Ar galima suderint šias rožes?

Rožės tarp rožių.

Moderatorius: Rasa

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė LoretaA » 25 Rgs 2012 12:04

Neauginu 'Novalis", tik turiu 'Gletscher', kuri man kiek panaši į 'Noval-į'. Prie 'Gletscher' visiškai netiko oranžinė, kad ir su rožinės priemaiša, o štai 'Indigo' tikrai neblogai žiūrisi: http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=21.200409" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; Nereiškia, kad siūlau sodinti 'Indigo' kol kas ji jokių stebuklų neparodė (žiedai laikosi kažin ar pilną dieną), siūlau sodinti panašios spalvos rožę, t.y. mišinį bordo, violetinės ir pilkos.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Jūratė » 25 Rgs 2012 12:31

man šitas persikinis ir violetinis derinys labai patinka http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=21.149731" onclick="window.open(this.href);return false; , o čia su violetinėm daugiametėm http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=21.127023" onclick="window.open(this.href);return false; .
Sodinsiu pirmam plane Garden of Roses ir antram - Novalis.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė LoretaA » 25 Rgs 2012 12:41

Čia ne į Jūratės postą.
Prie violetinės tinka oranžinė ir netgi labai, bet netinka prie pilkai - murzinai - mėlynai violetinės (xixi)

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Rita » 25 Rgs 2012 12:42

Man labai patinka mano derinys :) Rapsody in blue du krūmai/ją karpau ir neleidžiu augti aukščiau,negu 1,2m/,priekyje jos Novalis/trys krūmeliai/,o iš visų šonų baltos rožės/prie Novalio- Summer Memory,o prie Rapsody in blue-Winchester Cathedral/ :) Čia tokia makalynė įvairiausių rūšių rožių,bet man labai gražu (xixi)

Aš taip pat noriu patarimo.Ką sodinti prie trijų rožių Lilly Marleen?Labai norėjau trijų Anne Aymone,bet pražiopsojau,Dovilė sakė šiandien jas raus,suskaičiuos,gal dar ir pasiseks gauti,o,jei ne,norėčiau raudonų,ką rinktis iš tokios daugybės Sibirkoje, protas maišosi :D Aš jau kelis variantus bandžiau ir viską turiu išrauti,greit nebeturėsiu ,kur jas sodinti,niekas netinka :)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Platelių rožė » 25 Rgs 2012 12:56

Pas mus bus toks derinys: Antram plane Deuil de Paul Fontaine ir Reine des Violettes , o iš priekio du Novaliai. Per vasarą vietoj bordo rožės buvo balta , tai šis derinys neskambėjo.

PaveikslėlisPaveikslėlis[url=http://postimage.org/image/s0bbjrbv3/]Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė LoretaA » 25 Rgs 2012 13:01

Deuil de Paul Fontaine pas mane nieko neparodė (sirgo ir praktiškai visai nežydėjo), gal būt pas Jus bus kitaip. 'Belle de Crécy' yra nuostabi rožė, bet žydi vieną kartą.

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Platelių rožė » 25 Rgs 2012 13:07

Žiūrėsim , kaip bus .. nors HMF neblogai vertina .. Būtu labai gaila :|

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Paukštukas » 25 Rgs 2012 13:32

Šiemet labai susižavėjau naujai Sibirkos rožyne išskirtu pogrupiu - "Nostalgiškos modernios rožės", kiek ten gražių <3 Man "kompiuterinis" derinys Novalio gražus pasirodė su J.W.v. Goethe Rose.

D. Rita
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 20 Rgs 2012 17:03

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė D. Rita » 25 Rgs 2012 14:34

Jūrate, puikus derinys, bet į kompaniją Garden of Roses ir Novalis reikėtų trečios rožės. Įdomu, kurią Jūs rinktumėtės iš floribundinių?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Jūratė » 25 Rgs 2012 14:54

D. Rita rašė:Jūrate, puikus derinys, bet į kompaniją Garden of Roses ir Novalis reikėtų trečios rožės. Įdomu, kurią Jūs rinktumėtės iš floribundinių?
dvi Novalis ir vieną Garden of Roses :)

