Angliškosios rožės

Anglų selekcininko David Austin išvestos rožės.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4272
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Regina » 15 Spa 2013 21:35

Šis krūmas normaliai ir netgi gausiai lapuotas :) Apie Queen of Sweden aš nesakiau, kad mažai lapų, jos tik šakos sudėtos taip, lyg būtų rišama šluota :D

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Angliškosios rožės

Standartinė klevo lapas » 15 Spa 2013 21:50

aš taip pat nesakiau, kad taip sakėte apie „Queen of Sweeden“ :D
dabar jau įsitikinau, kad ir man – viso labo – statūs krūmai, ne šluotos patinka ;)

Virginija
Pranešimai: 1449
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Virginija » 15 Spa 2013 22:12

Tikėsimės, kad dar patiks visokie :) Queen of Sweeden irgi labai graži, jei pasodinta užpakaliniame plane.

Rita
Pranešimai: 754
Užsiregistravo: 29 Gru 2010 12:17
Miestas: Kaunas

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Rita » 16 Spa 2013 06:41

Queen of Sweeden gražiausia mano vyro rožė :) Krentu iš juoko kodėl-"todėl,kad labai tvarkinga".Kai pernai buvom Sibirkos dienose vasarą kelis kartus vedė prie lysvės,kur augo Sweeden rožės ir su pasigėrėjimu rodė"žiūrėk,kokia tvarkinga lysvė,nei vienos tokios nėra".Dabar pas mus ši rožė toliau gyriama (xixi) .Labai skaniai švelniai kvepia.
Mme Hardy -nuostabi,pas mane skaisčiai balta,krūmo forma ne įdeali,tačiau visai nebloga :)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Angliškosios rožės

Standartinė klevo lapas » 19 Sau 2014 18:22

Labai norisi paplepėti apie angles rožes, ir ne tik todėl, kad vėl neišsirenku. Tiksliau, su dvejonėmis, bet išsirinkau, ir sniegas už lango procesą kažkokiu mistiniu būdu paskatino :) perskaičiau ir čia, ir rojaus soduose ne vieną temą apie Ostino rožių privalumus, ir radau daugybę susižavėjimo šūksnių. Bet tai 2009-2011 m. diskusijose, o kai dabar pradėjau konkrečiai vietai ieškoti ir skaitytis apie šviesias, pasteliškas rožes (Jude the Obscure, St. Cecilia, Glamis castle, Lichfield Angel ir kt.), tai prie vienos, tai prie kitos rasdavau pastebėjimą/patarimą, kad „šiai dienai yra geresnių“. Taigi norėčiau bendrai paklausti, kaip su laiku kinta įspūdžiai, auginant angles, ką manot apie senesnius kultivarus, kiek patikliai žiūrit į naujus? Aš, pvz., šiandien tapau reklamos auka ir užsisakiau iš Zimbelarijos paskutinius 3 vnt. Wollerton Old Hall – už nenormalią kainą, bet labai jau man tiko pagal aukštį ir plotį (http://www.rosebook.ru/roses/modern-shr ... -old-hall/" onclick="window.open(this.href);return false;), spalvą ir tikrą ar tariamą atsparumą lietui... Pasakyti praktiškai, kas man labiau prie širdies (ir kodėl) – ar Crocus, ar WOH - galėsiu tik po keleto metų, tad kol kas labai domina patyrusių rožininkių kokie nors apibendrinimai, savirefleksijos šia tema :$ Manau, jie tikrai būtų svarbūs tokiems „gėlininkams“ kaip aš – kai dėl įvairių aplinkybių rožių skaičius negali perlipti... 50ties...

Virginija
Pranešimai: 1449
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Virginija » 19 Sau 2014 20:16

Na, skiriasi ne tik rožės, bet ir rožininkės, tiksliau- požiūris į rožes :) . Man patinka visokios rožės :) Ir tiek apie angliškas, tiek apie kitas galėčiau pasakyti, kad vienais metais atkreipia dėmesį vienos, kitais - kitos, vėlgi priklauso nuo krūmo peržiemojimo, sveikatos, vasaros, grožėjimosi momento (nuotraukose kaip taisyklė užfiksuojamas geriausias) ir dar neaišku nuo ko... Štai praeitą vasarą žavėjausi Heritage, o užpraeitą - Sharifa ASma, Gentle Hermione, kurių šiemet beveik nepastebėjau. Taip yra pas mane, galbūt kitos rožininkės sugeba taip prižiūrėti, kad visada puikiai atrodo.
Pasisodinau ir aš Wollerton Old Hall (menką latvišką sodinuką), nes mėgstu naujoves, bet svarbiausia, ko iš jos laukiu - nuostabaus kvapo, už ką ji itin giriama.
Norėjau parašyti, kad man labiau patinka tamsios angliškos rožės, bet apsigalvojau - prisiminiau, kad visos labai gražios :D ... (yes) (flower)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 3986
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Jūratė » 20 Sau 2014 08:46

