'Aprikola'

Krūminių rožių grupė, sukurta Kordes rožyne Vokietijoje.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

'Aprikola'

Standartinė DaliaRaimonda » 08 Kov 2012 22:26

Dar viena Kordes 2000m. išvesta floribundinė rožė pasižyminti gausiu, ilgu žydėjimu ir labai gera sveikata. Vidutinio dydžio krūmas (60- 90 cm.) tinkamas sodinti rožyno priekinėje dalyje. Gražiai nusvirusios šakos ir blizgantys siauroki lapai labai gražiai uždengs žemę esančią apie šią rožę. Tačiau ne visos šakos pas šią rožę nusvirę. Paprasčiausiai krūmas tvarkingai apvalus.
Ši rožė žydi gausiai visą vasarą, darydama tik nedideles pertraukėles naujų žiedų suformavimui. Ant šakų formuojasi daug nedidelių pumpurų kurie skleidžiasi palaipsniui. Žiedai, žydėjimo metu, būna įvairių: rausvai, gelsvai- oranžinių atspalvių, kurie iš toliau žiūrint atrodo tik švelniai oranžiniai. Pradžioje žiedai būna ryškesni- rausvi ar oranžiniai, vėliau jie blunka iki švelnaus persikinio atspalvio. Kaip nebūtų keista dėl tokios spalvų gausos, krūmas neatrodo per margas ar netvarkingas. Vidutinio dydžio (apie 6 cm.) žiedai kvepia vaisiais, yra atsparūs lietui ir patys po žydėjimo nubyra.
Įvairiose parodose rožė pelnė 4 padovanojimus, tarp kurių "Auksinis standartas" ir ADR sertifikatas.

PaveikslėlisHosted on FotkiPaveikslėlisHosted on FotkiPaveikslėlisHosted on Fotki

Vartotojo avataras
Pavasaris
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: 05 Rgs 2011 11:53
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 'Aprikola'

Standartinė Pavasaris » 10 Bir 2012 13:30

Aš labai patenkinta šia rože. Minusų neturi, galiu vardinti tik pliusus: žydi visą sezoną be pertraukų, keičia žiedų spalvą, lapai gražiai blizga, o svarbiausia visiškai neserga ir neužsikrečia jokiomis grybinėmis ligomis nuo šalia augančiu rožių. Labai tinka naujokams, nes su ja jokių problemų nėra (sun)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: 'Aprikola'

Standartinė DaliaRaimonda » 20 Vas 2016 15:08

Labai nustebau, kad apie šią neužmušamą rožę daugiau nuotraukų niekas ir neįkėlė. O ir aš pati kažkaip 2015 m. vasarą labai mažai ją fotografavau. Tik vieną vakarą, žydėjimo pradžioje, ji pakliuvo man į objektyvą |( Kažkaip nepelnytai pamiršta |(

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Aprikola'

Standartinė LoretaA » 21 Vas 2016 18:10

Tikrai nepelnytai - labai gera rožė. Kažkodėl šios rožės visos mano nuotraukos išplaukę. Pirma nuotrauka vasara, antra - rugsėjo antra pusė.
PaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: 'Aprikola'

Standartinė Platelių rožė » 21 Vas 2016 20:06

Turbūt labai sveika rožė ir pats krūmas dailios formos, kuplus :)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: 'Aprikola'

Standartinė DaliaRaimonda » 22 Vas 2016 16:16

Iš tikro labai sveika rožė. Krūmas tvarkingas, lapai blizgantys ir sakyčiau dekoratyvūs :) Dar kelios nuotraukos

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Aprikola'

Standartinė LoretaA » 01 Sau 2017 10:13

Tiesiog Aprikola.
Birželio mėnesį:
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Rugsėjo mėnesį :
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: 'Aprikola'

Standartinė Gema » 01 Sau 2017 15:40

O, kaip nuostabu! Loreta forume atidarė Naujuosius! (party) (party) (party) Su Naujaisiais! (party) (party) (party)

Šitiek žiedų! Kiek čia krūmų ir kiek jiems ar jam metų?!

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Aprikola'

Standartinė LoretaA » 01 Sau 2017 16:08

Su Naujaisiais :* (sun)
Metų daug (viena iš pirmųjų rožių)- bet persodinta, krūmas vienas. Vasarą matavau plačiais žingsniais - maždaug 2 m ant 2 m, jeigu tvora leistų pasklisti. Labai gera rožė, labai :) . Labai norėčiau, kad tos ilgosios šakos peržiemotų - būtų aukštesnė už mane.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: 'Aprikola'

Standartinė DaliaRaimonda » 01 Sau 2017 17:27

Su Naujais Metais :)
Super skamba "būtų aukštesnė už mane"!!! Aš ją auginu ir žinau, kad ji atspari viskam. Žiedai ir žydėjimas- nuostabūs (like) Bet, kad būtų aukštesnė už mane---(kur šypsenėlėse nukritęs žmogeliukas!) Va, tuomet galima prie tos rožės kristi negyvai iš tikro :) .

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: 'Aprikola'

Standartinė Rudenelis » 01 Sau 2017 17:53

Su Naujaisiais! O rožė kaip įspūdingas saliutas.
Prieš metus džiaugiausi pasodinusi, bet neprigijo (angel) . Kalta ne rožė ir manau ne aš. Sodinukas buvo plikom šaknim, bet matėsi, kad iškratytas iš vazono, gal padžiūvo, gal pašalo šaknys anksčiau jame. Siuntoje buvo tokios dvi, kita šiaip ne taip pavasarį pradėjo sprogti, o Aprikolos nesulaukiau...

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 'Aprikola'

Standartinė Esmiralda » 01 Sau 2017 23:54

Fantastiška ši rožė ir nuotraukose, ir visada gyvai Loretos sode <3 <3 <3
Net neįsivaizduoju jos be žiedų :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į