Augalų apsaugos priemonės žiemai

Sodinimas, genėjimas, tręšimas, įrankiai.

Moderatorius: DaliaRaimonda

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė ZanetaGa » 01 Gru 2017 18:53

Na va, kruva apmažėjo :B Smagu buvo pasimatyti, su kai kuriom pirmą kartą <3
Laukia dar Arturo ir Egidijos liūdni vieniši rulonai :D

Tai kaip žalia danga? Patenkintos? Man tai ji labai graži - tikiuos ir šilumos rožėm nuo jos bus :D
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rudenelis » 01 Gru 2017 19:44

Dar kartą didelis ačiū Žanetai. Man ji irgi graži, bijojau, kad bus labai ryški žalia, o ji visai tamsi. Pripratusioms prie baltų dengimų gal kitaip atrodys, o aš nuo juodo pereisiu prie žalio, tai man liuks (like) . Dabar labai knieti prakedent, apklot, pamatyt kaip žiūrėsis kieme. Parsivežiau tamsoje, jau nieko nemačiau.

Egidija
Pranešimai: 324
Užsiregistravo: 12 Bir 2015 04:12
Miestas: Kaišiadorių r.

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Egidija » 02 Gru 2017 06:58

Labas rytas Žaneta,jau nepatogiai jaučiuosi likusi viena iš paskutinių. Kadangi, man "nuplaukė" šiandienos žygis Druskininkuose,gal galiu atvažiuoti pasiimti savo rulono? Kokiu laiku būtų patogu ?

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Esmiralda » 02 Gru 2017 07:43

Egidija, geriau paskambink Žanetai, adresas ir telefonas aukščiau.
Aš tik šiandien pradėsiu lenkti rožes. Labai nekantru bent gabaliuką nauja žalia danga uždengti. Bet jau dabar įsivaizduoju, kad bus labai gražu, lyginant su balta per kelis sezonus jau išsimurzinusia danga. O ir šilčiau bus - apačioj senas baltas Lutrasil, viršuj nauja žalia. Man ta žalia labai graži atrodo (like) <3

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Esmiralda » 02 Gru 2017 07:45

Beje, parašykit ir apie smeiges. Mano ilgosios ne tokios ir ilgos atrodo, o kaip veikia trumposios U formos?

Egidija
Pranešimai: 324
Užsiregistravo: 12 Bir 2015 04:12
Miestas: Kaišiadorių r.

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Egidija » 02 Gru 2017 16:43

spėkit iš kelinto karto radau Žanetos namus...iš trečio (xixi) ... (call) (call) (call) ,net svetimame šlagbaume mygtukų ieškojau,kai jų ten nė kvapo (stupid) ...bet,viskas gerai,jau su danga namie...Dar kartą, Žaneta,tau didelis dėkui...labai jaukus jos kiemas <3
Smeigės irgi trumpos pasirodė,nebent dangos prismeigimui panaudosiu,nes iš žemės rožės jas ištrauks...

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rūta » 19 Gru 2017 17:56

Artūras rašė:O aš noriu paklausti dėl tos žalios dangos. Matau, kad naudojat irgi difuzinę ROOF 130. Gal jau ne pirmi metai? Kokie pastebėjiimai, ar gerai išsisaugo rožės?
Naudojat tik vieną dangos sluoksnį ar dar kažkas papildomai po ja? :)
Artūrai, atsakysiu šioje temoje apie savo patirtį :) Mes savo rožyne difuzine danga 130 (tik šviesiai ruda ir pilka) kai kurias rožes dengėm gal trejus metus – vienu sluoksniu, apačioje dar skystesnė agrodanga kaip apatiniai marškiniai. Iš pradžių atrodė, kad neblogai, bet ilgainiui ėmiau pastebėti dėsningumą, kad rožės po paprasta agrodanga (50-ine) dviem sluoksniais žiemoja geriau nei po difuzine, ji šaltoka. Šiais metais su difuzinę palikau tik vieną rožyną, kuris žiemoja be šiltnamuko. Bet jį dar ir nauja žaliąja danga aptraukėm, tai neturėtų būti blogai.

