Raganių užsakymas iš lenkų

Parduodam, dovanojam, keičiamės, perkam...
Turgelyje savo skelbimus, susijusius su rožių auginimu, gali dėti tik LRD nariai, LRD forumo dalyviai ir asmenys, prisidedantys prie šviečiamosios LRD veiklos. Komerciniai skelbimai bus trinami.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 24 Vas 2012 12:37

O kaip gi kitai suskaičiuoti. Imkime transportas kainuoja 100 euru, užsakyta 100 raganių, tu Nijole užsakei 10 raganių, vadinasi tau mokėti reikia (100Eur:100 raganių)x10 tavo raganių = 10 eurų. Kitaip bus tik 1 euras :)

Nijola

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Nijola » 24 Vas 2012 12:39

LoretaA rašė:O kaip gi kitai suskaičiuoti. Imkime transportas kainuoja 100 euru, užsakyta 100 raganių, tu Nijole užsakei 10 raganių, vadinasi tau mokėti reikia (100Eur:100 raganių)x10 tavo raganių = 10 eurų. Kitaip bus tik 1 euras :)
o dalyba netinka :D kam dvigubas veiksmas 100 :100- 1 ir taip aišku kas perka dvi raganes moka du eurus aš penkiolika raganių moku penkiolika :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 24 Vas 2012 12:43

Aš dar įdėtą Dalios Raimondos nuorodą iš rusiško forumo paskaičiau apie raganes. Aišku, jus jau viską žinote, o man buvo nauja. Raganes, ne taip kaip rožes, reikia sodinti kai žemė bus šilta, nes jos augina pakaitomis: tai viršūnėles, tai apatėles. Taigi geriau persodinti į didesnius vazonus ir tik sulaukus kol gerai sušils žemė, persodinti į žemę. O iki to laiko laikyti turbūt geriausia būtų šiltnamyje |(
Nijole, ne viskas taip paprasta, kaip parašiau - neapsimetinėk :D ;) Nebus nei 100 eurų, nei 100 raganių, vat ir reikės ir dalinti ir dauginti. (yes)

Nijola

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Nijola » 24 Vas 2012 12:49

LoretaA rašė:Aš dar įdėtą Dalios Raimondos nuorodą iš rusiško forumo paskaičiau apie raganes. Aišku, jus jau viską žinote, o man buvo nauja. Raganes, ne taip kaip rožes, reikia sodinti kai žemė bus šilta, nes jos augina pakaitomis: tai viršūnėles, tai apatėles. Taigi geriau persodinti į didesnius vazonus ir tik sulaukus kol gerai sušils žemė, persodinti į žemę. O iki to laiko laikyti turbūt geriausia būtų šiltnamyje |(
Nijole, ne viskas taip paprasta, kaip parašiau - neapsimetinėk :D ;) Nebus nei 100 eurų, nei 100 raganių, vat ir reikės ir dalinti ir dauginti. (yes)
;) (smoke) (smoke) viską aš žinau (rock)

jei tokiais tempais atšilinės tai greit ir žemę šiltą turėsim :D

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 24 Vas 2012 13:22

Nijole rašė:
LoretaA rašė:Aš dar įdėtą Dalios Raimondos nuorodą iš rusiško forumo paskaičiau apie raganes. Aišku, jus jau viską žinote, o man buvo nauja. Raganes, ne taip kaip rožes, reikia sodinti kai žemė bus šilta, nes jos augina pakaitomis: tai viršūnėles, tai apatėles. Taigi geriau persodinti į didesnius vazonus ir tik sulaukus kol gerai sušils žemė, persodinti į žemę. O iki to laiko laikyti turbūt geriausia būtų šiltnamyje |(
Nijole, ne viskas taip paprasta, kaip parašiau - neapsimetinėk :D ;) Nebus nei 100 eurų, nei 100 raganių, vat ir reikės ir dalinti ir dauginti. (yes)
;) (smoke) (smoke) viską aš žinau (rock)

jei tokiais tempais atšilinės tai greit ir žemę šiltą turėsim :D
Lenkiu žemai galvą prieš žmones, mokančius skaičiuoti (rock)
O atšilimas arklius ims stabdyti jau sekmadienį.
Aš dar užsieniniam blog'e skaičiau, kad apskritai raganes rekomenduoja pradėti auginti vazonuose, net ir šiltesnio klimato kraštuose, - dėl šaknų tvirtesnio išsivystymo.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Jūratė » 24 Vas 2012 14:56

Ar jie daro mums nuolaidas už atsiuntimą? Aš skaičiavau, kad atsiuntimas kainuos apie 218 eurų (115 raganių sudaro 10 pakų po 20eurų+ 1 pakas už 18 eurų)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 24 Vas 2012 15:01

