'Sebastian Kneipp'

Krūminių rožių grupė, sukurta Kordes rožyne Vokietijoje.

Moderatorius: Rūta

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: 'Sebastian Kneipp'

Standartinė Rita » 18 Vas 2013 14:14

Na Klevo lape,ar tik nenusivilsit savo svajonių rože :D Gal geriau jau kitą pasirinkti (xixi),jei renkatės tik vieną šviesią svajonių rožę |(
Pas Dalia visos rožės auga stebuklingai,o vat pas mane Sebastian Kneip,kurios taip labai geidžiau ,visiškai prastai pasirodė :D /nors dar tik pirmi metai/,gal šeimininkė prasta,bet niekuom ji nenustebino:krūmas išsikerojes,kreivas,žiedai mažoki,kažkaip niekada nestovėdavau prie šios rožės ir neaikčiodavau,nors ji auga ten pat kur ir visos baltos mano išliaupsintos rožės,o gal aš skonio neturiu,nežinau,kažkodėl aš abejoju ja |(

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: 'Sebastian Kneipp'

Standartinė DaliaRaimonda » 18 Vas 2013 15:43

Baltų rožių tikrai daug, tad manau geriau neskubėti rinktis :) Geriausia renkantis rožę pamatyti ją gyvai, tuomet apsisprendimas tikslesnis bus.
Rita, jūsų Sebastianui tik pirmasis sezonas, palaukite šios vasaros.

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: 'Sebastian Kneipp'

Standartinė klevo lapas » 19 Vas 2013 08:29

oho :D tapau tik dar labiau pasimetusi :D
iš vienos pusės, neskubu. kita vertus, Sibirkos katalogą jau ne pirmi metai žiūrinėju
(kaip pirkėja tai pusmetį...), ir šį pavasarį jau norisi pasisodinti keletą „išrinktųjų“,
nes, kaip pačios ir patys diskutuojate, rožei atskleisti charakterį reikia laiko (o aš
nesijaučiu gyvensianti šimtą metų). be to, po metų jau sodinčiau ir daugiamečius...

iki pradėjau klausinėti forume, viskas atrodė paprasčiau, nes rėmiausi vienu-dviem
šaltiniais – Sibirkos reitingais (šaltis, atsparumas grybinėms) ir HMF. tarkim, apie
Lykkefund iki vakar dienos girdėjau tik labai labai gerai... :B o dabar jau minčių
sąmyšis galvoje... :B

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: 'Sebastian Kneipp'

Standartinė DaliaRaimonda » 19 Vas 2013 09:23

To sąmyšio galvoje nebijokite :D . Jis aplanko visus. Po kažkiek laiko viskas susidėlios ir žinosite ko norite. Žinoma, bus kelios rožės iš jūsų pasodintų, kurios nepateisins jūsų lūkesčių. Jas galėsite persodinti kitur ar padovanoti kam nors. Tokią "stadiją" manau visi praeina :)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: 'Sebastian Kneipp'

Standartinė klevo lapas » 29 Lie 2013 18:32

Rita rašė:Na Klevo lape,ar tik nenusivilsit savo svajonių rože :D
tikrai neteko :) plonašakė, tiesa, bet kvapia žiedai fantastiškai..! :)
dar maloniai nustebino augumu – vienodomis sąlygomis gegužę sodinau 10 rožių iš SR,
Sebastianas plačiausias ir aukščiausias, pralenkęs kitas trigubai <3 štai kokia meilės galia :D

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: 'Sebastian Kneipp'

Standartinė DaliaRaimonda » 29 Lie 2013 18:38

Sebastiano šakos nėra storos. Pirmus metus jos gali nuo žiedo svorio linkti, tačiau krūmui sutvirtėjus šakos, kad ir nestoros, bet puikiai išlaiko žiedus. Smagu, kad Sebastianas patiko :)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: 'Sebastian Kneipp'

Standartinė klevo lapas » 29 Lie 2013 19:04

Labai bus smagu, kai sutvirtės :) o kol rožių ir ypač žiedų tiek mažai, malonu
buvo ja pasirūpinti ir parišti. Belieka kantriai prižiūrėti ir... laukti brandos gėlyne

tiesa, kodėl pirmoje žinutėje įdėta visai kita rožė? ar tik man taip rodo?
aš dar gražių vaizdų, deja, neturiu prisegimui...

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: 'Sebastian Kneipp'

Standartinė DaliaRaimonda » 31 Lie 2013 21:52

Pataisiau nuotraukas. Matomai su nuotraukų saugyklomis kažkas nutinka, kad kai kurios nuotraukos dingsta.

Skelbti atsakymą

Grįžti į