'Astrid Lindgren'

Tai poliantinių ir arbatinių hibridinių rožių hibridai. Pirmosios šios grupės veislės išvestos XX a. antrajame dešimtmetyje.

Moderatorius: Rūta

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

'Astrid Lindgren'

Standartinė Jūratė » 20 Rgs 2010 13:49

Astrid Lindgren (Poulsen, 1990)
2009 ankstyvą pavasarį besirenkant rožes olandų sąraše pirmiausia užkliuvo šios rožės pavadinimas - mano dukra didelė A. Lindgren gerbėja :D , o vėliau, pasidomėjus, kas tai per rožė - sužavėjo pats augalas. Čia internetinės nuorodos apie ją http://www.helpmefind.com/rose/pl.php?n=376" onclick="window.open(this.href);return false;, http://www.rosebook.ru/form.php?sortID=559" onclick="window.open(this.href);return false;

O čia maniškės pirmų metų keletas nuotraukų:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žiedas iš ties labai gražus - lyg porcelianinis, spalva, kaip matot nuotraukose, švelniai rožinė su vos vos persikiniu atspalviu, švelniai kvepia. Neserga. 2009-2010 žiemą nušąlo beveik visą antžeminę dalį, taip atrodė gegužės mėn. Paveikslėlis, vėliau atsiaugino naujas sveikas šakas ir puikiai atrodo :D -

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: 'Astrid Lindgren'

Standartinė vilmis » 27 Bir 2011 10:23

Vaikystėje Astrid Lindgren buvo mano mėgstamiausia rašytoja. Perskaičiau visas jos knygas lietuvių kalba, o "Emilį iš Lionebergos" skaičiau net tris kartus (xixi) todėl nieko keista, kad rožė turinti rašytojos vardą yra "must have" mano sode. Pirkau pavasarį ir iki šiol auginu vazone.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vilmis
Pranešimai: 720
Užsiregistravo: 15 Rgs 2010 14:28
Miestas: DK/LT
Susisiekti:

Re: 'Astrid Lindgren'

Standartinė vilmis » 17 Rgs 2011 13:41

Žiedų kekė:

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Jūratė
Pranešimai: 4020
Užsiregistravo: 11 Rgs 2010 20:07
Miestas: Vilniaus raj.

Re: 'Astrid Lindgren'

Standartinė Jūratė » 14 Rgp 2012 09:04

žydi nuolatos, vienu metu daugiau, kitu mažiau, bet visiškai be žiedų nebūna. Visiškai neserga <3
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į