klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Moderatorius: Jūratė

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 26 Sau 2016 09:46

Labai gražiai formuojasi Jūsų sodas (like) Džiaugiuosi Jūsų ieškojimais ir atradimais, humoro jausmu ir noru pasidalinti, o ne pasigirti (handshake)
Ir pavydžiu tvoros :D Tvora - labai geras atspirties taškas. Aš turiu 2 ha, ir niekur neturiu tvoros, tai trūksta fantazijos kur tuos gėlynus formuoti |(

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Regina » 26 Sau 2016 10:01

Labai gaivios nuotraukos, ypač paskutinė man patinka - norėčiau prisėsti :)
Pilnavidurės piliarožės man labai patinka, ši balta labai graži, žiedai kaip purus sniegas <3

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 26 Sau 2016 10:30

Ir man tos pilnavidurės pieno spalvos piliarožės labai gražios. Kažkada senai esu turėjusi, bet išnyko, nemokėjau tinkamai pasirūpinti. Turbūt visada reikia pasirinkti sėklyčių, kad išnykus galima būtų atstatyti. Bet aišku gėlyne tuščios vietos nebūna ;) dažniausiai jos trūksta

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė klevo lapas » 26 Sau 2016 10:32

Esmiralda rašė:Labai gražiai formuojasi Jūsų sodas (like) Džiaugiuosi Jūsų ieškojimais ir atradimais, humoro jausmu ir noru pasidalinti, o ne pasigirti (handshake)
Ir pavydžiu tvoros :D Tvora - labai geras atspirties taškas. Aš turiu 2 ha, ir niekur neturiu tvoros, tai trūksta fantazijos kur tuos gėlynus formuoti |(
ten, kur pro namo langus matosi! Turit daug laisvės ne tik gėlynam, bet ir visiems „želdynams“ (like)
pirma mintis buvo – ajajaj, kad man jūsų bėdas :)
praktiškai žiūrint, tvora yra geras dalykas. Bet filosofiškai... nieko taip labai nepavydžiu, kaip tiems visiems
gėlininkams ir gamtos mylėtojams, kur vaikštinėji (pvz. nuotraukose :) ) aplink rožynus, o aplink – erdvės
perspektyva, tikra gamta, medžiai nesuspausti, rudenį rūkas kyla... Tokia ramybė. Tokioj vietoj seneliai ir statėsi
namus. Deja, vos sudėjo savo rankų darbo langus – gavo įsakymą išsikelti, nes pramonė, fabrikai statysis.
Viską ardė ir su mažais vaikais kėlėsi į naują, mažais sklypeliais suraižytą gyvenvietę. Nežinau, koks čia
moralas, gal kad reikia žinot savo istoriją ir vertint tai, ką gavai.

Jei galėčiau rinktis kaip jūs, rožynus formuočiau apvalius ar ovalius, prieinamus ir patogius uostymui :) o gėlynui
paskirtą plotą „aptverčiau“ vaismedžių alėjom. Pasvajojau, gal užteks :) Nes realybėje ta pilkoji tvora iš senelio laikų
pietų-pietvakarių pusėje, svarsčiau ten užsodinti kukmedžių gyvatvore, bet tada būčiau likusi visai be saulės. Tai dabar turiu
rožynėlį, bet turim spoksot į kaimyno automobilių laužą... Na, bet visokie rėmai, apribojimai
(taip pat ir finansiniai) kartais padiktuoja netipiškus sprendimus, ir tada būna įdomiau gyventi :)
Gal kada tokią sieną pasistatysiu? :) https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/73 ... be08af.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
Tas kaimynas tiek apsileidęs, kad šiemet mano tėtis net serbentus ėjo pas jį susiskinti – tiek tam žmogui nieko nereikia iš gamtos,
ką jau kalbėt apie dilgėlių nusišienavimą. Geltoną tvorą ir vartelius padarė tėvas (ir vėl – būtų galima ir aną kraštinę tokia nutiesti,
jei kaimynui nors kiek rūpėtų ir išlaidom pasidalintų). Būtų kiek aukštesnė –būtų jau man tobula :)
Gema, komponuojasi ji vidutiniškai, nes yra tik toj sklypo kraštinėj, kuri „į gatvę“

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė klevo lapas » 26 Sau 2016 10:37

ačiū, piliarožės tikrai šiemet pasistengė! Gaila, kad tokios nesveikuolės – rudenį lapai
nusidažė oranžiškai, bet tą jau anksčiau žinojau. Kai myli daug atleidi :) o kokios 5 sėklas
dar pasilikau folijuotam pakelyje atsarginiam planui :B

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė klevo lapas » 26 Sau 2016 10:48

Puokštėse visos rožės labai gražios...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

b.kite
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 05 Kov 2014 08:49

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė b.kite » 26 Sau 2016 10:51

ne tas zodis grazios.. TOBULOS, puokstes nuostabios

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Gema » 26 Sau 2016 11:47

Labai gražios! Geltona-balta-žalia - Klevo Lapo mylimiausias derinys?! Tiek daug geltonos - jau buvau užmiršusi kokia ji graži.