Pergalvojau, kokios pas mane angliškos būtų labiau kreminės-pastelinės, ir niekas neatėjo į galvą :( 30 veislių auga, bet skirtingu laiku sodinta, tai senesnes geriau žinau, o tos, kurios neseniai pasodintos, tai labai dar menkai pažįstu. Gal iš vis tokių neturiu, jei Abraham Darby per ryški, tai kitos arba rausvos, arba gelsvos... Va taip ir išsiaiškini, kokios spalvos dar trūksta kolekcijoje :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4272
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Regina » 20 Sau 2014 14:18

Mano požiūris į rožes toks pats, kaip ir antosės :) Patinka ir angliškos, ir visos kitos <3 Jei kuriai rožei sumažėja mano meilė, tai tikrai ne dėl žiedų spalvos ar jų formos. Kad vienais metais būna vienos favoritės, o kitais jau visai kitos rožės, tai irgi tiesa. Ir, nors rožes auginu daugiau kaip 10 m., o pirmosioms angliškoms ši vasara bus jau aštuntoji, vienareikšmiškų ar juo labiau kategoriškų išvadų apie jų augimą, žiemojimą, sveikatą, žydėjimą tikrai negalėčiau padaryt. Kai kurios būna puikios kiekvienais metais. Iš tokių "neužmušamų" (bent jau pas mane ;) ) galėčiau paminėt Benjamin Britten - ar nušąla, ar nulūžta, ar būna nupjauta vos ne iki žemės, vis tiek atauga didžiausias, vešliausias, sveikas, gausiai žydintis krūmas. Tokia pat stipri yra ir Tess of the d'Urbervilles. Visada puikiai atrodo Golden Celebration. Stebiuosi, kodėl nenorėjot pasisodint Teasing Georgia :? Nuostabi, švelniais, minkštais pastelinio šilto gelsvumo žiedais. Krūmas tankus, labiau linkęs augti į plotį, bet šakos tikrai nėra gležnos, niekada nenuplinka. Na, Crocus rose pas mane be konkurencijos <3 Tiek daug ją esu gyrus, daugiau negirsiu :D
Kai kurios kasmet atrodo skirtingai. Kartais viskas būna aišku - blogai žiemojo, ar vasarą smarkiai sirgo, todėl atrodo varganai. Bet būna ir taip, kad puikiausiai augus, nesirgus, gausiai žydėjus, normaliai peržiemojus rožė kitą vasarą jau taip gerai neatrodo.
Ir dar man yra didelė mįslė, kodėl toj pačioj vietoj augančios, vienodas sąlygas turinčios rožės auga labai nevienodai - vienos klesti, kitos skursta:? Kai kurios kiekvienais metais atrodo skurdžiai ir neaišku, kodėl.
Dauguma turi ir privalumų, ir trūkumų. Šviesūs žiedai dažniausiai bijo drėgmės. Kai kurie būna negražūs, o kai kurių rožių jie supūna neišsiskleidę. Tokia yra Jude the Obscure, Glamis Castle, William Morris, Abraham Darby. Kai labai drėgna ir šalta, taip atsitinka ir Teasing Georgia žiedams. Niekada nepastebėjau, kad neišsiskleidę nusimautų Winchester Cathedral, Redoute, Eglantyne, Wildeve žiedai, nors jie labai pilnaviduriai, o žiedlapiai gležni. Ant tamsesnių rožių lietaus padariniai ne taip matosi. Kai kurių rožių žiedai labai greitai nubyra. Dar kitų žiedai yra tokie dideli, tokie pilnaviduriai, kad liauni koteliai neišlaiko, žiedai ne tik nulinksta, bet ir nulūžta net ir be lietaus.
Skonis taip pat keičiasi :D Iš pradžių labiausiai norėjau geltonų, paskui susižavėjau įvairaus intensyvumo persikiniais, vėliau rausvais, tamsiai raudonais, bordo žiedais.
Štai kodėl verta auginti skirtingų veislių, skirtingų spalvų rožes :) Kai vienos pabosta ir tampa ne tokiomis pastebimomis, akį džiugina kitos <3 (flower)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Angliškosios rožės