D. Rita
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 20 Rgs 2012 17:03

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė D. Rita » 25 Rgs 2012 15:07

ačiū :) Norėčiau aš šio derinio, tik galvoju ar neprapuls Novalis prie raudonų plytų sienos? Gal geriau dvi Garden of Roses ir vieną Novalis.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Jūratė » 25 Rgs 2012 15:10

aš vadovaučiausi tokia logika - jei vienas krūmas, jam visad yra rizikos prapulti, jei du - jau mažiau ;)
O raudonų plytų fone tikrai nesodinčiau raudonų rožių, o visos kitos pakankamai įdomu... Tokiam fone gal geriausiai išryškėtų geltonos, oranžinės, baltos...

D. Rita
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 20 Rgs 2012 17:03

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė D. Rita » 25 Rgs 2012 15:48

Sutinku su Jūsų nuomone, tik yra visokių pamąstymų, nes vietos mažoka, o rožių gražių ir daug... :D

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Virginija » 25 Rgs 2012 15:59

D. Rita rašė:Jūrate, puikus derinys, bet į kompaniją Garden of Roses ir Novalis reikėtų trečios rožės. Įdomu, kurią Jūs rinktumėtės iš floribundinių?
Atsiprašau, kad nepritarsiu - mano nuomone, derinys bus prastas (sakyčiau nuotraukoje http://www.helpmefind.com/rose/l.php?l=21.149731" onclick="window.open(this.href);return false; nėra jokio derinio) (no) Jei rožių nėra daug, niekada nesirinkčiau tokių rožių kaip Novalis, nes ji, ko gero, turi būti atskirai, o ir rožinės nuotaikos nesudarys. Bet, jei Jums patinka, reikia sodinti :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė LoretaA » 25 Rgs 2012 19:25

Rita rašė:Aš taip pat noriu patarimo.Ką sodinti prie trijų rožių Lilly Marleen?Labai norėjau trijų Anne Aymone,bet pražiopsojau,Dovilė sakė šiandien jas raus, suskaičiuos, gal dar ir pasiseks gauti, o jei ne, norėčiau raudonų, ką rinktis iš tokios daugybės Sibirkoje, protas maišosi :D Aš jau kelis variantus bandžiau ir viską turiu išrauti, greit nebeturėsiu kur jas sodinti, niekas netinka :)
Pradžioje norėjote baltų, kaip supratau. Man atrodo Anne Aymone gal net nelabai derėtų, nusišnekėsiu, bet jos kuokeliai truputį violetiniai (xixi) Aš gal "Iceberg" sodinčiau. Šios rožės neauginu, kažkada, labai senai, mačiau pas Nijolę - labai graži buvo. Pas kai ką nelabai klesti, tada ir to grožio tokio nėra. Jeigu norite raudonų, ko gero "Dusky Maiden" nesipjautų. Ir vienos ir kitos rožės žiedlapiai tamsiai raudoni, aksominiai, bet tada būtų labai didelis degantis sodo akcentas. Ar ne per stipru? Gal kokių žolių reiktų pasodinti, kad praskiestų |(

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Rita » 26 Rgs 2012 02:25

Ačiū,Loreta,aš tikrai galvojau,kad Anne Aymone kuokeliai raudoni :)
Aš taip pat galvoju apie Dusky Maiden,man ji pagal spalvą atrodo,kad geriausiai derėtų,o Iceberg ,be abejo, geriausiai ,tik ,prisiskaičius apie jų ligas ,vis vengiu įsigyti.Iš viso,ten tokia nedėkinga vieta/matyt visas statybų "grūzas" pasėptas/,jei jau Lilly Marleen visai neauga,tai ką ten kalbėti apie lepesnes rožes :D Dabar ten klesti trys "White Christmas",užaugę virš metro ir paskandinę Lilly visai,atrodo tragiškai,o ten pati "svarbiausi "vieta-įėjimas į namą,toks kampelis apkamšytas heucherom ir nuvargusiom Lilly,marti aiškina,kad gerai tos White Christmas,bet aš negaliu žiūrėti.Marti visada norėjo ko nors svyrančio,o aš nesugebu patarti,gal raut viską ir pradėti ką nors visai naujo?Man patinka "Eulalia Beridge" ir "Gartnerfreude"tk neįsivaizduoju,kaip tokias rožes reiktų suvaldyti lygij vietoj,gulėtų ant žemės,o kaip jas gražiai pakelti |( Turiu didelį rūpestį,matot,jau naktimis nemiegu,nubudau puse dviejų,o jau pusė penkių,ką reiks darbe daryti :D Turbūt vėl skaitysiu apie rožes (xixi)

audra
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 14 Rgp 2012 09:05
Miestas: Utena