Jūratė rašė:Ar jie daro mums nuolaidas už atsiuntimą? Aš skaičiavau, kad atsiuntimas kainuos apie 218 eurų (115 raganių sudaro 10 pakų po 20eurų+ 1 pakas už 18 eurų)
Jūrate,
aš rašiau, kiek kainuos atsiuntimas :) 120 - 140 eu. Nebent jie patys susimaišė, bet čia jau ne mūsų bėdos :)

Euro = 4,17 4,17 536,3309353

RABAT WIOSENNY 5% 5,00% 509,5143885

transport 120-140Euro

DO ZAPŁATY 629-649Euro

VA, NUKOPINAU

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Jūratė » 24 Vas 2012 15:06

Tai valio :)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 29 Vas 2012 08:38

Sveiki,
visi, kurie gavote iš manęs asmenines žinutes su paskaičiavimais, turėkite mintyje, kad čia be nuolaidos 5proc. Užmiršau paskaičiuoti :$ Tad jei mano surašytos sumos geros, atimkite dar 5proc.

rajonas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 20 Vas 2012 07:38

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė rajonas » 29 Vas 2012 14:33

Laba diena, Gulbe, ar aš nespėjau į užsakymų traukinį, ar manęs neįtraukėte? Neradau žinutės su kaina, bet gali būti, kad nemokėjau užsisakyti :(

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 29 Vas 2012 15:02

rajonas rašė:Laba diena, Gulbe, ar aš nespėjau į užsakymų traukinį, ar manęs neįtraukėte? Neradau žinutės su kaina, bet gali būti, kad nemokėjau užsisakyti :(
Tikrai įtraukiau, nesijaudinkite :) Man jau pasitaikė forume, kad nenueina asm žin., gal ir dabar taip atsitiko, aš pakartosiu.

rajonas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 20 Vas 2012 07:38

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė rajonas » 29 Vas 2012 15:39

ačiū, lauksiu:)

Laiminga
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 04 Kov 2011 14:10

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Laiminga » 01 Kov 2012 12:47

ajajaj, tokį reikalą pražiopsojau. Tik dabar pamačiau ką jūs čia išdarinėjat (xixi)

Vartotojo avataras
Aivė
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 23 Rgs 2010 06:49

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aivė » 01 Kov 2012 20:26

Laiminga rašė:ajajaj, tokį reikalą pražiopsojau. Tik dabar pamačiau ką jūs čia išdarinėjat (xixi)
:D
http://www.aplinkosprojektas.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gema » 02 Kov 2012 05:08

Laiminga, įtariu, kad čia ne pabaiga. Kitąmet, jei vėl kas nors imsis to didžiulio užsakinėjimo darbo (ačiū ačiū Gulbei (flower) ), pakartosim (sun)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 16 Kov 2012 16:39

Sveikos, merginos,
kas moka lenkiškai ir supranta apie pakavimą? :) Nukopijuoju laišką, kurį ką tik gavau iš lenkų, reikia apsispręsti dėl pakavimo būdo, bet tas įtakos kainą gana ženkliai:
Witam,

Szanowni Państwo termin wysyłki zamówienia 7853702 przewidziany jest na 10 -11 kwietnia. Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać paczkę później bardzo prosimy o kontakt mailowy bok@pracowniaogrodnicza.pl. Kosztorys zamówienia ze względu na zmieniające się koszty paliwa podamy Państwu bliżej terminu wysyłki tj. 2-3 kwietnia. Wtedy również poprosimy o opłacenie zamówienia, podamy niezbędne dane do wykonania przelewu. Ponieważ rośliny możemy zapakować na 4 różne sposoby co wpłynie na cene:
1.W pudełkach: 2,5 palety - około 144 Euro z dn. 1.03
2. Luzem na palecie : 1,5 palety - około 97 Euro z dn. 1.03
Ponieważ mamy jeszcze jedno zamówienie do tej samej miejscowości pomyślałyśmy aby połączyć dwa zamówienia, koszt kuriera byłby niższy:
3. Pakowane w pudełka : około 159 Euro z dn 1.03
4. Luzem na palecie : 95 Euro z dn 1.03


Prosimy o decyzję, co Państwo wybierają.

łącze pozdrowienia
Paulina Mierzejewska

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 16 Kov 2012 18:25

Kiek menkai suvokiu lenkiškai, tai pakavimo būdai tik du: pirmasis į dėžes ir tada jos sudedamos ant 2,5 padėklo, kitas be dėžių ir tada jos užima 1,5 padėklo.
Toliau rašoma, kad yra dar vienas užsakymas į tą pačią vietą ir tada (štai šioje vietoje reikia pasitikslinti), man atrodo, kad jie abu kartu kainuotų: pakuojant į dėžutes apie 159 Eurai, be dėžučių 95 eurai.
:)

