Artūro. Pradžia...

Moderatorius: Jūratė

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Artūras » 13 Rgp 2019 19:40

Rudenelis rašė:
02 Rgp 2019 07:28

O kaip Brownie? Nenusivylei spalva? Ir aš turiu, ji mano pirmametė. Pirmieji žiedai (aš neskinu) labai patiko, tikrai ruduoliai su dryželiais, o dabar labai nelabai :( . Tikriausiai ji bus graži saulėtu ir šiltu metu, o vėsa jai duoda ryškaus raudonumo.
Rudeneli, kol kas tikrai nenusivyliau :) Spalva tikrai išsiskiria nuo kitų, o dryžiai jai suteikia savotiško originalumo :) Kol kas auga kompaktiškai ir noriai leidžia naujus žiedus. Įdomu, kaip jai seksis būti vijokline... Orų poveikio spalvai kol kas nepastebėjau, čia jos paskutinių kelių savaičių nuotraukos :)
Aš kažkaip tokią jos spalvą ir įsivaizdavau.. Gal moterų akys mato kitaip, bet jei manęs paklaustų kokios ji spalvos, tai pasakyčiau raudona :D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Rudenelis » 14 Rgp 2019 07:32

Taip, labai graži, daug žiedų, o vijokline būti ji tikriausiai dar tik galvoja :) . Ir pas mane taip. O dėl spalvos tai tikėjausi daugiau to brownie :D .

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Artūras » 10 Rgs 2019 19:56

Sveiki,
atsižvelgiant į neseniai parašytą Reginos postą, bandau ištaisyti situaciją ir atgaivinti temą :) Įkeliu paskutinių savaičių nuotraukas :)

Roald Dahl
Paveikslėlis

Polka
Paveikslėlis

Eisvogel
Paveikslėlis

Uetersens Rosenkonigin (kui tikrai elgiasi labiau kaip besidriekianti nei vijoklinė)
Paveikslėlis

Night Owl
Paveikslėlis

Chateau de Cheverny
Paveikslėlis

Marilyn Monroe
Paveikslėlis

The Lark Ascending
Paveikslėlis

Šį savaitgalį pabandžiau pafotkinti rožes su nauju savo telefonu :) Spalvos atrodo netgi ryškesnės nei fotoaparato (tikiuosi ne per daug). Tad dabar bus dar paprasčiau jas įąmžinti. Nuotraukos žemiau :

Guirlande d'Amour
Paveikslėlis

Jasmina
Paveikslėlis

Queen Elizabeth su Budlėja
Paveikslėlis

Coral Dawn
Paveikslėlis

Hansestadt Rostock
Paveikslėlis

The Poets Wife su Jubilee Celebration
Paveikslėlis

O rudeniniam Sibirkos kataloge jau nužiūrėjau kelias veisles... Modernioms rožėms vietos jau nelabai užtenka,tenka sodinti palei pakrasčius :) Tad turbūt vėl pasiseks rugosoms ir spinosissimoms :)

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Regina » 13 Rgs 2019 06:44

Pasikartosiu - labai gražios rožės <3 <3 <3
Matau, kad šiemetinė Polka labai gražiai paaugo ir gausiai žydi (flower) Puiki, tiesa? Maniškė tik du žiedelius parodė, bet mane sužavėjo. O kaip natūroje Night Owl? Ar tikrai tokia įspūdinga, kaip nuotraukose? O Guirlande d'Amour ar didelė užaugo ir ar žydėjo visą vasarą? Rožininkai ją labai giria. Kokia jūsų nuomonė?

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Esmiralda » 13 Rgs 2019 07:01

Kiek daug gražių rožių pas Jus, Artūrai!!! <3 <3 <3 O Guirlande d'Amour ir aš įsimylėjau iš Jūsų nuotraukos. Jau pradėjau galvoti kur ją galėčiau pasodinti (xixi)

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Artūras » 14 Rgs 2019 09:54

Ačiū, Regina ir Esmiralda :)

Šiemet mes, Regina, Polką berods kartu pavasarį pirkom. Tikrai labai patiko jos dideli ir besikeičiančios spalvos žiedai :)

Night owl spalva graži, tačiau man labai primena Burgundy Ice. Tad nežinau net kuri gražesnė. Burgundy buvo visą vasarą apsipylusi žiedais, tai žiūrėjosi efektingiau. Iš Night owl tikiuosi daugiau kai ji paaugs. Kai kur rašo, kad ji labiau panašį į aukštą floribindą nei vijoklinę

Paveikslėlis

Guirlande d'Amour tikrai turi labai daug potencialo. Sodinta šiemet, pavasarį kyšojo tik kelių centimetrų ploni stiebeliai... ką tik padariau nuotrauką kaip atrodo dabar. Krūmas tikrai matosi bus galingas. Žiedai labai gražūs ir kvapnūs. Vienintelis minusas- nelabai gražiai nužydi, bet visumoj tikrai teigiami atsiliepimai, žydėjo visą vasarą.. :)

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Rudenelis » 15 Rgs 2019 09:18

Kokia miela Guirlande Amour. Bene vienintelė rožė, su kuria man nepasisekė. Tiesiog vyto, nuvyto pirmaisiais metais, tikriausiai su sodinuku buvo kažkas ne taip. Negi save kaltinsi (dance) :D .
Uetersens Rosenkonigin turėtum pradėti formuoti nuo pradžių, jei nori, kad elgtųsi kaip vijoklinė. Tikrai mėgsta driektis į šonus, bet pakreipiant šakas kur nori ir parišant, suvaldoma. Šiuo metu turiu apie 2,5m vijokliuką, plotis apie metrą. Ir kuo toliau, tuo labiau ja džiaugiuosi. Stipri spalva jai tinka, o man jau patinka :) .