Paskutinėj nuotr. gal Jude the Obscure?

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė klevo lapas » 26 Sau 2016 12:24

ačiū visiems už malonius žodžius (flower)

mylimiausias derinys turbūt toks... :D
nuotraukoj kairėje – apskritai pirmas žiedas iš Sibirkos sodintų rožių
Paveikslėlis

paskutinėj Judės giminaitė – Wollerton Old Hall, truputį aklas pirkinys.
Iš trijų dar tik viena užaugo ir nuotraukoj tikrai atrodo neblogai. Nežinau,
turbūt truputį širstu, nes, prisiskaičiusi reklamos, tikėjausi ir kvapo iš jos.
Gal jis dar atsiras... (makeup)
Paveikslėlis

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Gema » 26 Sau 2016 12:54

"...praktiškai žiūrint, tvora yra geras dalykas. Bet filosofiškai... nieko taip labai nepavydžiu, kaip tiems visiems gėlininkams ir gamtos mylėtojams, kur vaikštinėji (pvz. nuotraukose :) ) aplink rožynus, o aplink – erdvės perspektyva, tikra gamta, medžiai nesuspausti, rudenį rūkas kyla... Tokia ramybė..."

Ir didelėj erdvėj viena kita tvorelė gali būti labai romantiškas sodo elementas, be to padeda suvaldyti didesnę erdvę, padaryti ją jaukesne. Tvoros gražių vaizdų neužstoja, tik gali tų vaizdų nebūti, išskyrus kaip tie, kur rašėt apie kaimyną.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 26 Sau 2016 14:47

Nuostabios romantiškos puokštės! Jau norėjau rašyti, kad paskutinėj nuotraukoj turbūt Wollerton Old Hall. Ji tikrai mano viena mylimiausių rožių už spalvą, žiedo formą ir būtent kvapą - svaigus miros aromatas, pats ryškiausias iš visų šio kvapo rožių. Tiesa, pirmą vasarą to nepastebėjau, bet antrą vasarą taip įsimylėjau, kad jau dar vieną užsisakiau <3
Mono rožinės svajonės prasidėjo taip pat nuo gelsvų rožių :D

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 26 Sau 2016 14:55

O dėl tvoros - aišku labai džiaugiuosi erdve aplink savo sodybą, dėl tos erdvės ir važiuojam 80km ir išvažiuoti iš ten nenorim.
Tik Jūratė iš manęs jau juokiasi, kad aš neturiu stabdžių, tai vat tvoros tuos stabdžius uždeda :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Regina » 26 Sau 2016 15:00

Parašykit abi apie Wollerton Old Hall prie angliškų rožių. Ir aš ją turiu, tai būtų įdomūs kitų augintojų pastebėjimai.

Labai mielos puokštės <3 O tvora ir man praverstų :D

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė klevo lapas » 26 Sau 2016 16:12

cha, tai dabar visi solidarizavosi ir nori tvoros (xixi)

aš pas savo rožes iš Vilniaus važiuoju 110 km, tai kartais pagalvoju, kad galėtų būt arčiau...
Bet paskui sugalvoju (be to, kad tėviškė) dar vieną argumentą: ten šilčiau nei Vilniaus raj.,
kiek žiūriu statistikas, speigo visada būna buvę mažiau, taigi patikimiau žiemoja lepesni augalai
(čia labiausiai abrikosus turiu omeny, kurie tik tik pasodinti)
Esmiralda rašė:svaigus miros aromatas, pats ryškiausias iš visų šio kvapo rožių. Tiesa, pirmą vasarą to nepastebėjau, bet antrą vasarą taip įsimylėjau, kad jau dar vieną užsisakiau <3
hmm... tai tada labai daug variantų: gal mano nosis nejautri mirai, gal dirvožemis/mikroelementai nepatiko, bet nekvepia :(
Teoriškai, jai irgi antra vasara buvo. Na, aš būsiu kantri :) o kad pas jus klesti – labai džiaugiuosi (flower)
Jau minėjau, kad pirkau tris, bet dvi dar labai menkai paaugę... Išties yra nemažai rožių, kurios „stovi vietoje“,
turbūt, kad aš gana mažai tręšiu, o kai kur dar ir kaimyniniai augalai apvalgo. Dar atskiras atvejis – rugosa hibridas
Agnes, sodinta 2013 m. pavasarį, šiemet teikėsi išspausti keletą žiedų, bet nuo žemės neatsiplėšė
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė LoretaA » 26 Sau 2016 18:27

Bet užtai kaip gražiai priderinti kaimynai <3 .