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Artūras » 19 Gru 2017 18:23

Ačiū. Aš nors ir užsakiau Lutrasilo su bedru užsakymu, bet uždengti juo nespėjau. Buvau prieš tai viską uždengęs tik viena difuzine danga.. Pernai lyg ir gerai peržiemojo, bet šiemet plotai kelioliką kartų didesni.. vat ir mąstau, ar sėkmingai peržiemos augalai...
Rūta rašė:
Artūras rašė:O aš noriu paklausti dėl tos žalios dangos. Matau, kad naudojat irgi difuzinę ROOF 130. Gal jau ne pirmi metai? Kokie pastebėjiimai, ar gerai išsisaugo rožės?
Naudojat tik vieną dangos sluoksnį ar dar kažkas papildomai po ja? :)
Artūrai, atsakysiu šioje temoje apie savo patirtį :) Mes savo rožyne difuzine danga 130 (tik šviesiai ruda ir pilka) kai kurias rožes dengėm gal trejus metus – vienu sluoksniu, apačioje dar skystesnė agrodanga kaip apatiniai marškiniai. Iš pradžių atrodė, kad neblogai, bet ilgainiui ėmiau pastebėti dėsningumą, kad rožės po paprasta agrodanga (50-ine) dviem sluoksniais žiemoja geriau nei po difuzine, ji šaltoka. Šiais metais su difuzinę palikau tik vieną rožyną, kuris žiemoja be šiltnamuko. Bet jį dar ir nauja žaliąja danga aptraukėm, tai neturėtų būti blogai.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Esmiralda » 19 Gru 2017 18:30

Aš turiu kelis gabaliukus difuzinės stogo dangos, tai su ja dengiu arba tas rožes, kurios atseit turėtų žiemoti ir nedengtos, arba apačioje dedu plonos agro dangos kelis sluoksnius.
Šiemet rožės visai karališkai apklotos- eglišakiai, vienas ar du sluoksniai lutrasilo 60 ir dar ant viršaus žalia 50-tinė.
Kaip gera turėti pakankamai dangos, kai nereikia rankioti ir lopyti gabaliukų. Ir akiai gražu kai viskas vienodai, tvarkingai, ir darbas greitesnis.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Esmiralda » 19 Gru 2017 18:32

Artūrai, Jūs dar niekur nepavėlavote. Po savaitės sniegas nutirps ir galėsite papildomai užkloti prieš didesnius šalčius.

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Artūras » 19 Gru 2017 18:42

Arba galim daryt eksperimentą :) Kadangi ne visi dengiam visiškai vienodai, pavasarį galim apibendrinti rezultatus :)
Nuojauta man kužda, kad žiema šiemet nebus labai šalta.. bet visgi jei bus koks savaitgalis be sniego- matyt visgi reikės papildomai apklot bent jau dalį :)

Vartotojo avataras
Rūta
Pranešimai: 3010
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 08:27
Miestas: Vilnius – Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rūta » 20 Gru 2017 12:14

Kažkodėl pastebiu, kad žiemojimo rezultatai ne tik nuo šalčių priklauso. Nuo drėgmės, užsitęsusio pavasario, besniegių nors ir ne tokių didelių šaltukų rožės irgi nemenkai nukenčia. Pavasarį Kauno botanikos sode turėjom progos tuo įsitikinti – visi kalbėjom, kad žiemos kaip ir nebuvo, bet menkai dengtas rožės teko iki apačios kirpti (Lietuvos rožininkų draugijos nariams tada Sibirkos rožyno šeimininkai Dovilė ir Mindaugas surengė labai naudingus genėjimo mokymus). Mūsų gerai dengtos rožės irgi neatrodė labai džiaugsmingai. Užtat šiais metais apdengiau dar geriau. Mano pastebėjimu, norint pasiekti tikrai gerą žiemojimą, be vidinių dangų sunku apsieiti.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rudenelis » 20 Gru 2017 12:40

Kiekvienais metais vis būna kažkokių siurprizų. Dar niekad rožių neguldžiau ant tokios šlapios žemės, ir tai neramina. Dar nė vieno tuneliuko neuždengiau žiemiškai, laikau dangas pakeltas, o po vėjuotos dienos daug ką reikėjo taisyti. Kur tik vėdinasi menkiau, jau mačiau pelėsio.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Regina » 20 Gru 2017 14:02

