'Alchymist'

Šios grupės rožės išvestos pakartotinai kryžminant smulkiažiedes laipiojančias (Hybrid Multiflora ir Hybrid Wichuriana) su arbatinėmis hibridinėmis, floribundinėmis ir kitoms grupėms priklausančiomis rožėmis.

Moderatorius: Rūta

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Alchymist'

Standartinė LoretaA » 07 Bir 2012 12:52

Nuostabios kasos (flower) (flower) (flower) Taip ir turi būti kiekvienais metais :) ir taip bus (makeup) <3
Pas mane Alchymist jau skleidžiasi - ką tik patikrinau ;) ir net vieną nusikirpau į mišrią puokštę.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Alchymist'

Standartinė LoretaA » 25 Bir 2013 18:56

Pasikartosiu - viena iš atspariausių rožių tiek saulei, tiek lietui. Šiuo metu, kai kitų rožių žiedai tampa džiovinti per porą valandų, ji neatrodo "džiovinta".
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Alchymist'

Standartinė Regina » 25 Bir 2013 19:01

Na bet ir gražumas to Alchymisto <3 <3 <3
Kažin, kada pas mane tokia bus :? Kol kas tik viena pusmetrinė šakelė, dar kita auga... Bet aš nesugebėsiu tokios didžiulės per žiemą išsaugot, nemoku taip kruopščiai, kaip Loreta, dengt

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Alchymist'

Standartinė LoretaA » 25 Bir 2013 19:08

Greitai bus :) , nespėsi nė mirktelt, kaip puls augti. Palaistyk ir pamatysi :) . Nereikalauja ji labai kruoštaus dengimo - prilenksi, užmesi agrodangos, sniegas užklos ir puikiausiai peržiemos. Ji tikrai ne lepūnėlė.

Vartotojo avataras
Arijana
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010 12:33
Miestas: Kauno raj.-Panevėžio raj.

Re: 'Alchymist'

Standartinė Arijana » 25 Bir 2013 21:21

O aš ją šį pavasarį iškasiau :( .Tiesiog per žiemą jos neišlaikau-prilenkiu kiek įmanoma, bet ji pas mane labai nesidavė prilenkiama, buvo uždengta, bet... nieko gero-stambios gražios šakos išlūžo, liaunesnės juodos... Ir taip gal 3 ar 4 metai, kažkur esu įdėjusi jos nuotraukų, bet tai ir buvo vieninteliai metai, kai mačiau jos grožį. Taigi, nors ir su skaudama širdimi, nusprendžiau, kad neturiu tiek jėgų, lyg kova su malūnais, geriau lai atsilaisvina vieta. Tai vat, liūdnai baigėsi mano Alchymisto auginimas.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Alchymist'

Standartinė LoretaA » 26 Bir 2013 05:48

Nepasiduokit, Arijana. Gal prie naujųjų namų sodinkit |( . Gal jai labiau patiks. Neturiu daugiau nei vienos rožės, kurios žiedai taip gerai atrodytų bet kokiu oru ir palyginti ilgai nebyrėtų, jau nekalbant apie jų išskirtinį grožį ir kvapą. Tiesa, Shloss Eutin (ant nuotraukos negerai užrašiau, taip pat ganėtinai atspari atmosferiniams veiksniams, bet žiemoja nepalyginamai blogiau ir neturi Alchymist-o žiedų nepakartojamos formos. Čia jau ne į temą: Aloha-os žiedai taip pat ganėtinai gražūs, bet ... skleidžiasi ir byra, prilenkti dar sunkiau, o ir žiemoja žymiai prasčiau už Alchymist-ą.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Alchymist'

Standartinė Regina » 26 Bir 2013 07:24

To ir bijau - kad nesugebėsiu tinkamai prilenkt tų storų, kietų šakų ir kasmet reikės grožėtis tik lapais :( Būtent dėl tos priežasties tiek metų priešinausi norui turėt šitą rožę, o šiemet mano dūšia neišlaikė :D

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Alchymist'

Standartinė LoretaA » 12 Gru 2013 11:59

Išmesti negalima, auginti (yes) .
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Alchymist'

Standartinė Regina » 12 Gru 2013 12:31

Visos rožės labai gražu, na bet jau tas "Alchymist'as" <3 <3 <3
Ir kaip aš galėjau jo iki šiol neturėt :D Tikiuosi, kad vasarą ir maniškis pradžiugins bent keliais žiedais :) Yra trys šakos ;)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Alchymist'

Standartinė LoretaA » 12 Gru 2013 12:50

Šiemet rudenį prilenkinėdama neiškirpau nei vienos šakos ir pavasarį paliksiu visas peržiemojusias - žiūrėsiu kas ir to išeis. Man atrodo jis pajėgus visas šakas "apauginti" žiedais :) .

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: 'Alchymist'

Standartinė Rūta » 13 Gru 2013 13:02

Net „slabna“ darosi žiūrint į Loretos 'Alchymisto' nuotraukas... (angel)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Alchymist'

Standartinė LoretaA » 13 Gru 2013 13:26

Rūta, laikas savo turėti ;) .

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: 'Alchymist'

Standartinė Rūta » 14 Gru 2013 20:26

Jau turiu :D Tik maniškis dar jaunas – pernai rudenį sodintas. Šiemet jau gana neblogų šakų priaugino, jei sėkmingai peržiemos, bus ir savų žiedų :)

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: 'Alchymist'

Standartinė Ignas » 21 Sau 2020 21:28

2019 vasarą labai gražiai žydėjo.
Paveikslėlis

Nustebino, kad rugsėjo viduryje vėl žydėjo, aišku tik vienas žiedas buvo...Greičiausiai karščiai ir sausros augimo metu padarė savo :)
Paveikslėlis
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: 'Alchymist'

Standartinė Ignas » 25 Kov 2024 20:56

Viena gražiausių laipiojančių rožiu pas mane sode, nedengta Kaune puikiai žiemoja. Augalas pritvirtintas ant tvoros. šią žiemą puikiai ištvėrė ir tikiuosi kaip ir kiekvienais metais gražiai žydės. Kelios foto iš ankstesnių žydėjimų:
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Skelbti atsakymą

Grįžti į