Paukštukas
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 23 Sau 2011 19:19
Miestas: Vilnius

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Paukštukas » 15 Rgs 2019 21:59

Labai įspūdinga kolekcija! Ačiū, kad dalinatės pastebėjimais ir nuotraukomis.

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Regina » 16 Rgs 2019 06:34

Artūrai, jeigu pavasariui užsakinėsit iš lenkų, tai mielai prisijungsiu - noriu Guirlande Amour ;) Ar ji ne iš lenkų?

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Artūras » 16 Rgs 2019 08:05

Regina rašė:
16 Rgs 2019 06:34
Artūrai, jeigu pavasariui užsakinėsit iš lenkų, tai mielai prisijungsiu - noriu Guirlande Amour ;) Ar ji ne iš lenkų?
Taip,Regina, iš ten. Užsakinėsiu ir pavasarį, nes beveik visą savo kolektyvą apkrėčiau šia "liga", tai jau eilutė laukia :)

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Esmiralda » 16 Rgs 2019 08:09

Artūrai, kaip smagu, kad Jūsų dėka grožis plinta (like) (flower) (flower) (flower)

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Artūras » 06 Gru 2020 17:25

Sveiki :)
Atnaujinsiu savo temą ir aš. Šiais metais nebuvo kada normaliai prisėsti prie nuotraukų, tad, nepykit, įkelsiu iš karto daug :)
Realiai šiemet sode turėjau tik vieną žydėjimo bangą. Nežinau ar dėl to, kad mažai buvo laistyta per karščius, ar dėl to, kad beveik vasarą nepurškiau nuo ligų, bet antroj bangoj buvo tik pavieniai žiedai rugsėjo mėnesį ant plikų, belapių šakų. Be to, kitais metais nusprendžiau pavasarį negailėti ir stipriau genėtį pavasarį dauguma krūmų, nes patirtis parodė, kad paliekant daug, gražūs krūmai nesigauna, o ir plonos šakelės neatlaiko žiedų, kurie žiūri žemyn.
Štai ką iš padoresnių pavyko įamžinti :
Poppius
Paveikslėlis
Lady of Shalott
Paveikslėlis
Gertrude Jekyll
Paveikslėlis
Clair Matin
Paveikslėlis
Ghislaine de Feligonde
Paveikslėlis
Flammentanz
Paveikslėlis
Schöne Koblenzerin
Paveikslėlis
Julie Andrieu
Paveikslėlis
Angela
Paveikslėlis
Guirlande d'Amour
Paveikslėlis
Coral Dawn
Paveikslėlis
Rosarium Uetersen
Paveikslėlis
Nahema
Paveikslėlis
Purple Splash
Paveikslėlis
Palais Royal
Paveikslėlis
Bajazzo
Paveikslėlis
Roald Dahl
Paveikslėlis
Jasmina
Paveikslėlis
Rambling Rosie
Paveikslėlis
Parfum Royal Clg
Paveikslėlis
Eisvogel
Paveikslėlis
Heavenly Pink
Paveikslėlis
Neatsispyriau pagundai, jau turiu ir kelias stiebines :)
Paveikslėlis
Lenso rožių kampelis :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Virginija
Pranešimai: 1460
Užsiregistravo: 22 Rgs 2010 13:09
Miestas: Vilniaus raj.

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Virginija » 07 Gru 2020 16:05

Oi, net silpna daros, kaip gražu... :) <3 <3 <3.

Rudenelis
Pranešimai: 687
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 20:13
Miestas: Utena

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Rudenelis » 08 Gru 2020 08:31

Gražiai jau paaugusios, daug puikų žiedų (flower) (flower) (flower) . Ilgiausiai stovėjau prie Roald Dahl, labai graži spalva.

Vartotojo avataras
Esmiralda
Pranešimai: 1631
Užsiregistravo: 11 Bir 2013 13:51

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Esmiralda » 08 Gru 2020 09:49

Jau pasiilgau rožių (flower) (flower) (flower) Ačiū, Artūrai, už tokius gražius vaizdus ir net su vardais <3 <3 <3

Vartotojo avataras
Regina
Pranešimai: 4280
Užsiregistravo: 14 Rgs 2010 19:43
Miestas: Vilnius/Dubingiai

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Regina » 09 Gru 2020 14:32

Nuostabios rožės, fantastiškos ir labai išsiilgtos spalvos - net širdis apsalo <3 <3 <3
Mane sužavėjo Eisvogel savo žiedų forma (flower) (flower) (flower)
Ačiū, Artūrai, už gerų emocijų dozę :)

Vartotojo avataras
Artūras
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 03 Gru 2016 16:36
Miestas: Vilnius

Re: Artūro. Pradžia...

Standartinė Artūras » 10 Gru 2020 18:09

Ačiū :)
Jau ir man pačiam trūksta žiedų .. Norisi vėl greičiau pavasario ir dar labiau paaugusių kitais metais krūmų :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į