Aleksandra
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 08 Gru 2011 21:24
Miestas: Zarasu rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aleksandra » 16 Kov 2012 18:39

je raso kad uzsakyma numatita issiusti balandzio 10-11)Ej noresite kad atsiustu veliau,tai praso su susisekti situ adresu :bok@pracowniaogrodnicza.pl .Saskaita issius veliau,nes keichasi degalu kainos, mazhdaug 1-2 balandzio. Tada ir paprasys apmoketi saskaita.Dar siulo supakuoti augaliukus i 4 skirtingais budais,bet tak aisku tures iplauka i kkaina:
1.dezutese 2.5 paletese(apie 144 Eur)
2.be dezuciu 1.5 paletes(apie 97 Eur)(je turi dar viena uzsakyma i musu puse ir sali sujungti uzsakymus ir bus pigiau)
3.Pakavimas i deze-apie 159EUR
4.be dezuciu paleteje -95 EUr

praso kad nusprestume kaip jums bus geriau ir duotu atsakyma.

Na va.manau kad bus maz daug taip :)uz klaidos atsiprasau)

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 16 Kov 2012 18:54

Labai ačiū, truputį aiškiau (xixi)
Tada klausimas Antosei, nes ji jau siuntėsi iš ten : ar galime rizikuoti siųstis tuo pigesniu būdu? Ar nenukentės raganės? Ir kada siųstis?
Dar - dėl to sujungimo su kitu užsakymu - aš bijočiau apsiimti, kadangi po ilgo sėdėjimo namie iškeliauju pagaliau į darbą, tad laiko turėsiu visai minimaliai (o streso aišku maksimaliai ir taip :)), tad pakuoti - atpakuoti ir skirstyti raganes nelabai galėsiu . Nebent jie supakuotų visiškai atskirai, atskirtų juos. Kokie būtų jūsų patarimai? Ir kada prašome, kad siųstų?

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Aistė » 16 Kov 2012 19:01

Įdomu kieno tas užsakymas :) jeigu su tuo žmogumi pasikalbėti, gal ir įmanoma būtu susitarti ... Net nežinau. Kainų skirtumas aišku didelis, bet tikrai gal Antosė kažką galėtų pasakyti,kaip geriau (flower) Šiandien ryte galvojau kaip tik kaip ten raganės ir kada reikės pinigėlius išsiųsti :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė LoretaA » 16 Kov 2012 19:53

Kaina yra tik šio siuntinio. Taigi nematau skirtumo tarp sukooperuoto ir atskiro, yra tik skirtumas dėžėse ar be dėžių :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 16 Kov 2012 20:16

Žinau apie kitą užsakymą, greičiausiai reikia siųstis kartu (manau, taip jiems patogiau), o dėl siuntimo būdo pirmadienį dar pasiaiškinsim ( ar bus užsakymai atskirti) ir tada priimsim sprendimą. Manau, kad galima bandyti rizikuoti siųstis be dėžučių.
Aš siunčiausi dėžutėse, įpakavimas buvo idealus, bet ir man siūlė siųsti palaidas, tai manau, kad, jų nuomone, augalai neturėtų labai nukentėti. Ko gero, kadangi užsakymai nedideli, o žmonių daug, tokiu atveju atsirinkti bus paprasčiau. Siuntimo laiko siūlyčiau neatidėti, nes paskui raganės bus per didelės ir daugiau apsilaužys. Bet kokiu atveju, jei bus nulūžusių ūglių. siūlau bandyti juos įšaknydinti :) O raganės greit ataugs.

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gulbe » 18 Kov 2012 13:39

Manau, reikia paprašyti, kad jie paskaičiuotų, kiek tiksliai mums kainuotų siųstis palaidas su tuo kitu užsakymu, tada spręsim. Kadangi tiek nedaug atsiliepė į pamąstymus dėl siuntimo būdo ir laiko, tai vadovausimės antosės patarimais :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Gema » 18 Kov 2012 14:47

Niekada nebandžiaus siųstis augalų, todėl tik skaitau akis išplėtusi ir pritariu visoms protingoms patyrusios Antosės mintims:)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Raganių užsakymas iš lenkų

Standartinė Virginija » 18 Kov 2012 18:57

Na, mano patarimais nebūtina vadovautis :) Taip samprotauju, nes pasitikiu siuntėjais, ir man netgi įdomu, kaip augalai atlaikys tą kelionę. Aš tikrai nenusiminčiau, jei koks ūgliukas ir nukentės. Tiesą sakant, mano dvi seniausios galingiausios raganės nupirktos Maximos maisto parduotuvėje už kelis litus, nes buvo visai nulūžę :B :)
Turbūt visos matė lenkų puslapyje, kaip raganės atrodys - jos bus apie 70 cm aukščio ( žolinės tai gali būti vos išlindę), gerai sulapojusios, ankstyvosios gal net su žiedais, ūgliai pritvirtinti prie lazdelių.

Skelbti atsakymą

Grįžti į