Mane labiausiai neramina ne tai, kad rožes guldžiau ant labai šlapios žemės, o tai, kad jos žiemoja mirkdamos vandenyje :( Pavasarį man bus malonus siurprizas, jei jos apskritai liks gyvos. Ne visos, žinoma, bet tikrai nemažai krūmų yra baloje :( O dabar maniškės aklinai uždengtos agrodangomis ir difuzinėmis plėvelėmis ir taip miegos iki pat pavasario be jokio vėdinimo. Ketinau dar ir polietilenu užkloti, bet nespėjau, tai bus gerai ir taip. Kažkodėl dabar man atrodo, kad geriau žiemodavo, kai pridengdavau polietilenu. Bet gal tik taip atrodo, nes porą metų juo jau nedengiu, tai gal užmiršau.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė Rudenelis » 20 Gru 2017 15:01

Besigrožėdama apsnigtais Reginos rožių patalais dar pagalvojau, kad gal jau išdžiuvo ta šlapynė. Bet žemė neįšalus, turėtų vistiek kažkur tas vanduo prapulti pamažu. Dėl šlapumo kaip tik šiemet nedėsiu jokių nugarėlių iš celofano ar toliaus, tegu daugiau kvėpuoja. Kai pas mane beveik viskas su stuburiukais, tai nelabai užsilaiko vanduo. Atrodo , kad žemė po dengimais po truputėlį praranda vandenį. Ji drėgna, bet ne tokia šlapia kaip ne po dengimais.

Vartotojo avataras
LadyIndre
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 22 Bir 2017 09:51
Miestas: Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė LadyIndre » 18 Vas 2018 19:46

Sveiki. Dar parasysiu cia... As tik dabar prisiminiau, kad tikrai neatsiskaiciau uz agro plevele kazkuriai. DaliaRaimonda man perdave 5m zalios agropleveles, bet pinigu neime. (:| Tai kam skolinga ir kiek? :)

Vartotojo avataras
LadyIndre
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 22 Bir 2017 09:51
Miestas: Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė LadyIndre » 18 Vas 2018 19:55

ZanetaGa rašė:Sveikos dar karteli :)

Taigi šiandien sumokėjau, ryt žadėjo atsiųsti informaciją apie krovinios svorį ir išmatavimus - ieškosim transporto. O kai uždegs lenkai žalią šviesą kad gavo pinigus - siųsim pamti :) Aš asmeniškai labai norėčiau kad iki savaitgalio gautume :)

Čia bendra lentelė - surašiau kam kiek mokėti apačioj žalioj zonoj. Kai mokėjau lenkams man taikė 4,12 kursą - pagal jį ir jum skirtą sumą paskaičiavau.

Paveikslėlis

Gavėjas - UAB "LIMEVIKA"
Įmonės kodas: 300569047
Sąskaita: LT52 7300 0100 9491 9052
Paskirtyje rasykit "avansinis mokejimas"

Kai gausim krovini israsysiu jums fakturas.

Mokejimo sumos (be transporto):
Zaneta 170.70 Eur
Jurate 104,71 Eur
Loreta 158,71 Eur
Esmiralda 215,75 Eur
Beata 10,58 Eur
Ausra 86,60 Eur
Ruta 159.59 Eur
Rudenelis 233,13 Eur
Arturas 40 Eur
Regina 67.72 Eur
Egidija 40,29 Eur
Indre 4,83 Eur
Dalia Raimonda 145,15 Eur
Aiste 34,71 Eur
As labai atsiprasau, tik dabar prisiminiau kad taip ir nepervedziau... rytoj pervesiu pinigelius. Skambinu varpais cia visur... :(

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė ZanetaGa » 19 Vas 2018 10:17

Indre nereikia! Dalia Raimonda gi sumokejo :)

LadyIndre rašė:
ZanetaGa rašė:Sveikos dar karteli :)

Taigi šiandien sumokėjau, ryt žadėjo atsiųsti informaciją apie krovinios svorį ir išmatavimus - ieškosim transporto. O kai uždegs lenkai žalią šviesą kad gavo pinigus - siųsim pamti :) Aš asmeniškai labai norėčiau kad iki savaitgalio gautume :)

Čia bendra lentelė - surašiau kam kiek mokėti apačioj žalioj zonoj. Kai mokėjau lenkams man taikė 4,12 kursą - pagal jį ir jum skirtą sumą paskaičiavau.