Standartinė klevo lapas » 20 Sau 2014 14:23

antosė rašė:Na, skiriasi ne tik rožės, bet ir rožininkės, tiksliau- požiūris į rožes :) . Man patinka visokios rožės :)
[...]
Pasisodinau ir aš Wollerton Old Hall (menką latvišką sodinuką), nes mėgstu naujoves, bet svarbiausia, ko iš jos laukiu - nuostabaus kvapo, už ką ji itin giriama.
Norėjau parašyti, kad man labiau patinka tamsios angliškos rožės, bet apsigalvojau - prisiminiau, kad visos labai gražios :D ... (yes) (flower)
labai gerai :) panikuosiu ir aš mažiau, ir džiaugsiuosi visokiomis rožėmis. O klausimai apie grožį ir tikrąjį lepumą gi kankina, kai renkies vis taip pat, kaip pernai – iš paveiksliukų... Kaip visi teisingai pastebi – paveiksliukai, t. y. nuotraukos daromos tada, kai rožė atrodo be priekaištų, kai karaliauja savo grožiu, o kiek tokių savaičių, o gal tik dienų būna per sezoną? :B Prisižiūri gerų kadrų ir aikčioji <3
Spindint sniegui už lango suprantu, kad tebesu „popierinė“ rožininkė (rožininkė – ne pagal turimų rožių skaičių ir rožyno buvimą, bet atsidavimu kiekvienos jų išskirtinumui (xixi) ), pernai pasidžiaugusi tik darbštuolės Aspirin žiedais (kitos parodė tik po keletą žiedų, kurių laikas nesutapo su mano vizitais). Ir nežinau, kur ta vasara taip greit prabėgo, rodos, porą parkų su rožynais aplankiau, bet nesutikau tų, kurios buvo pirkinių sąraše.

Be abejo, WOH pas mane taip pat keliauja dėl kvapo <3 deja, visai neseniai pastebėjau esminį esamam sklypeliui mano sumąstytą ap(per)želdinimo trūkumą – dalis kvapniųjų rožių atsidūrė trečiame plane, sunkokai prieinamos uostymui (stupid) net ir tą anksčiau supratus, keisti mažai būtų buvę ką, tad tik pasiguodžiau lengvai :B

Jūrate, gelsvos tai labai :$ apie spalvas pradėjau abstrakčiai kalbėti, nes pernelyg daug rožių, kurios kinta iš rausvos į gelsvą ar atvirkščiai, arba išblunka iki kreminės.Bet šiemet pirkimas jau beveik baigtas, gi reikia dalį šio malonumo ir kitų metų sausiui palikt (xixi)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Angliškosios rožės

Standartinė klevo lapas » 20 Sau 2014 14:32

Regina rašė:Mano požiūris į rožes toks pats, kaip ir antosės :) Patinka ir angliškos, ir visos kitos <3 Jei kuriai rožei sumažėja mano meilė, tai tikrai ne dėl žiedų spalvos ar jų formos. [...]
Skonis taip pat keičiasi :D Iš pradžių labiausiai norėjau geltonų, paskui susižavėjau įvairaus intensyvumo persikiniais, vėliau rausvais, tamsiai raudonais, bordo žiedais.
Štai kodėl verta auginti skirtingų veislių, skirtingų spalvų rožes :) Kai vienos pabosta ir tampa ne tokiomis pastebimomis, akį džiugina kitos <3 (flower)
viską supratau :) skonis išties keičiasi, tad vieną dieną atsibudau ir pamačiau, kokia graži Golden Celebration, puoliau rinkti joms vietas (manau, todėl ir Teasing G gražiopsojau, bet ketinu pasitaisyti, nes tikrai labai labai miela <3 ). Daug daugiau naudos iš HMF būtų, jei vartotojai ten dėtų nuotraukas, kaip atrodo skirtingose vietose augantys jų trimečiai rožių krūmai, ne tik nuostabiuosius žiedus. Viskas ir man tada būtų kaip ant delno (xixi)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4272
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Regina » 20 Sau 2014 14:50

klevo lapas rašė:... Daug daugiau naudos iš HMF būtų, jei vartotojai ten dėtų nuotraukas, kaip atrodo skirtingose vietose augantys jų trimečiai rožių krūmai, ne tik nuostabiuosius žiedus. Viskas ir man tada būtų kaip ant delno (xixi)
Visai nebūtinai būtų kaip ant delno :D Pavyzdžiui, pamačius Loretos nuotraukas arba gyvas jos rožes galima oho kaip prisisvajot :D Kai kurios pas mane jau kelinti metai vos iki kelių, o pas ją virš metro ar dar daugiau :)

