'Iceberg'

Tai poliantinių ir arbatinių hibridinių rožių hibridai. Pirmosios šios grupės veislės išvestos XX a. antrajame dešimtmetyje.

Moderatorius: Rūta

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Iceberg'

Standartinė Jūratė » 23 Vas 2016 15:50

Mano sirgo, sirgo ir kažkuriais metais po žiemos nebeatsprogo... Kai žydėjo ir nesirgo, buvo graži, bet vėl jos nesodinčiau. Netiko jai pas mane.

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: 'Iceberg'

Standartinė DaliaRaimonda » 23 Vas 2016 22:05

Pas mane 'Iceberg' derinys su 'Rhapsody in blue'. Labai gražiai žiūrisi. Šalia ir 'Burgundy Ice' auga. Bet ir 'Iceberg',' ir 'Burgundy Ice' būtinai reikia po du krūmus sodinti. Vienas labai silpnai atrodo. Šakos jų be spyglių, nėra storos, lapai ploni, tai krūmas permatomas toks. Bet du krūmai jau vaizdą sudaro :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 'Iceberg'

Standartinė Esmiralda » 24 Vas 2016 00:43

Ačiū už atsakymus. Mačiau, kad labai gražu ir su Rhapdody in Blue pas Dalią Raimondą <3 o jei šalia jų auga ir Burgundy Ice - tai gal galite pasakyti su kuria geriau sodinti? Jei reikėtų dabar rinktis - kurią rinktumėtės iš jų dviejų ?

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: 'Iceberg'

Standartinė DaliaRaimonda » 24 Vas 2016 11:53

Aš derinčiau 'Iceberg' su 'Rhapsody in blue', o 'Burgundy Ice' su kokia nors geltona rože. Bet čia skonio reikalas :) 'Iceberg' ir 'Burgundy Ice' vienodos savo krūmo forma, lapais, viskuo tik jų žiedų spalva skiriasi, tad gal tas derinys irgi gražus būtų :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į