Šiokiadieniai_1

Šnekam, plepam, diskutuojam įvairiom temom.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 17 Rgp 2016 08:32

Aš ir :) . Atrodo, tik paskelbė naują katalogą, o jau kai kurios veislės parduotos, šaunu! (handshake)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 17 Rgp 2016 08:56

Tai prisipažinkit, mielos rožininkės, kokias rožes perkat, kokių dar neturit? ;)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 17 Rgp 2016 09:04

Užsisakiau naujieną The Albrighton Rambler ir visiškai ne naujienas Chippendale ir Apricola :)
Ir labai džiaugiuos, kad per šią vasarą dar iš Sibirkos į mano sodą atkeliavo keletas rožių ( Sibirkoj šįmet tris kart buvau <3 ), tik dabar vaikštau su vazonais po pažasčia ir nerandu, kur sodinti.... (xixi)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 17 Rgp 2016 11:15

Jūratė rašė:Aš ir :) . Atrodo, tik paskelbė naują katalogą, o jau kai kurios veislės parduotos, šaunu! (handshake)
Kai kurių veislių vos po trejetą sodmenų buvo :(, nes neprigijo skiepai.
Labai norėčiau "Tetos Domicėlės Foecondissima" - tokia mažutė, tokia gražutė, lapai kokie gražūs, tik ... neturiu kur sodinti :(

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 17 Rgp 2016 18:11

Kaip gerai, kad man jau nieko nereikia (dance) Nebent Nevados ir M. Hilling vietoj iškeliavusių (xixi)
Na, gal dar The Lady Gardener susigundyčiau :D

Vartotojo avataras
lelijele
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 07 Lie 2013 09:43
Miestas: Utenos apskritis

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė lelijele » 24 Rgp 2016 23:14

Pas mane pražydo Wiliam III
Paveikslėlis
Blūdija gamta.

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė LoretaA » 25 Rgp 2016 07:04

Geras, tai tikrai trečiasis Willijamas :? Reikės pažiūrėti į savo, gal taip pat kokį žiedą sukrovęs.

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 09 Rgs 2016 09:44

LoretaA rašė:
Jūratė rašė:O aš išsiderėjau dar keliom rožėm vietos kieme (dance) (dance) (dance) (xixi) (xixi)
Geras (like) (like) (like) Net nesitiki (xixi) .
Taip 2014 metais rašiau ir džiaugiausi su Jumis. Loretos tas "net nesitiki" labai vietoj ir labai realus, nes - neturiu tikrai tos vietos... O paskui....
2015 m. įvairiu metu pas mane atsirado dar 19 rožių, šiais metais 13 ir dar laukiu 3....
Kur aš jas sukišu??? :?

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 09 Rgs 2016 11:08

Kokia pažįstama situacija :D :D :D
Nors pas mane vietos lyg ir netrūksta, bet turiu tik dvi rankas ir dvi dienas per savaitę, todėl jau kelinti metai kiekvieną rudenį ir pavasarį vis kartoju, kad rožių man jau tikrai gana :) Nepaisant to, ir vėl kasu 11 (o gal bus ir daugiau :? ) duobių (xixi) (stupid) ...

Beje, labai įdomu, kur prapuolė visos rožininkės? Ruduo, artėja sodinimo metas, naujas katalogas gundo ;) , bet visos tyli, planais ir svajonėm nesidalina, nesidžiaugia, nesiguodžia. Liūdna forume :(

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 09 Rgs 2016 13:02

Regina, o ką į tas 11 duobių sodinsi?
Lekiu su bendradarbėm ryt apie vidurdienį pas Janiną jurginų žiūrėt. Gal ką sutiksiu? :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 12 Rgs 2016 13:14

Jūratė rašė:Regina, o ką į tas 11 duobių sodinsi?
Jūrate, kaip manai, ką aš galėčiau į tas duobes sodinti (xixi) Aišku, kad rožes :D

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 12 Rgs 2016 13:41

Regina rašė:
Jūratė rašė:Regina, o ką į tas 11 duobių sodinsi?
Jūrate, kaip manai, ką aš galėčiau į tas duobes sodinti (xixi) Aišku, kad rožes :D
Šitiek tai dar suprantu :P Norėjau paklaust kokias, čia tarp rožininkių kalbant jau net nėra minčių, kad į 11 duobių kažkas sodintų kitką, ne rožes :D

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 12 Rgs 2016 13:58

Kai kurios senovinės labai mėgsta iš šaknų leisti atžalas, kurios laiku nebuvo padovanotos ar nušienautos ir jau išaugo į krūmelius. Dabar jau gaila išmesti, pasodinsiu.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 15 Rgs 2016 05:48

Šįryt buvo stiproka šalna, žolė balta, kaimynė nuo automobilio lango nugramdė storą sluoksnį. Bet stiklas pasidengė tik saulei tekant. Vėliau matysis, ar atlaikė jurginai.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Rudenelis » 15 Rgs 2016 20:04

Labai smalsu, ar vis tik jurginai atsilaikė? Nesinori kaip tų šalnų...

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 17 Rgs 2016 08:53

Ačiū Dievui, dar nenukentėjo. Bet vis vien nujuoduos pas mane pirmą ;(

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 18 Rgs 2016 16:54

Platelių Rože, sveikinu su paroda!!! (flower) (flower) (flower) (party) Pasirodo, kad Lietuvoje esi tikras unikumas, tikras mūsų turtas (sun) Ką tik rodė per LRT žinias. Kas galite, susiraskite internete apie Ievos iliuminuotų miniatiūrų parodą Plungėje. Pamatysite ir išgirsite ir pačią Ievą. Gaila, kad nebuvo pasipuošusi rožių vainiku kaip gmail.com el.pašto nuotraukytėje.