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Angliškosios rožės

Standartinė klevo lapas » 20 Sau 2014 15:05

taaaip, bet tuomet lyginčiau ir Loretos, ir Jūsų, ir kitų augintojų krūmus, ir daryčiau... hm, kažkokias prielaidas daryčiau (xixi)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4272
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Regina » 20 Sau 2014 15:19

Kiek esu pirkus, tai Zimbelarijos sodinukai būna puikūs (like) Jau pirmais metais nudžiugins :)
O naują pirkimą siūlyčiau ne kitų metų sausiui atidėti, bet planuoti šiam rudeniui, nes pas visus augintojus didžiausias pasirinkimas būna rudenį. Gal tik pas latvius naujas asortimentas būna pavasarį. Bet, kaip suprantu, jų sodinukai pirmamečiai.

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: Angliškosios rožės

Standartinė klevo lapas » 20 Sau 2014 15:39

Regina rašė:Kiek esu pirkus, tai Zimbelarijos sodinukai būna puikūs (like) Jau pirmais metais nudžiugins :)
O naują pirkimą siūlyčiau ne kitų metų sausiui atidėti, bet planuoti šiam rudeniui [...]
teisybė, ir vėl užsimiršau – sausio vidurys mat būna toks laikas, kai man reikia augalų elektroninius katalogus šlamenti terapiniais tikslais..

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3002
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Rūta » 21 Sau 2014 10:55

klevo lapas rašė:Teasing G gražiopsojau, bet ketinu pasitaisyti, nes tikrai labai labai miela <3 ).
Tikrai nepasigailėsit dėl Teasing G. – tikra darbininkėlė, labai gerai, gausiai žydi, labai gerai kartoja, o ir žiedai labai mieli, gera krūmo forma. Iš gelsvų Austino tokio tipo man ji labiausiai patinka. Ir kvepia :) O kitas kvapnuolis – Jude the Obscure – visais atžvilgiais žavi rožė, tik jos krūmo pobūdis kitoks – išaugina ilgesnes šakas, o jų viršūnėse žiedai lyg puokštėse. Labai kvepia su citrusine nata :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 3986
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Jūratė » 30 Lie 2014 10:42

Išsirinkau tokias angliškas pas Petrovičių:
The Alnwick Rose
Jude the Obscure
Pegasus
Spirit of Freedom
Heritage
Gentle Hermione
Kas jas auginate, gal galite parašyti, kurios auga siauru krūmu, o kurios plačiai. Rosebook.ru parodo krūmo forma, bet man mūsų augintojų patirtis labiau imponuoja :) Ačiū :*

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4272
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Regina » 30 Lie 2014 13:07

Auginu visas.
Spirit of Freedom niekuo neišsiskirianti rožė. Neprisimenu, kaip atrodė krūmas pernai, bet tikrai nebuvo nei 150 aukščio, nei juo labiau 120 pločio. Šią žiemą beveik visas šaknis suėdė pelėnai, bet atsigavo, turi vieną ant žemės gulinčią šaką ir netgi žydi. Žiedai žiūri žemyn, lietaus nelabai bijo.
Jude the Obscure -kažkada Rūta ją labai gyrė, o aš nelabai ją mėgstu. Nors žiedlapiai atrodo labai tvirti, kaip vaškiniai, bet lietaus bijo ypatingai. Bent kiek drėgnesniu oru visiškai neišsiskleidžia, kai šviečia saulė - labai greitai nubyra. Dideli, bet tikrai ne tokie dideli, kaip nurodo Rosebook. Nors pumpurų priaugina nesuskaičiuojamą daugybę, jos grožį aš labai retai pamatau. Krūmas galingas, aukštas ir platus, lengvai pasiekia pusantro metro, šakos storos, tvirtos, stambūs lapai, neserga.
Heritage pas mane dar jauna, aukštis apie 120 ir perpus plonesnė. Labai gražūs žiedai, nepasakyčiau, kad lietus juos labai gadina.
Gentle Hermione labai graūs žiedai, bet turint galvoj krūmo gabaritus, žydi nelabai gausiai. Aukšta ir plati, šakos tvirtos, bet nori augti į šonus. Pas mane užauga apie 180. Dažniausiai tai vieną, tai kitą reikia pririšti.
The Alnwick Rose labai tvarkinga rožytė. Galima sakyti, kad tvarkingai laikosi visų jai nustatytų ribų. Gausiai žydi, žiedai nenulinksta. Turiu 2 krūmus skirtingose vietose, jie skiriasi tik ūgiu. Viena auga tarp didelių rožių (nors jos visos turėtų būti 120 :D), tai yra gal tik kokių 90 cm.
Pegasus žiedai nepaprasto grožio (bent jau man). Panašus į kamelijos žiedas tvirtais, vaškiniais žiedlapiais, labai graži spalva, ypač jei oras vėsesnis. Pas mane krūmas auga labiau į plotį, negu į aukštį. Šiemet po persodinimo dar nedidelė. Bet ir šiaip nebūdavo aukštesnė kaip 80 cm, bet augo užgožta Benjamin Britten, kuris pagal aprašymus turėtų būti 100 cm aukščio, o pas mane būna apie 170 :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 3986
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Jūratė » 30 Lie 2014 13:34