Re: Ar galima suderint šias rožes

Standartinė audra » 12 Spa 2012 18:50

D. Rita rašė:Gaila, kad vietos stoka riboja pasirinkimą :( Bandžiau rinktis, tik labai sunku iš nuotraukos sudėlioti pagal spalvas. Ar tiktų toks variantas: 1.Teasing Georgia 2.Jubilee Celebration 3. Winchester Cathedral 4. Redaute 5. Mary Rose 6. William Shakaspeare.


Sveiki,nusikopijavau nuo Ritos sąrašo rožes ir kelias dar nusipirkau
Abraham Darby
Golden Celebration
Munstead Wood
Strawberry Hill
Iš Ritos sąrašo Redoute nepirkau,o ,deja, Gentle hermione ir eglantyne nebėra Sibirkoj :(
Abraham Darby norėčiau pasisodint su kažkuria rože prie tvenkinio, o visas kitas eile su daugiametėm gėlėm
Ar galėtumėt pirmai pradžiai man sudeliot visas iki galo :)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Virginija » 12 Spa 2012 19:09

Dėliokit pati, jei nepatiks, tai žinosit, kas kaltas :D
O iš tiesų visos jos dera, ypač, jei Jums tinka geltonos šalia rausvų. Žiūrėkit į krūmų formą ir aukštį, pasitikrinkit rosebook.ru.

audra
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 14 Rgp 2012 09:05
Miestas: Utena

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė audra » 12 Spa 2012 19:26

tai Abraham rašo aukšta, o kažin Golden celebration ar tiktų šalia?
Taigi va geriau kitką apkaltint nei save (xixi)

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Virginija » 13 Spa 2012 20:38

Abraham D. - didelė rožė, gal ir vienos jos užtektų. bet vėl gi -tas aukštis ir dydis pas visas skirtingas.

audra
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 14 Rgp 2012 09:05
Miestas: Utena

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė audra » 14 Spa 2012 07:43

nesulaukiau atsakymo ir pasodinau. :)Mėgstam prie tvenkinio pasėdėt ir norėjosi kažko gražaus spalvingo.Reiks kaip suprantu ir atramų (jei neiššals) Žiūrėsim rezultatą.Įdomu kiek tik per pirmus metus rožės paauga..

Vartotojo avataras
Gulbe
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 19 Rgp 2011 14:35

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Gulbe » 14 Spa 2012 09:21

Audra, kai pamatysite jas žydinčias drauge, tada ir nuspręsite - pati :) Aš asmeniškai mėgstu rausvos - gelsvos derinį, manasis AD auga kartu su Teasing Georgia, tik ji švelnesio gelsvumo. Man gražu :)

Sigita19
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 09 Rgs 2011 16:55

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Sigita19 » 21 Spa 2012 22:00

Labukas,gal kas patars kokias rožes sodinti priekyje Golden celebration rožių?Trys krūmai susodinti pas mane viena eilute.
Ačiū.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Jūratė » 22 Spa 2012 06:11

Sigita19 rašė:Labukas,gal kas patars kokias rožes sodinti priekyje Golden celebration rožių?Trys krūmai susodinti pas mane viena eilute.
Ačiū.
Sunku ką patarti, kai tiek informacijos. Šimtai variantų galėtų būti, parašykit, bent kokią spalvą norėtumėte matyti.

Sigita19
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 09 Rgs 2011 16:55

Re: Ar galima suderint šias rožes?

Standartinė Sigita19 » 22 Spa 2012 06:42

Labukas dar kartą.Rožės tokiame kampelyje prie namo.Namas klasikinis,iš sendintų rausvų plytų.Dėl spalvų,tai man patinka visos išskyrus raudonas.

Skelbti atsakymą

Grįžti į