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė DaliaRaimonda » 26 Sau 2016 19:16

Puokštės iš tiesų nuostabios, tokios šiltos, kaip ir vasara :)
Paskutinėje nuotraukoje kaimynai tikrai labai gražiai suderinti, bet ar kartais jie ir neleidžia rožei subujoti?
Kaip aš norėčiau erdvės be tvorų ar tvoros kažkur toli, toli...deja 15 a. sklype nelabai pavyksta gyventi be tvorų.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė LoretaA » 26 Sau 2016 19:57

Nepasakyčiau, kad kaimynai agresyvūs, gal nebent raakila gali kiek per daug išstorėti, o astrantija tikrai nėra agresorius. Na, jeigu jau pusmetrinė raskila įveiks dvimetrinį erškėti - tai kam toks ir reikalingas (smoke) .

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė klevo lapas » 26 Sau 2016 21:01

DaliaRaimonda rašė:Puokštės iš tiesų nuostabios, tokios šiltos, kaip ir vasara :)
Paskutinėje nuotraukoje kaimynai tikrai labai gražiai suderinti, bet ar kartais jie ir neleidžia rožei subujoti?
Kaip aš norėčiau erdvės be tvorų ar tvoros kažkur toli, toli...deja 15 a. sklype nelabai pavyksta gyventi be tvorų.
ačiū :)
daugiamečiai tikrai ūgtelėjo, bet pasodinti jie buvo pagal taisykles – tik kitais metais ir prisilaikant atstumų.
Loreta griežta, bet teisi... :) su kitom rožėm aišku – vienai saulės mažiau kliūva, kitai per daug kaimynų, o čia...
Literatūroj nurodo, kad ji nemėgsta tręšimo ir kad pakenčia dalinį pavėsį.
Pas mus tik apie 15–16 skirtingų pavadinimų rožių, tai kiekviena rodos tokia kruopščiai ir priekabiai atsirinkta
ir pamylėta, bet Agnes tai užsispyrus.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Gema » 27 Sau 2016 06:08

Suoliukas Klevo lapo sodeliui -
http://www.simedva.lt/gaminiai/lauko-ba ... is-suolas/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė LoretaA » 27 Sau 2016 06:47

Puikus suoliukas :) Gal ir man reikia (xixi) .

Vartotojo avataras
klevo lapas
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 05 Vas 2013 13:48

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė klevo lapas » 27 Sau 2016 18:03

Tikrai puikus. Visoms reikia :) Ačiū už nuorodą!

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Platelių rožė » 27 Sau 2016 20:00

Labai mielai žiūrisi švelnūs rožių ir daugiamečių deriniai :) Gelsva su rasakilom tinka tobulai. O ir tvora neprasta, labai dailiai padaryta. Man norėtųsi Jūsų medžių, gaivaus pavėsio ir vešlios pievelės. Atrodo vieni kitiems pavydim to , ko neturim. Labai gerai suprantu kai kalbat apie kaimynų "grožį" , nes mums taip pat reikėtų aukštos aklinos tvoros , kaip nuorodoj, iš vienos sklypo pusės. Ten niekas negyvena, stovi tarybiniais laikais statytas didžiulis namas-pilaitė ir pamūryti apsilupę stulpai , kur turėtų būti tvora. Su mama pajuokaudavom, kad ant stulpo reikėtų užkabinti lentelę su užrašu "chateau XXa" ir pasodinti rožę "Napoleono kepurė". (P.S. rožę jau pasodinom)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Regina » 27 Sau 2016 20:10

:D :D :D (like)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 27 Sau 2016 20:13

O man neatsidaro tas puslapis nei telefone, nei kompiuteryje :(
Teks vyrui pačiam suoliuką gaminti

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: klevo lapo saviraiškos kampelis (Alytaus raj.)

Standartinė Esmiralda » 27 Sau 2016 21:05

O, pamačiau ! Labai jaukus! Gera būtų dabar sode vasarą ant tokio suoliuko pasvajoti (sun)

Skelbti atsakymą

Grįžti į