu. Maniškei buvo pirma žiema, taigi žiemojo užmesta eglišakiais, todėl negaliu nieko pasakyti apie atsparumą kol kas. Gal reikėtų temos apie "bent šiek tiek įmanomas" vijoklines rožes :)
Aš nuskinsiu rožių kvietkų
inlaisiu dūnojun
plauk rožele raudonoji
in mano šalelę

Timka

John Cabot

Standartinė Timka » 14 Bal 2011 11:37

Mano dvi "John Cabot" pasodintos skirtingose vietose ir taip pat pirmametes, žiemojo neuždengtos visai ir nieko, abi žaliuoja ir gražios, nenušalę nei kiek.

Vartotojo avataras
Rasa
Pranešimai: 866
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:17
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: John Cabot

Standartinė Rasa » 14 Bal 2011 12:49

JC ir laikomas neaukšta vijokline rože šaltam klimatui. Pirmais metais ji tikrai neatrodo kaip vijoklinė, kadangi šakos auga pažemiui. Sekančiais metas pradeda auginti stačias šakas. Šiemet visiškai nedengiau. Lyg ir gyvos, ta kuri pavėsyje, gyvesnė, o kur ant saulės - viršūnės apšąlę. Bet dar reikia palaukti, kad galima būtų daryti išvadas, po saulės vonių dar gali pasirodyti, kad išvis mirę :)
http://www.rasosaugalai.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Skelbti atsakymą

Grįžti į