'Baroness Rothschild'

Gautos XIX a. pirmojoje pusėje sukryžminus Portland, Hybrid China, Hybrid Gallica ir Bourbon rožes.

Moderatorius: LoretaA

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Ignas
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 12 Rgs 2010 22:58
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

'Baroness Rothschild'

Standartinė Ignas » 01 Spa 2012 18:55

Tikiuosi pataikiau į teisingą forumo skyrelį su šia rože :$
Išvesta Jean Pernet (Prancūzija, 1868). Žiedai išties įspūdingi ir dideli, sunku perteikti tikrą grožį nuotraukoje :) Žydi pakartotinai nors ir negausiai, bet pas mane ji tik pirmas sezonas tai daugiau papasakosiu kai bus daugiau patirties. Krūmas užauga 120 - 185 cm aukščio ir gali išsiplėsti iki 90 cm pločio. Pas mane kompaktiškas, apie 50 cm aukščio krūmelis. Šiemet rožių profilkatiškai nepurškiau nuo grybinių ligų tai Baroness Rothschild vienu momentu buvo plika, tačiau lengvai apgenėta užsiaugino naujus lapus ir sužydėjo pakartotinai.

Paveikslėlis
Mano galerija
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it.

Vartotojo avataras
Pavasaris
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: 05 Rgs 2011 11:53
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: 'Baroness Rothschild'

Standartinė Pavasaris » 02 Spa 2012 06:32

Pas mane ši rožė taip pat pirmi metai (pirkta Sibirkoje). Džiugino gražiais žiedais, o liūdino, kad LABAI serga. Susirgo pati pirmoji ir plika prastovėjo visą vasarą, rudenį negausiai žydėjo pakartotinai.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: 'Baroness Rothschild'

Standartinė Gema » 06 Sau 2015 07:33

Sirgo ir pas mane, dėl žiedų grožio visiškai pritariu.

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: 'Baroness Rothschild'

Standartinė lelijele » 06 Sau 2015 17:59

Pas mane Baronesa antra vasara. Dideliu krūmu pasidžiaugt dar negaliu. Grybinėm nesirgo, nes auga labai atviroj vietoj, bet kirminai ėdė visokie. Nespėjau gaudyt. taip, kad vis tiek per vasarą buvo apiplikė. Gražiai žydėjo abu kartus. Man ji, kad ir apgraužta, vis tiek labai graži.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: 'Baroness Rothschild'

Standartinė LoretaA » 07 Sau 2015 06:22

Pas mane, kaip ir pas Gemą, serga. Žiedai gražūs, bet dabar man gal jau ne tiek gražūs, lyginant, kad ir su Louise Odier, kad žinodama jos neatsparumą ligoms, pirkčiau. Taip supainiotai parašiau (stupid) , žodžiu - dabar aš jos nebesodinčiau.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Baroness Rothschild'

Standartinė Jūratė » 07 Sau 2015 08:25

Aš gavau jas 3 dovanų, pasodinau per atitinkamą atstumą, o po poros metų vieną persodinau gerokai arčiau likusių dviejų - krūmai siauri, apimties neturi, o dar kai nuplinka šakos iš vis nesimato. O žydi tikrai gražiai, nors per tas ligas nepasakyčiau, kad gausiai, greičiau atvirkščiai.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: 'Baroness Rothschild'

Standartinė Regina » 07 Sau 2015 08:33

Neauginu šios rožės, bet man atrodo, kad dauguma HP rožių labai linkusios sirgti. Bent jau tos, kurias aš auginu, kasmet smarkiai serga. Kažkaip jau net ir dėmesio nekreipiu.

Skelbti atsakymą

Grįžti į