Kokio fantastiško jaunimo turime! Tai Rūta (sun) ir Lina (sun) su savo filigranija ir taip kūrybingai gyvenančios. Dabar - Ieva (sun)

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Platelių rožė » 20 Rgs 2016 19:04

Gema, didelis dėkui už sveikinimus :) Man atrodo šiame forume , net tiršta nuo talentingų žmonių :D Filigranija kuria stebuklus, o dar Dalia Raimonda neseniai išleido knygą apie konservavimą :) Mes šiemet rožių neužsisakėm, sočiai bus darbo kasant duobes tulpėms ir narcizams (flower) (dance) Jau pradėjau darbuotis, o svogūnėlių ,atrodo, nemažėja. Daug ko forume nespėjau perskaityti ir neištyrinėjau nuostabių jūsų sodų nuotraukų. Pasiliksiu šį malonumą ilgiems žiemos vakarams :)

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 20 Rgs 2016 19:19

Pražiopsojau - nieko negirdėjau apie Dalios Raimondos knygą!!!

Vartotojo avataras
Platelių rožė
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: 04 Lie 2012 20:45
Miestas: Plateliai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Platelių rožė » 20 Rgs 2016 19:30

Knyga jau pasirodė maximoje :) Aš dar nevarčiau , bet tikrai įsigysiu. O va taip atrodo https://www.knygos.lt/lt/knygos/didzioj ... lainiuose/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Gema » 21 Rgs 2016 05:29

Tai tau! Matyt, visos aptarėt šią naujieną, kai gėrėjotės Dalios Raimondos rožėmis.

Dale Raimonda, nuoširdžiausiai sveikinu! (flower) (flower) (flower) Kiek entuziazmo, kiek azarto, kiek darbo turėjo būti sudėta į tokią knygą! (sun) (cake) (party)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Esmiralda » 21 Rgs 2016 07:50

Žinant kokia Dalia Raimonda puiki šeimininkė - tuoj pat lėksiu knygos ieškoti (like) Šaunuolė, labai džiaugiuosi ir sveikinu (flower) (flower) (flower) Na ir moterys lankosi šiame forume - tikras Lietuvos perlas ! (sun) (sun) (sun)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Regina » 21 Rgs 2016 08:04

Sveikinimai, Dalia Raimonda (handshake) :*
Taip, Dalios gaminiai tiesiog tirpsta burnoje, įsivaizduoju, kokių skanėstų yra knygoje! Net viršelis labai "skaniai" atrodo :)

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Jūratė » 21 Rgs 2016 11:39

Aš ir prisidedu prie bendrų sveikinimų abiem mūsų merginom!
O aš dar pridursiu, kad kažkada kai klausiau Ievos FB, ar bus paroda Vilniuje, sakė, kad yra planų :) :* <3 Tai vat, labai laukiam :)
O Dalios Raimondos knygos jau laukiau nuo pat vasarinės viešnagės pas ją namuose, ir kai tik pasirodė prekyboje, iš kart griebiau :) Kol kas guli ant stalo ir skatina šeimininkę galų gale sutvarkyti kai kurį užderėjusį derlių :)

Vartotojo avataras
Aistė
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 25 Rgs 2010 12:48
Miestas: Vilniaus rajonas-Molėtų rajonas

Re: Šiokiadieniai_1

Standartinė Aistė » 23 Rgs 2016 15:33

Kokios nuostabios žinios!!! Labai sveikinu Ir DaliaRaimonda ir Platelių Rožę :) Nuostabūs žmogeliukai čia susirinko. Apie Rūtos ir Linutės grožius visai pritrūkau žodžių.

Aš pabuvojau mugėje savaitgalį. Nusipirkau kelis svogūnėlius tulpių, narcizų. Šiandien sodindama supratau, kad noriu dar. Gal kuri rožininkė per daug užsisakė ir nori perparduoti :D . Arba turi per daug pasidauginusių. Man labiausiai tai norėtųsi tų paprastų narcizų. Kažkokia nostalgija širdyje a.a.močiutės sodui. Šiandien prisiminiau, kaip gražu pas ją. Ir užsimaniau narcizų jūros :D

Kalbant apie rožes, tai aš šiemet truputi šėlau :D :D :D :D . Visos iš Sibirkos. Kelios per rožininkų susitikimą įsigytos, kelios dabar užsakytos. Laukiu jau kada tas spalis :) Mano sodo naujienos Complicata, Tuscany Superb, Maiden’s Blush, Rosa Centifolia, Pink Leda, La Ville De Bruxelles, Quatre Saisons, Crocus Rose, Marie Louise, La Noblesse, Vick’s Cparice, Giardina, Boscobel, Lady Of Shalott, Wollerton Old Hall, Royal Jubilee.
Dar paskutinėm dienomis atsinaujinau sąrašus, kas auga, kas jau anapilyje. Tai ne tiek ir daug ju pas mane. Beje, visos kurios iškeliavo anapilin buvo pirktos iš Virbickų ir Elijošių. Kelios dar ant ribos tarp žemės ir dangaus iš Serbijos. Norėčiau pasidžiaugti, kad iš Sibirkos vos kelios, kurios silpnos arba jau senos.
Viskas, baigėsi mano laikas :) Gero savaitgalio

P.s. jeigu kas turit svogūnėlių duokit žinot ;)

Skelbti atsakymą

Grįžti į