'Malvern Hills'

Šios grupės rožės išvestos pakartotinai kryžminant smulkiažiedes laipiojančias (Hybrid Multiflora ir Hybrid Wichuriana) su arbatinėmis hibridinėmis, floribundinėmis ir kitoms grupėms priklausančiomis rožėmis.

Moderatorius: Rūta

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: 'Malvern Hills'

Standartinė Rudenelis » 01 Sau 2017 18:23

Gal ką naujo galit pasakyti ar parodyti apie šią rožę? Kažkaip norisi man jos, bet dvejoju.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 'Malvern Hills'

Standartinė Esmiralda » 02 Sau 2017 00:15

Maniškė trečią vasarą pasirodė šitaip :
Birželio 25
Paveikslėlis

Rugsėjo 5
Paveikslėlis

Spalio 12 - per langą jau matėsi tik Malvern Hills (xixi)
Paveikslėlis

Be žiedų beveik nebūna, bet norėtųsi jų tikrai daugiau :$

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: 'Malvern Hills'

Standartinė Rudenelis » 02 Sau 2017 07:37

Nuostabu (like) ! Matosi, kad per vasarą gerai paaugo, palyginau su ankstesnėm nuotraukom (flower) (flower) (flower) . Dabar reikia tikėtis gero žiemojimo, tada ir žiedų bus daug. Nuostabiai atrodo ir be jų gausybės, man taip gražu tie "laidai" su lapeliais, o jei dar žiedelis koks išsiskleidžia - gražiau ir nereikia <3 . Ačiū, Esmiralda :* , man jos reikia.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 'Malvern Hills'

Standartinė Esmiralda » 02 Sau 2017 09:15

Šakelės tikrai labai gražios ir sveikos. Rudenį dengiau vieną iš paskutinių nes baisu buvo pagalvoti kaip susitvarkysiu su tuo mišku meškerių ir dar išlandžiojusių pro treliažą, bet šakelės labai lanksčios, spygliukų nedaug - vienas du ir sugulė viskas gražiai :) Būtų labai smagu, kad gerai peržiemotų. Net neįsivaizduoju kaip tada reikės genėti ? Turbūt palikti kelias ilgas šakas, o šonines ataugėlės trumpinti iki poros pumpurėlių? Gal kas gali patarti?

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Malvern Hills'

Standartinė Jūratė » 09 Sau 2017 11:55

Manau, kad dėl genėjimo, Esmiralda, esi visiškai teisi :)
Nuostabiai atrodo ir rožė, ir langas <3

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: 'Malvern Hills'

Standartinė Rūta » 09 Sau 2017 12:47

Mūsiškis Malvernas yra linkęs apšalinėti, tai dažnai žiema pakoreguoja genėjimo scenarijų. Taigi aš maksimaliai palieku, kiek būna peržiemoję ir pasiruošę naujam sezonui. Bet jei rožė jau labai tanki, tai žinoma, reikia dalį iškirpti. Jei yra galimybė, pirmenybę teikiam naujoms šakoms, kurios dar neturi šoninių šakelių, o šias genim palikdamos 2-3 pumpurus :)

Jūsiškis Malvernas nuostabus <3 (Jau nekalbant apie langą (angel) )

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: 'Malvern Hills'

Standartinė Rudenelis » 09 Sau 2017 13:00

Aš rambleriams kerpu ne jaunesnes kaip 3 metų šakas. Gal dėl to, kad patinka didelės kupetos. Esmiraldos, jei teisingai supratau, dar jauna, tai gal labai ir išpjaut nereikės, nebent ji jau užstos mūsų apkalbėtą anksčiau grožį - langus. Čia aš jau kalbu apie gerai(to ir tikiuosi) peržiemojusią.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: 'Malvern Hills'

Standartinė Esmiralda » 09 Sau 2017 13:19

Ačiū už patarimus :* Ir pačiai smalsu ką atrasim po šios žiemos.

Gema
Pranešimai: 2245
Užsiregistravo: 07 Sau 2012 14:58
Miestas: Daugailių sen. Utenos r.--JK
Susisiekti:

Re: 'Malvern Hills'

Standartinė Gema » 09 Sau 2017 14:05

Oho, kaip išbujojęs. Gal ir pas mane pagaus taip augti? Pirmoj nuotr. labai gražus derinys, ir spalvų, ir žiedų formų.

Skelbti atsakymą

Grįžti į