'Blush Noisette'

Tai pirmosios Europoje išvestos (XIX a. pradžioje) pakartotinai žydinčios laipiojančios rožės. Gautos kryžminant Hybrid China su muskusiniu erškėčiu (R. moschata).

Moderatorius: LoretaA

Skelbti atsakymą
Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

'Blush Noisette'

Standartinė Rita » 13 Rgs 2011 19:06

Gal kas auginat šią rože? Labai norėčiau išgirsti nuomonę.Kai pamačiau Sibirkos kataloge susižavėjau ir užsisakiau.Dabar,kada galiu ramiai svajoti ir galvoti apie užsisakytų rožių sodinimą ,labai norisi kuo daugiau apie jas sužinoti,pradedu abejoti,kurią kur geriau sodinti,abejoju savo pirminiais sprendimais.Jei kas galit,parašykit,pasidalinkit savo nuomone apie šią rožę :$

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Blush Noisette

Standartinė LoretaA » 13 Rgs 2011 19:17

Auginu, bet dar neturiu savo nuomonės, nes ji pas mane skursta, bet tai ne jos kaltė. Mačiau Sibirkoje - fantastiška. Šiaip man nelabai patinka rožės kurios formuoja tokias kekes, nes jas labai sunku prižiūrėti, o aš neturiu tam laiko. Kad gražiai atrodytų, vis reikia išskinti peržydėjusius žiedus. Aš peržydėjusius žiedus skinu paprastuoju būdu - nurėžiu visą kekę, jeigu man nepatinka kaip ji atrodo. Kas mane labai nustebino, tai jos žiemojimas. Pamiršau po bendru uždengimu ant jos užmesti papildomai agrodangos, vis tik tai Noisette grupės rožė, bet ji išliko sveikutėlė. Dabar atrodo blogiau nei pavasarį :(

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: 'Blush Noisette'

Standartinė klevo lapas » 09 Vas 2013 16:57

Laba diena,
susižavėjau ir aš šia rože, t. y., apskritai rožėmis. Pavasarį pradėsiu savo eksperimentus žemiškus...
Gal paaiškintumėte, ka omeny turėjote – išliko sveikutėlė, bet atrodo blogiau nei pavasarį?
Man būtent labai patiko jos keras, tie žiedynai keistai gausųs! Ar jų karpymas ir bus ta papildoma
priežiūra, ar dar kažkas specifinio? (angel) Kaip jau minėjau, esu visiška naujokė, patirties 0.
Gal ir ne vieta tikrų rožininkų forume, bet kad būtent čia ir užsikrėčiau rožlige!!! (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Blush Noisette'

Standartinė LoretaA » 09 Vas 2013 17:33

Kažkas apgraužė šaknis ir po pavasario augimo labai sumenko - teko nugenėti. Ne ką ir per praėjusią vasarą paaugo, bet rudenį vis dar buvo gyva. Beje, Sibirkos Rožyne ji kasmet nuo nulio atauga, krūmas, tuo metu kai jį matau, būna vos mažesnis už mane ir apsipylęs milžiniškomis žiedų kekėmis - atrodo nuostabiai <3 . Taigi neaugimas mano sode, nieko nesako apie jos būdą, o tik tai, kad jai yra blogai pas mane.

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: 'Blush Noisette'

Standartinė klevo lapas » 09 Vas 2013 20:02

Dėkoju :) Vadinas, įsigijus reiktų atsainiai dengti? Skaičiau jų dienoraštyje, kad
atauga nuo nulio, bet gana gerai. Na, sužavėjo mane
http://www.helpmefind.com/gardening/l.php?l=21.64298" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Blush Noisette'

Standartinė LoretaA » 09 Vas 2013 20:39

Aš esu prieš atsainius dengimus, todėl negaliu nieko patarti. Gal tuomet visai nedengti, bet gal tada visai iššaltų. Gal reikia užberti žemių ar durpių. Kitą vertus man taip dengti žymiai daugiau laiko atima, nei suraityti ir apkloti.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Blush Noisette'

Standartinė Rita » 09 Vas 2013 21:57

Negaliu apsispręsti,visus metus kankinuosi,ką daryti su šia rože.Kaip pasodinau prieš metus,tai paaugo gal porą centimetrų,visiškai skūrsta,bandė parodyti vieną žiedelį,bet ir tas nuvyto neišsiskleidęs.Gal vieta ne labai,mažokai saulės,nežinau...,bet kitos rožės tai puikiai auga |( Man atrodo ji lepoka :)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Blush Noisette'

Standartinė LoretaA » 10 Vas 2013 10:52

O gal tiesiog nepasisekė su sodinuku ar kokios kitos priežastys. Kadangi pas mane daugybė rožių skursta, tai niekaip negaliu nurašyti to sodinukų kokybei - juolab, kad kol buvo vazonuose klestėjo.

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: 'Blush Noisette'

Standartinė klevo lapas » 16 Vas 2013 16:21

Na va, tai dabar visai nebeaišku :B matyt, tik individuali praktika parodys.
O, Loreta, nė nepamaniau, kad greitesnis dengimas – su plėvele. Kol kas man skamba be galo sudėtingai...

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: 'Blush Noisette'

Standartinė Gema » 06 Gru 2015 13:21

Ėmiau domėtis nuazetėmis. Gal jas auginančios sukaupėte naujų pastebėjimų? Domu, gal jų tarpe yra tokių, kurios nužydėjusios pačios nubarsto žiedlapius? Nes jeigu žydinčios kekės pilnos senų nurudavusių žiedų, nematau tikslo tokias auginti - bus gražios tik pačioj pradžioj.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Blush Noisette'

Standartinė LoretaA » 07 Gru 2015 06:14

Šios rožės nebeturiu dėl kelių priežasčių: pirma pas mane ji neaugo taip, kaip turėtų, antra - dėl to ką aprašė Gema. Neturiu laiko rankioti peržydėjusių žiedų iš kekės ir gražiai ji neatrodė niekada.

Skelbti atsakymą

Grįžti į