Paveikslėlis

Gavėjas - UAB "LIMEVIKA"
Įmonės kodas: 300569047
Sąskaita: LT52 7300 0100 9491 9052
Paskirtyje rasykit "avansinis mokejimas"

Kai gausim krovini israsysiu jums fakturas.

Mokejimo sumos (be transporto):
Zaneta 170.70 Eur
Jurate 104,71 Eur
Loreta 158,71 Eur
Esmiralda 215,75 Eur
Beata 10,58 Eur
Ausra 86,60 Eur
Ruta 159.59 Eur
Rudenelis 233,13 Eur
Arturas 40 Eur
Regina 67.72 Eur
Egidija 40,29 Eur
Indre 4,83 Eur
Dalia Raimonda 145,15 Eur
Aiste 34,71 Eur
As labai atsiprasau, tik dabar prisiminiau kad taip ir nepervedziau... rytoj pervesiu pinigelius. Skambinu varpais cia visur... :(
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
LadyIndre
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 22 Bir 2017 09:51
Miestas: Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė LadyIndre » 19 Vas 2018 13:15

o jee. As vakar pervedžiau. DaliaRaimonda sake, kad nemokejo uz mane...

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė ZanetaGa » 19 Vas 2018 14:37

LadyIndre rašė:o jee. As vakar pervedžiau. DaliaRaimonda sake, kad nemokejo uz mane...
padarysiu lesu grazinima ;)
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
DaliaRaimonda
Pranešimai: 2126
Užsiregistravo: 16 Rgs 2010 19:00
Miestas: Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė DaliaRaimonda » 20 Vas 2018 10:39

Aš tikrai nepamenu ar mokėjau. Man atrodo, kad ne. Na, bet Žaneta suvedinėjo pinigus, tai gal užsirašiusi tikrai turi, kas kiek mokėjo :)

Vartotojo avataras
LadyIndre
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 22 Bir 2017 09:51
Miestas: Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė LadyIndre » 20 Vas 2018 11:35

Mielosios, dabar aš lieku nemokėjusi tų beveik 5 euru. |( (:| Peržiūrėkit ir kovo 24 d (genėjimo metu) turiu vistiek kam nors sumokėt.

Vartotojo avataras
ZanetaGa
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 09 Kov 2014 21:42
Miestas: Vilnius, Klevinė

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė ZanetaGa » 20 Vas 2018 17:40

LadyIndre rašė:Mielosios, dabar aš lieku nemokėjusi tų beveik 5 euru. |( (:| Peržiūrėkit ir kovo 24 d (genėjimo metu) turiu vistiek kam nors sumokėt.
Dalia Raimonda tikrai paėmė, kadangi galutinis pinigų likutis man suėjo, tai traktuokim kad ir sumokėjo :)

Genėjimas? Kada? Kur? O.O
"All gardeners live in beautiful places because they make them so"... (Nežinomas autorius)

Vartotojo avataras
LoretaA
Pranešimai: 6124
Užsiregistravo: 13 Rgs 2010 06:48
Miestas: Jonava/Siesikai

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė LoretaA » 21 Vas 2018 09:04

Naujienos kavinukėje ;) Nors, pažvelgus už lango, abejoju ar taip anksti genėsime :)

Vartotojo avataras
LadyIndre
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 22 Bir 2017 09:51
Miestas: Kaunas

Re: Augalų apsaugos priemonės žiemai

Standartinė LadyIndre » 21 Vas 2018 14:43

ZanetaGa rašė:
LadyIndre rašė:Mielosios, dabar aš lieku nemokėjusi tų beveik 5 euru. |( (:| Peržiūrėkit ir kovo 24 d (genėjimo metu) turiu vistiek kam nors sumokėt.
Dalia Raimonda tikrai paėmė, kadangi galutinis pinigų likutis man suėjo, tai traktuokim kad ir sumokėjo :)

Genėjimas? Kada? Kur? O.O
Gerai, perduosiu DaliaiRaimondai. Dar kartą atsiprašau, kad taip pamiršau..

Skelbti atsakymą

Grįžti į