Ačiū, Regina, Spirit of Freedom mane sužavėjo tais alyviniais žiedais, toks nuostabus atspalvis. Vat dėl Jude the Obscure jau pradedu abejoti... Dėl to lietaus, Rūta, Esmiralda, o kaip pas jus?

Turiu dar pernai pirktą ir į vazoną pasodintą The Generous Gardener, labai gražūs papurę žiedai (pradžioje kažkaip nepastebėjau to grožio (xixi) , bet dabar tikrai galiu patvirtint - gražu <3 ), Kaip manai, Regina, jei ją turi, ar gali anksčiau mano išvardintos ir pastaroji tikti į bendrą kompaniją?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4272
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Regina » 30 Lie 2014 13:44

Generous Gardener neauginu, tai neturiu jokios nuomonės dėl apipuvusių jos žiedų grožio :) Bet turiu kitokių lietaus bijančių rožių ir galiu pasakyti, kad tikrai - kai kurių rožių apipuvę visai neblogai atrodo (tampa tokie vintažiniai (xixi) ), o kitų - nieko gero :( Pakabo tokie parudavę, liūdni bumbuliukai ir nukrinta neišsiskleidę arba juos reikia numauti. Žodžiu, papuvimas papuvimui nelygu (xixi) ;)

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Angliškosios rožės

Standartinė lelijele » 30 Lie 2014 14:16

Generous Gardener žydėjo per patį lietų ir nesakyčiau, kad labai apipuvo. Manau, kad ji tas variantas kuris tinka visur ( spalvos klausimu), o ūgis tai subtilus dalykėlis. Jos mėgsta pašposyt: jei patiko tai dvigubai aukštesnė išauga, o jei nepatiko vieta tai pažadėto ūgio gali visai nesulaukt. Pas mane ji dabar apie 1 m.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 3986
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Jūratė » 30 Lie 2014 15:14

Aš rašiau papurę, ne papuvę (xixi)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4272
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Regina » 30 Lie 2014 15:17

Tikriausiai nuo karščio akys aptemo, kad mes abi su Lelijėle perskaitėm "papuvę" :D Tiesą sakant, prieš rašydama atsakyma, tą sakinį perskaičiau du kartus (xixi) :? (stupid)

Virginija
Pranešimai: 1449
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Virginija » 30 Lie 2014 21:47

Aš net apstulbau, kai perskaičiau Reginos komentarą - "Generous Gardener neauginu, tai neturiu jokios nuomonės dėl apipuvusių jos žiedų grožio" :D . Tai viena gražiausių ir mano mylimiausių angliškų rožių, pernai ir šiemet skiriu ją prie favoričių. Vis ruošiausi vėl ją girti, bet nespėjau :) . Dar labai myliu Heritage, kvapas nuostabus ir žiedai labai švelnūs. O Spirit of Freedom man patinka, pas mane kaip tik daug labiau išsiskiria nei Alnwick Rose. Gentle Hermione labai graži, Jude de Obscure senokai turiu, bet nieko nepasakysiu.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4272
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Angliškosios rožės

Standartinė Regina » 31 Lie 2014 07:16

Na va, kaip būna :D :D :D Visą gyvenimą gali būti įsitikinus, kad žiedai papuvę, o pasirodo,kad jie papurę :D :D :D
Būtinai dabar įsigyčiau, gaila, kad Petrovičius neturi...

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Angliškosios rožės

Standartinė lelijele » 31 Lie 2014 08:01

Jūratė rašė:Aš rašiau papurę, ne papuvę (xixi)
:D :D :D Tikras kuriozas. Aš du kart tikrai neskaičiau, bet kai šiemet labiau naudojam žodį "papuvę", o pastaruoju metu gerokai "padžiuvę" tai jokio dyvo ir nusišnekėt. ( Nu pasijuokiau iki ašarų iš šito nesusipratimo)

Skelbti atsakymą

Grįžti į